Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobrze się dzień, weekend, urlop zaczyna.
Wstaję rano i czytam, że wóz z węglem jedzie z Barcelony do Girony.
0
@Kazragore no to w końcu zagram w tego Gothica
0
Ten twór City przydałby się do czegoś i mogliby z buta wjechać po tego Olmo. Choć raz by coś dobrego z petrodolarów wyniknęło.
1
@Kazragore i to będzie pierwsza część zrobiona od nowa?
2
Pod takim wpisem mógłbym się podpisać obiema rękami.
2
@Przemek2323 no tak, nastolatki zamiast cieszyć się życiem, iść na koncert powinny się umartwiać. Najlepiej niech włosienice jeszcze założą.
0
@ProMILs akurat BB jest największą ekipą wyjazdową w Hiszpanii.
0
@jacobFCB żaden ze mnie maruda, tylko nawet najlepszy smakołyk w nadmiarze powoduje mdłości. A ten żart nawet koło smakołyku nie stał.
0
@Salchent okej....
0
@jacobFCB coraz głupsze macie te swoje utożsamiania. Wymyśl coś lepszego.
1
@Kidd United wcale nie gorsze
1
@ACMaldini3 odejdzie za darmo do Ajaxu. Wypchnąć go nie ma jak.
0
Dziś międzynarodowy dzień piwa.
Zamierzacie to jakoś świętować? Szczególnie, że to pio pio piątek?
2
@kosiarz92 tak znam tę postać. Tylko u niej rzeczywiście podczas sekcji znaleźli żeńskie i męskie narządy płciowe. Męskie nie do końca wykształcone.
2
My mieliśmy taką lekkoatletkę. Ewa Kłobukowska. Dziewczyna miała piękny start. Wygrywała medale, biła rekordy. Przewidywano, że zostanie lekkoatletką wszech czasów. Miała niestety pecha, bo wyglądała jak chłop. Postanowiono to wykorzystać. Zrobiono wątpliwej jakości badania, po których wykluczono ją ze sportu. We wszystkim palce maczali... A jakże, ruskie i Niemcy. Najlepsze jest to, że idiotów nic nie przekona. Bo idiota jak se coś ubzura, to jest ślepy na fakty.
W tym wypadku idiotów nie przekonał fakt, że nasza mistrzyni zaszła w ciążę i urodziła dziecko.
1
Oskar na bokserkę
0
@Ironman okej....
8
Równe jedenaście lat temu w meczu z Lechią Gdańsk w barwach Barcelony zadebiutował Neymar.
Byłem, widziałem.
0
@bleble123 może dlatego, że Simons właśnie kontrakt z Lipskiem podpisał? Tak, to może być jakiś powód.
3
Pep Guardiola o początku sezonu:
„Przyjedziemy spóźnieni, ale nie tylko przeciwko Manchesterowi United [Community Shield], ale także Chelsea i Ipswich. Będziemy spóźnieni. Chodzi o to, aby nie stracić wielu punktów, starać się dobrze rywalizować. Nie mamy zawodników, ponieważ muszą odpocząć. Jeśli wielcy szefowie i instytucje takie jak FIFA, UEFA, Premier League nie myślą o zawodnikach, to menedżerowie muszą myśleć o nich, w przeciwnym razie zginą. To zbyt wiele. Dlatego trzy tygodnie lub miesiąc [odpoczynku] jest konieczny".
0
@lntrowertyk oczywiście, że byli lepsi od Laporty. Choćby Nunes, Miró-Sans, czy Monral.
Ja doskonale pamiętam pierwszą kadencję Laporty i mogę powiedzieć, że tamten i ten Lapcio to dwaj zupełnie inni ludzie. Chociaż wtedy też Laporta kręcił pieniędzmi i rolował długi. Poprzednia jego kadencja nacechowana była przede wszystkim szczęściem. Ta nacechowana jest głupotą.
0
@BORO_12 meczu z City nie oglądałem, więc trudno mi powiedzieć.
To jaką taktyką on wyszedł?
Taki Frimpong to wszedłby tu jak w masło.
1
A mi dzisiaj mija trzy lata, od kiedy założyłem tu konto.
Szybko zleciało.
0
@Azi czyli mamy grać jak Hiszpania, tylko bez dwóch kluczowych do takiej gry zawodników. Pivota i LS. Bez sensu
0
Skoro nie przyjdzie Nico, ani żaden inny skrzydłowy, to liczę, że Filck zmieni taktykę. My mamy kadrę na identyczną grę, do tej Bayernu Alonso. No, przydałby się prawy wahadłowy.
1
@MesQueUnClub_87 a to już zupełnie inna sprawa, ale nie wnikam. Chodzi o sam przepis.
@pt9 @ProMILs to nie jest tak, że powiesz kartkę z napisem palarnia i masz problem z głowy. W zasadzie to jeszcze pogłębiasz problem, bo palarnia musi spełniać pewne normy.
1
@MesQueUnClub_87 @Kidd już Ci wstawił. I dotyczy to wszystkich. Od sprzątaczki po prezesa.
1
@pt9 tak. Ustawa antynikotynowa
0
@Kinginiesta wcale nie jest taki mus. Przy obecnej kadrze lepiej, łatwiej kupić prawego wahadłowego i zmienić taktykę drużyny. Tej drużyny.
0
@Kengo dziś nie dostałaby ani jednego.