10

Gest fajny, ale za rok może się okazać, że chłopak nie jest zdolny do gry i będziemy się z kolejnym wozić przez lata.

3

Wszystko wskazuje na to, że nowy trener nie tylko nie dostał żadnych wzmocnień, to do tego Laporta strasznie odchudził mu kadrę. O ile jeszcze pierwsza jedenastka wygląda ok, tak ławka to śmiech na sali. Ciężki to będzie sezon. Po cichu liczę na jakieś wzmocnienia w styczniu.

1

@maciekofcb smak zepsuje. Ale generalnie jest sposób, żeby ten flaczek łatwo i szybko wyciągnąć bez użycia noża. Poszukaj w necie, bo tego nie opiszę.

0

@Azi Lucca i jego mądre rady, z którymi nie wiadomo co zrobić.

1

@cules100pro @Zoker zgadzam się z Wami. Już z rok temu zrezygnowaliśmy z tej platformy.

0

Netflix podnosi ceny.
Może będzie drożej, ale za to tak samo źle.

Najtańszy, podstawowy pakiet od teraz kosztuje 33 zł na miesiąc, co stanowi wzrost o 4 zł. Z kolei za pakiet standardowy zapłacimy 49 zł, co jest wzrostem o 6 zł, a premium zdrożał o 7 zł i kosztuje 67 zł.

Posiadacze kont z wykupionym abonamentem otrzymają od Netflixa wiadomość mailową na miesiąc przed rozpoczęciem kolejnego okresu rozliczeniowego, w którym będę obowiązywać nowe ceny. Znajdą się tam również informacje o zmianach i zarządzaniem swoim członkostwem, aby każdy mógł zdecydować, czy akceptuje obecne ceny, czy też chce zmienić pakiet lub anulować subskrypcję.

2

@Kgorecki2500 Ty to byś się z moim synem dogadał. On też ciągle to Lego SW.

1

@FcPortoFan1999 nie no, premier nie ma możliwości wydać takiego rozporządzenia.

1

@Kgorecki2500 pozazdrościł Dudzie

1

@barcanawieki w sumie to jak nie ma co wydawać, to równie dobrze może się bawić w Porto.

0

@abram3k 30 milionów

3

@DonMatteo901 wyjaśniony? To rozmowa głupiego z głupim.

1

@MesQueUnClub_87 wrażenia przeciętne plus. Na resztę Twoich pytań odpowiem - tak. Tu jest wszystkiego po trochu.

2

@MadafakinGuy tylko nie oślepnij od tego.

7

Ukraińska firma kryptowalutowa ma stać się udziałowcem Barça Vision?
Brzmi jak plan. Plan na wałek.

15

O tak. Z wódką to tak

1

@KrisVEB81 film jak najbardziej. Ten nowy sezon ja odpuściłem po dwóch, czy trzech odcinkach.

1

@damian16161212 który człowiek?

0

@Herato to nie robi Liga, tylko komisja przy lidze. I robi to na wniosek, a nie sama z siebie.

0

@Herato La Liga nie ma możliwości zerwania kontraktu. Może to zrobić klub lub zawodnik. W każdym razie byłoby to z wielką nie korzyścią dla klubu.

1

@misterio mój pierwszy komputer miał Windows 3.0. I w sumie ten Windows do niczego nie był potrzebny w użytku domowym.

8

Piękne pożegnanie Franciszka Smudy na stadionie Widzewa. Kibice pod zegarem ze świetną oprawą.

"Widzew to była Twoja drużyna, a ona o Legendach nie zapomina".

1

@Transu96 teraz nie będzie to takie proste, bo ta komisja jest ligowa.

2

@NeroTFP1 dobre :)

0

@LaportaDimision kim jest de Jong? Chłopakiem, który poszedł Barcelonie na rękę i de facto pożyczył klubowi pieniądze? A gdy przyszło do oddawania, to klub chciał się na niego wypiąć?

3

Bondziorno

2

Rząd przeznaczy 70 mln zł ze środków KPO na zabudowę nowych kamer i odcinkowych pomiarów prędkości w 43 lokalizacjach na terenie całego kraju. (Rzeczpospolita)

0

@juarez pewnie się pomylił i miało być PO. Albo nie lubi platformy i mu PO przez klawiaturę nie przejdzie.

2

Tu krótka dyskusja na temat Pitbulla

https://x.com/KwintoNatura/status/1826585203164209164

1

@Zoker grał na IO. Całkiem dobrze mu szło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?