Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Gest fajny, ale za rok może się okazać, że chłopak nie jest zdolny do gry i będziemy się z kolejnym wozić przez lata.
3
Wszystko wskazuje na to, że nowy trener nie tylko nie dostał żadnych wzmocnień, to do tego Laporta strasznie odchudził mu kadrę. O ile jeszcze pierwsza jedenastka wygląda ok, tak ławka to śmiech na sali. Ciężki to będzie sezon. Po cichu liczę na jakieś wzmocnienia w styczniu.
1
@maciekofcb smak zepsuje. Ale generalnie jest sposób, żeby ten flaczek łatwo i szybko wyciągnąć bez użycia noża. Poszukaj w necie, bo tego nie opiszę.
0
@Azi Lucca i jego mądre rady, z którymi nie wiadomo co zrobić.
1
@cules100pro @Zoker zgadzam się z Wami. Już z rok temu zrezygnowaliśmy z tej platformy.
0
Netflix podnosi ceny.
Może będzie drożej, ale za to tak samo źle.
Najtańszy, podstawowy pakiet od teraz kosztuje 33 zł na miesiąc, co stanowi wzrost o 4 zł. Z kolei za pakiet standardowy zapłacimy 49 zł, co jest wzrostem o 6 zł, a premium zdrożał o 7 zł i kosztuje 67 zł.
Posiadacze kont z wykupionym abonamentem otrzymają od Netflixa wiadomość mailową na miesiąc przed rozpoczęciem kolejnego okresu rozliczeniowego, w którym będę obowiązywać nowe ceny. Znajdą się tam również informacje o zmianach i zarządzaniem swoim członkostwem, aby każdy mógł zdecydować, czy akceptuje obecne ceny, czy też chce zmienić pakiet lub anulować subskrypcję.
2
@Kgorecki2500 Ty to byś się z moim synem dogadał. On też ciągle to Lego SW.
1
@FcPortoFan1999 nie no, premier nie ma możliwości wydać takiego rozporządzenia.
1
@Kgorecki2500 pozazdrościł Dudzie
1
@barcanawieki w sumie to jak nie ma co wydawać, to równie dobrze może się bawić w Porto.
0
@abram3k 30 milionów
3
@DonMatteo901 wyjaśniony? To rozmowa głupiego z głupim.
1
@MesQueUnClub_87 wrażenia przeciętne plus. Na resztę Twoich pytań odpowiem - tak. Tu jest wszystkiego po trochu.
2
@MadafakinGuy tylko nie oślepnij od tego.
7
Ukraińska firma kryptowalutowa ma stać się udziałowcem Barça Vision?
Brzmi jak plan. Plan na wałek.
15
O tak. Z wódką to tak
1
@KrisVEB81 film jak najbardziej. Ten nowy sezon ja odpuściłem po dwóch, czy trzech odcinkach.
1
@damian16161212 który człowiek?
0
@Herato to nie robi Liga, tylko komisja przy lidze. I robi to na wniosek, a nie sama z siebie.
0
@Herato La Liga nie ma możliwości zerwania kontraktu. Może to zrobić klub lub zawodnik. W każdym razie byłoby to z wielką nie korzyścią dla klubu.
1
@misterio mój pierwszy komputer miał Windows 3.0. I w sumie ten Windows do niczego nie był potrzebny w użytku domowym.
8
Piękne pożegnanie Franciszka Smudy na stadionie Widzewa. Kibice pod zegarem ze świetną oprawą.
"Widzew to była Twoja drużyna, a ona o Legendach nie zapomina".
1
@Transu96 teraz nie będzie to takie proste, bo ta komisja jest ligowa.
2
@NeroTFP1 dobre :)
0
@LaportaDimision kim jest de Jong? Chłopakiem, który poszedł Barcelonie na rękę i de facto pożyczył klubowi pieniądze? A gdy przyszło do oddawania, to klub chciał się na niego wypiąć?
3
Bondziorno
2
Rząd przeznaczy 70 mln zł ze środków KPO na zabudowę nowych kamer i odcinkowych pomiarów prędkości w 43 lokalizacjach na terenie całego kraju. (Rzeczpospolita)
0
@juarez pewnie się pomylił i miało być PO. Albo nie lubi platformy i mu PO przez klawiaturę nie przejdzie.
2
Tu krótka dyskusja na temat Pitbulla
https://x.com/KwintoNatura/status/1826585203164209164
1
@Zoker grał na IO. Całkiem dobrze mu szło.