Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Lis nie ma jakiś bliskich? Jemu naprawdę nie ma kto powiedzieć, że fikołki po przebytym udarze są cholernie niebezpieczne?
0
@Salchent niby duży chłop, a beczy jak dziewczynka.
0
@Nieznajomy no. A potem rok w zasadzie bez kontuzji
0
@Kinginiesta ja tu Laporty nie chciałem. Ale bardziej spokojnie do tego podchodzę. Dobrze to niżej opisał @Peciak
1
@Kinginiesta nie ma takiego dyrektora sportowego na świecie, który sprzedałby de Jonga.
Słowa Nico okazały się być fejkiem.
0
Co Wy macie z tym łamaniem się Chiesy?
Chłopak w zeszłym sezonie opuścił pięć meczów, w tym tylko dwa rzeczywiście przez kontuzję.
1
@paweldunajecfcb nie
1
@Janas11224 to może po prostu przestań się FC Barceloną interesować? Ja nie chcę w żadnym wypadku bankructwa i rozwiązania.
0
@MesQueUnClub96 brawo Dodi.
Mój dziadek mawiał, że defetyści są tacy sami jak zdrajcy. Należy szybko sądzić i rozstrzelać.
1
Widzę, że już jest jechane na grubo.
Już nie jest sprzedać tego, czy tamtego.
Już nie jest prezes/trener Out.
Teraz jest
Sprzedać Klub.
Ciekawe co następne? Sprywatyzować Katalonie?
1
@Sysia11 geniusz. Po prostu geniusz. Brak LM to finansowy pogrzeb tego klubu.
0
@Sysia11 wszyscy odejdą, nikt nie przyjdzie, niczego nie będzie. Ale jest dobrze, bo i tak wszyscy umrzemy.
0
@ProMILs maksymalna strata to 10 mln, bo zmiennych póki co nie płaciliśmy.
0
@ProMILs nie kalkuluje im się, ale przy sprzedaży za 20 mln strata jest o wiele mniejsza, niż przy Ferranie.
0
@MesQueUnClub_87 nigdy nie masz pewności, czy to poskutkuje. Tutaj jednak pensja i żona robią swoje. De Jongi zdają sobie sprawę, że takiego kontraktu i takiego miejsca do życia już nigdy mieć nie będą.
0
@LambiPL ci, których wymieniłeś są po prostu niesprzedawalni. I nikt by tego nie dokonał. Olmo przy założeniu, że odejdzie Gundo nie jest taki niepotrzebny do taktyki Filcka. Daje więcej opcji.
O Laporcie wiele złego można powiedzieć i ja nie byłem jego zwolennikiem. Ale jedno jest pewne. Kombinować jak koń pod górę potrafi.
0
@LambiPL może dla Ciebie to szachy 5D, ale to w sumie prosta sprawa. Nic skomplikowanego, ani wymyślnego tu nie ma.
0
@MesQueUnClub_87 i Hazardem
0
@MesQueUnClub_87 no raczej nie mogli. Poruszajmy się w realiach, a nie marzeniach.
0
A może taki był plan od początku? Zamiana Gundo na Olmo celem obniżenia wydatków na kontrakty, a to z kolei uchyla furtkę do transferu skrzydłowego.
0
@KrwawiaceoczyVEB tu też będą raty
4
@lntrowertyk czyli do FFP dopisujemy sobie minus 10 mln.
Tęgie głowy w tym zarządzie.
0
@Faro numer nie ma nic do rzeczy. Transfer brakuje kasa. Nawet jeśli odejdą Lenglet, Fati na wypożyczenie i Gundo definitywnie, to jest za mało. Bez porządnego przychodu, rzędu 50-80 mln nie będzie miejsca w FFP na Nico
21
Donald i Kamala
1
@mekston generalnie, to niepotrzebnie wchodziłem w tę bzdure.
2
@marek86 dane to dane, bez względu czego dotyczą.
Dane można podawać w całości z kontekstem, lub bez kontekstu i okrojone. To właśnie ten filmik to jedna wielka manipulacja.
0
@damian16161212 sprawy spadkowej nie było? Jeśli nie było, to nie mogą sprzedać
2
@marek86 ok
Dam Ci dane i odpowiedz mi na pytanie.
Są dwie osoby. X i Y. Osoba X przez cały rok zarobiła milion zlotych. Osoba Y zarobiła milion złotych przez jeden dzień. Obie uczciwie.
Powiedz mi, która osoba jest bardziej zaradna?
1
@damian16161212 50% działki dostaje żona. Drugie 50% dzielone jest na dzieci i na żonę.
@Rastafarnianin
2
@marek86 zadałem Ci wyżej pytanie, więc jak chcesz dalej dyskutować, a nie agitować, to na nie odpowiedz. A nie ciągle zadajesz mi pytania.