2

Goście, z którymi mam zupełnie różne poglądy. Mimo to szanuję i dzięki za wymianę zdań @mmaciass @Lucerfi

5

@Uukasz_93 jak tam śledztwo? Bo z tego co wiem, to Dobski właśnie siedzi zesrany i zastanawia się ile kary zapłaci.

1

@misterio ja sądzę, że mam już dość tego, że cokolwiek się w tym kraju nie powie, to dla kogoś jest się głosem Kremla, lub od razu ruską onucą.

0

Według dziennikarza Catalunya Radio PSG zaoferowało Nico dwa razy więcej, niż Barcelona.

0

@Uukasz_93 jak Tu Ciebie i takich jak Ty brać poważnie? Parę postów wyżej wrzuciłeś zdjęcie aktorki i twierdzisz, że to kolejna asystentka.
Masakra z takimi ludźmi

0

@PatrykBarca asystentem społecznym możesz zostać po znajomości lub nawet po rodzinie, bo z tym się nie wiąże żadna gratyfikacja finansowa. Asystentem możesz zostać bo znasz na przykład problemy regionu. Asystentem możesz zostać, bo znasz na przykład język ukraiński, a do biura poselskiego przychodzą Ukraińcy, bo mają takie prawo.
Asystent społeczny posła, wbrew temu co myśli @Uukasz_93 nie ma żadnego dostępu do informacji tajnych lub niejawnych. Ba, nawet często nie wie gdzie poseł przebywa. Bo asystent społeczny posła to nie sekretarka.

0

@zuang1995 sypią się strasznie.
Generalnie szukałbym czegoś azjatyckiego. A co do cen LPG, to może być to 40 gr, a może to być 2 zł w marcu 2025. Tego nikt Ci nie zagwarantuje.

1

@BorzyKrzys a dzień dobry na klatce mówisz?

0

@Uukasz_93 asystentką społeczną posła ona jest. A nie asystentką premiera. Nawet nie masz pojęcia czym się taki człowiek zajmuje i do czego ma dostęp. A kręcisz g burze.

1

Logika prawych
Premier dużego natowskiego państwa bierze sobie za kochankę (tu prawi za materac robili, więc wiedzą) Ukrainkę. Robi ją asystentką. Ukrainka okazuje się być szpiegiem, choć nie wykryły tego służby tego państwa, nie wykrył tego, lub wykryły i nie poinformowały służby USA, Brytyjskie czy jakie tam chcecie. Wykrył to Dobski (20cm,ale cienki) do spółki z Zygfrydem Czabanem. A jako dowód mają konto na jakimś ruskim portalu.

0

@zuang1995 dziesięcioletni Ford lub starszy, to ostatni samochód jaki bym rozważał.
Co do LPG, to od 2025 roku może być już zupełnie nieopłacalnym paliwem, bo przez ETS 2 bardzo zdrożeje.

0

@zuang1995 no jak już z tych co wymieniłeś, to bierz toyotę.

2

@daniel32778 na jakim stanowisku? Asystent społeczny? Złotówki za to nie dostaje i pewnie służy do kontaktu z Ukraińcami.

2

Obejrzałem fragment wystąpienia Netanjahu przed Kongresem USA i normalnie jakbym Göringa przed Trybunałem w Norymberdze słuchał. Różnica taka, że Żymianin brawa zebrał.

16

@aspr1me było napisane*

2

@jacobFCB żenada, ktoś chce zarabiać lepsze pieniądze.

0

@FcPortoFan1999 no, ale te igrzyska 92 były jedyne jakie oglądałem. Tak to zupełnie mnie to nie interesuje

3

@Kapitan hawk taa... w gołębie chyba

0

@Azi póki co jeszcze nie do końca wiadomo.

3

Polska w ciągu kilkunastu dni podpisze umowę offsetową dotyczącą dostaw śmigłowców AH-64E Apache do Polski z USA. Brak porozumienia w tej kwestii blokował sfinalizowanie przełomowej umowy. Polska ma kupić od USA nawet 96 śmigłowców i stać się tym samym ich największych użytkownikiem poza rodzimym krajem. - Mogę powiedzieć już teraz, że mamy sukces. Finalizujemy umowę offsetową - potwierdził na antenie Polsat News płk Robert Fromholz, zastępca szefa Agencji Uzbrojenia.

6

@TR3YWAY okej....

0

A wiecie, że po szwedzku Niemcy to Tyskland? Nie ma przypadków...

3

@macio_944 bardzo ładnie, stylowo. Nikt tak nie ma w okolicy.

0

@Chaoss dużo ludzi nadal myśli, że wiedzą lepiej niż trenerzy (kimkolwiek by nie byli).

4

Zarząd PKP Cargo podjął decyzję o przeprowadzeniu zwolnień grupowych. Pracę straci do 30 proc. zatrudnionych, czyli do 4142 pracowników.

Szkoda, że związkowy, którzy walnie się do tego przyczynili mogą być pewni utrzymania swoich posadek.

0

@ObiwanKenobi sprzedają. Nawet niedawno ktoś na X wrzucił link do aukcji, gdzie sprzedawano płyn z otrzewnej Wyszyńskiego.

0

@DLFCB dlaczego naiwni? Tu przynajmniej wiesz co kupujesz. Naiwni to są ci, którzy kupują suszony fragment wątroby Jana Pawła czy Wyszyńskiego.

0

@MysticCat może ulec zmianie i ten mecz może odbyć się w Bilbao

2

@RosjaninBut Krzyś niech lepiej powie jak tam idzie współpraca z ludźmi, którzy otwarcie są anty Polakami. Z ludźmi, którzy nigdy nie kryli swoich antypolskich poglądów. Z ludźmi, którzy chcą odszkodowań od Polski za wysiedlenia po 1945 roku, którzy chcą weryfikacji polskiej, zachodniej granicy, z ludźmi, którzy berliński pomnik ofiar holokaustu nazywają haniebnym.

0

@maroon przypomnij sobie co się miało stać ze zbożem z Ukrainy, a co się de facto stało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?