1

@Gronek oczywiście, że wygra. Zawsze wygrywa, jak jestem na meczu

1

@NeroTFP1 dziękuję

1

@Kessie dzięki. Na kogo jak na kogo tak nie można liczyć.

0

ZyKtoś chyba dzisiaj wrzucał link do ukraińskiej dziewczyny z IO. Taniec, czy akrobatyka. Pomożecie znaleźć filmik?

0

@Ojciec5tkidzieci tak, przeoczyłem.

0

@negreanu to by się dało wyplewic bardzo szybko, ale jako właściciel, udziałowiec nie chcesz tego robić

0

@FcPortoFan1999 internet przyciąga debili. Tak to sobie tłumaczę

12

Obejrzałem wywiad z Natalią Kaczmarek. Świetna dziewczyna. Dzisiaj kciuki za Julkę i w D mam czy Konfa czy lewica. Kciuki za naszych siatkarzy. Oby dwa złota

1

@NeroTFP1 ciekawe ile to lat, godzin przygotowań? No, a jeśli o tym mowa, to dlaczego ona nie walczy z karabinem w ręku, tylko po Paryzach się szlaja? ;)

0

@jakub1906 a jaka jest różnica, czy Ty w to uwierzysz, czy nie? Jałowa dyskusja.

0

@paweldunajecfcb jeżeli masz dobry słuch, to jak najbardziej warto.

1

@FcPortoFan1999 Dmowski to człowiek, który dla dobra tego kraju potrafił się cofnąć krok lub dwa i się dogadać. Dziś takich polityków już nie ma.

0

@BORO_12 być może DM jeszcze dostanie.
Ja się póki co wstrzymuję z oceną transferu.

0

@kamiVeB @BORO_12 Flick już w Bayernie go chciał, więc może chce go i tutaj.

0

@Salchent może tak, może nie. Generalnie strasznie wujowo jest oceniać książkę przed przeczytaniem.

0

@Salchent jeśli Flick ułoży jakąś wariacje 4-4-2, to wszystko się w tym transferze ułoży.

1

@Cule1234 @4drian0 Flick go od dawna chciał u siebie. Chce go City, chce go Bayern. Na moje to wszyscy przesadzacie w tym hejcie. Trzeba czekać spokojnie na dalsze ruchy i ocenić za jakiś czas.

1

@4drian0 a może to właśnie Flick chce Olmo zamiast skrzydłowego? Może nie chce grać 4-3-3 lub 4-2-3-1?

0

@Foton ja w tym środowisku tkwiłem wiele lat, więc trochę wiem jacy to są ludzie. Choć w tamtych czasach kibole byli mądrzejsi. @MesQueUnClub22 tu piłka nożna nie ma nic do rzeczy.

5

@NeroTFP1 zaraz zrobią jakąś oprawę patriotyczną typu Wolska dla Wolaków, albo Bób Homar Włoszczyzna i się wyrówna.
Choć jedyna oprawa jaka powinna przez nich być zrobiona to - Boże Daj Rozum.

2

@fart no tak jest właśnie. To wszystko strasznie przyspieszyło jeśli chodzi o technologie. A UE i polski rząd już tworzą nowe przepisy.

4

@fart no to jak inwestycję planujesz za kilka lat, to teraz sobie zbieranie wiedzy odpuść. Tu się wszystko zmienia szybciej niż w kalejdoskopie. Od przepisów po technologie i ceny. Nie ma w ogóle sensu w tej chwili zastanawiać się co zrobić za rok, bo za rok będzie wszystko inne.

0

Stanowski opłacony?

6

Zwycięstwo z Manchesterem City i Realem Madryt?

Hansi Flick: „Nie naciskaliśmy przez pełne 90 minut i to jest problem".

I to jest podejście do pracy.

0

@cules100pro wydumałeś

15

@Pawlak1992 ambasada by minusowała wszystko co nie o Argentynie lub Mesim.

4

@cules100pro nie wiem kto gorszy. Gość piszący taki post, czy gość podający to dalej na innej stronie. To dopiero stan umysłu.

0

@cules100pro tylko to zupełnie nieistotne, bo Barca i Real ma całkiem odmienne priorytety i oczekiwania co do młodzieży.

0

Hansi o Victorze

Pau Víctor? W dwóch meczach strzelił trzy bramki. Nieźle! Wie jak być skutecznym. Zobaczymy czy zostanie z nami. Drzwi są otwarte.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?