Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zamiast szukać LS powinniśmy szukać prawego wahadłowego i iść w taki styl gry. Na coś takiego mamy właśnie kadrę.
0
@negreanu nie wiem, czy powinna, czy nie. Prawnicy zapewne wiedzą lepiej.
0
@MesQueUnClub_87 przecież ona nie pozywa ludzi. Pozywa platformę jako osoby prawne. Doskonale wiedzą co robią jej prawnicy.
0
@lucca87 nigdy nie pisałem głupot, że robię coś wielkiego. Myślisz, że po Twoich wpisach nie widać, że nie zajmujesz się wielkim biznesem?
Co do argumentów. Ty żyjesz w swoim świecie. W zupełnie innym wymiarze. Takich jak Ty nie przekonuje się, że trawa jest zielona, jeśli uważają, że jest czerwona.
1
@Aragorn33 daj spokój. Chłopak ustala składy z piłkarzami, którzy w Barcelonie są tak samo, jak on wielkie umowy ustawia. Weź sobie kilka ostatnich komentarzy tego @lucca87 Przecież to wpisy na poziomie dziesieciolatka. Język jak u kilkulatka.
1
@lucca87 Ty tak pracujesz w dużych biznesach i przy negocjacjach, jak ja teraz piszę ze stacji kosmicznej. Ty się nawet dobrze językiem nie potrafisz posługiwać, a co dopiero negocjacje prowadzić.
Co do treści. Nie wiesz, czy są podstawy, czy ich nie ma. Dyskutujesz o rzeczach, o których nic nie wiesz.
1
@lucca87 nierealne pisze się łącznie nie oddzielnie.
Nie masz zielonego pojęcia i nikt z nas nie ma jak wyglądają rozmowy na linii Nike - Barcelona. Nie wiesz i nikt z nas nie wie jakie warunki stawia Laporta. Nie masz zielonego pojęcia, jak przebiegają takie rozmowy i jak wyglądają takie umowy.
I na koniec.... W biznesie jest taka zasada, że nigdy nie wolno obrażać się na partnera, kontrahenta i paru innych.
0
@lucca87 nie ma bardziej odrealnionych wpisów na tej stronie od Twoich. Zrozumiałabym je, gdybyś miał 8, no może 10 lat.
1
Na chwilę obecną. Mamy silniejszą, czy słabszą kadrę, niż w zeszłym sezonie?
Moim zdaniem słabszą. Czekam na opinie.
1
@Katalonbar najpierw by trzeba ustalić, co to w Polsce ta prawica, które partie?
2
Franciszek Smuda, który prowadził reprezentację Polski, Widzew Łódź, Legię Warszawa czy Wisłę Kraków, znajduje się w stanie krytycznym. Przebywa w szpitalu. Prognozy są bardzo złe.
1
@Kamiloza91 tak, zdecydowanie więcej
1
@Kamiloza91 płatny CCleaner. Nie ma nic lepszego
4
@xvcWinterSoldier u Dodiego w wannie
1
@Gronek oczywiście, że wygra. Zawsze wygrywa, jak jestem na meczu
1
@NeroTFP1 dziękuję
1
@Kessie dzięki. Na kogo jak na kogo tak nie można liczyć.
0
ZyKtoś chyba dzisiaj wrzucał link do ukraińskiej dziewczyny z IO. Taniec, czy akrobatyka. Pomożecie znaleźć filmik?
0
@Ojciec5tkidzieci tak, przeoczyłem.
0
@negreanu to by się dało wyplewic bardzo szybko, ale jako właściciel, udziałowiec nie chcesz tego robić
0
@FcPortoFan1999 internet przyciąga debili. Tak to sobie tłumaczę
12
Obejrzałem wywiad z Natalią Kaczmarek. Świetna dziewczyna. Dzisiaj kciuki za Julkę i w D mam czy Konfa czy lewica. Kciuki za naszych siatkarzy. Oby dwa złota
1
@NeroTFP1 ciekawe ile to lat, godzin przygotowań? No, a jeśli o tym mowa, to dlaczego ona nie walczy z karabinem w ręku, tylko po Paryzach się szlaja? ;)
0
@jakub1906 a jaka jest różnica, czy Ty w to uwierzysz, czy nie? Jałowa dyskusja.
0
@paweldunajecfcb jeżeli masz dobry słuch, to jak najbardziej warto.
1
@FcPortoFan1999 Dmowski to człowiek, który dla dobra tego kraju potrafił się cofnąć krok lub dwa i się dogadać. Dziś takich polityków już nie ma.
0
@BORO_12 być może DM jeszcze dostanie.
Ja się póki co wstrzymuję z oceną transferu.
0
@kamiVeB @BORO_12 Flick już w Bayernie go chciał, więc może chce go i tutaj.
0
@Salchent może tak, może nie. Generalnie strasznie wujowo jest oceniać książkę przed przeczytaniem.
0
@Salchent jeśli Flick ułoży jakąś wariacje 4-4-2, to wszystko się w tym transferze ułoży.