Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP1 ciekawe ile to lat, godzin przygotowań? No, a jeśli o tym mowa, to dlaczego ona nie walczy z karabinem w ręku, tylko po Paryzach się szlaja? ;)
0
@jakub1906 a jaka jest różnica, czy Ty w to uwierzysz, czy nie? Jałowa dyskusja.
0
@paweldunajecfcb jeżeli masz dobry słuch, to jak najbardziej warto.
1
@FcPortoFan1999 Dmowski to człowiek, który dla dobra tego kraju potrafił się cofnąć krok lub dwa i się dogadać. Dziś takich polityków już nie ma.
0
@BORO_12 być może DM jeszcze dostanie.
Ja się póki co wstrzymuję z oceną transferu.
0
@kamiVeB @BORO_12 Flick już w Bayernie go chciał, więc może chce go i tutaj.
0
@Salchent może tak, może nie. Generalnie strasznie wujowo jest oceniać książkę przed przeczytaniem.
0
@Salchent jeśli Flick ułoży jakąś wariacje 4-4-2, to wszystko się w tym transferze ułoży.
1
@Cule1234 @4drian0 Flick go od dawna chciał u siebie. Chce go City, chce go Bayern. Na moje to wszyscy przesadzacie w tym hejcie. Trzeba czekać spokojnie na dalsze ruchy i ocenić za jakiś czas.
1
@4drian0 a może to właśnie Flick chce Olmo zamiast skrzydłowego? Może nie chce grać 4-3-3 lub 4-2-3-1?
0
@Foton ja w tym środowisku tkwiłem wiele lat, więc trochę wiem jacy to są ludzie. Choć w tamtych czasach kibole byli mądrzejsi. @MesQueUnClub22 tu piłka nożna nie ma nic do rzeczy.
5
@NeroTFP1 zaraz zrobią jakąś oprawę patriotyczną typu Wolska dla Wolaków, albo Bób Homar Włoszczyzna i się wyrówna.
Choć jedyna oprawa jaka powinna przez nich być zrobiona to - Boże Daj Rozum.
2
@fart no tak jest właśnie. To wszystko strasznie przyspieszyło jeśli chodzi o technologie. A UE i polski rząd już tworzą nowe przepisy.
4
@fart no to jak inwestycję planujesz za kilka lat, to teraz sobie zbieranie wiedzy odpuść. Tu się wszystko zmienia szybciej niż w kalejdoskopie. Od przepisów po technologie i ceny. Nie ma w ogóle sensu w tej chwili zastanawiać się co zrobić za rok, bo za rok będzie wszystko inne.
0
Stanowski opłacony?
6
Zwycięstwo z Manchesterem City i Realem Madryt?
Hansi Flick: „Nie naciskaliśmy przez pełne 90 minut i to jest problem".
I to jest podejście do pracy.
0
@cules100pro wydumałeś
15
@Pawlak1992 ambasada by minusowała wszystko co nie o Argentynie lub Mesim.
4
@cules100pro nie wiem kto gorszy. Gość piszący taki post, czy gość podający to dalej na innej stronie. To dopiero stan umysłu.
0
@cules100pro tylko to zupełnie nieistotne, bo Barca i Real ma całkiem odmienne priorytety i oczekiwania co do młodzieży.
0
Hansi o Victorze
Pau Víctor? W dwóch meczach strzelił trzy bramki. Nieźle! Wie jak być skutecznym. Zobaczymy czy zostanie z nami. Drzwi są otwarte.
0
@ranger3120 nie.
0
@jacobFCB decydujący tydzień będzie do 1 września. Potem zaczną drobić. Decydujący dzień, decydujące godziny, decydujące minuty.
3
@jakub1906 niedziela, rano. Rozumiem. Kac. Ale, że aż taki?
6
@KrwawiaceoczyVEB ja nie wiem, czy się sypie. Nic tak naprawdę nie wiem. Ty też nie. Ja spokojnie czekam, bo już dawno nauczyłem się nie przejmować rzeczami, na które nie mam żadnego wpływu.
4
@Nazio_87 obejrzał parę meczów na ruskim streamie
9
@KrwawiaceoczyVEB ale w tym wpisie nie chodzi o sukcesy Deco, tylko o to, że dziennikarze G wiedzą i strzelają ślepakami.
18
@Luciano99 chyba na piwo
1
Lautaro Del Campo (hiszpański streamer):
"Drogi Nico Williamsie, wiem, że mnie słuchasz. Widzę, że wahasz się przed podpisaniem kontraktu z Barceloną, ale nie jesteśmy jak Real Madryt. Nie będziemy na kolanach błagać zawodnika o podpisanie kontraktu. Barca to największy klub w Europie, pociąg do Barcelony przejeżdża raz w życiu. Albo pojedziesz teraz, albo nie trafisz tu nigdy..."
0
@FcPortoFan1999 póki co są dość skuteczni w swoich działaniach.