8

Lis nie ma jakiś bliskich? Jemu naprawdę nie ma kto powiedzieć, że fikołki po przebytym udarze są cholernie niebezpieczne?

0

@Salchent niby duży chłop, a beczy jak dziewczynka.

0

@Nieznajomy no. A potem rok w zasadzie bez kontuzji

0

@Kinginiesta ja tu Laporty nie chciałem. Ale bardziej spokojnie do tego podchodzę. Dobrze to niżej opisał @Peciak

1

@Kinginiesta nie ma takiego dyrektora sportowego na świecie, który sprzedałby de Jonga.
Słowa Nico okazały się być fejkiem.

0

Co Wy macie z tym łamaniem się Chiesy?
Chłopak w zeszłym sezonie opuścił pięć meczów, w tym tylko dwa rzeczywiście przez kontuzję.

1

1

@Janas11224 to może po prostu przestań się FC Barceloną interesować? Ja nie chcę w żadnym wypadku bankructwa i rozwiązania.

0

@MesQueUnClub96 brawo Dodi.

Mój dziadek mawiał, że defetyści są tacy sami jak zdrajcy. Należy szybko sądzić i rozstrzelać.

1

Widzę, że już jest jechane na grubo.
Już nie jest sprzedać tego, czy tamtego.
Już nie jest prezes/trener Out.

Teraz jest

Sprzedać Klub.

Ciekawe co następne? Sprywatyzować Katalonie?

1

@Sysia11 geniusz. Po prostu geniusz. Brak LM to finansowy pogrzeb tego klubu.

0

@Sysia11 wszyscy odejdą, nikt nie przyjdzie, niczego nie będzie. Ale jest dobrze, bo i tak wszyscy umrzemy.

0

@ProMILs maksymalna strata to 10 mln, bo zmiennych póki co nie płaciliśmy.

0

@ProMILs nie kalkuluje im się, ale przy sprzedaży za 20 mln strata jest o wiele mniejsza, niż przy Ferranie.

0

@MesQueUnClub_87 nigdy nie masz pewności, czy to poskutkuje. Tutaj jednak pensja i żona robią swoje. De Jongi zdają sobie sprawę, że takiego kontraktu i takiego miejsca do życia już nigdy mieć nie będą.

0

@LambiPL ci, których wymieniłeś są po prostu niesprzedawalni. I nikt by tego nie dokonał. Olmo przy założeniu, że odejdzie Gundo nie jest taki niepotrzebny do taktyki Filcka. Daje więcej opcji.
O Laporcie wiele złego można powiedzieć i ja nie byłem jego zwolennikiem. Ale jedno jest pewne. Kombinować jak koń pod górę potrafi.

0

@LambiPL może dla Ciebie to szachy 5D, ale to w sumie prosta sprawa. Nic skomplikowanego, ani wymyślnego tu nie ma.

0

@MesQueUnClub_87 i Hazardem

0

@MesQueUnClub_87 no raczej nie mogli. Poruszajmy się w realiach, a nie marzeniach.

0

A może taki był plan od początku? Zamiana Gundo na Olmo celem obniżenia wydatków na kontrakty, a to z kolei uchyla furtkę do transferu skrzydłowego.

0

@KrwawiaceoczyVEB tu też będą raty

4

@lntrowertyk czyli do FFP dopisujemy sobie minus 10 mln.
Tęgie głowy w tym zarządzie.

0

@Faro numer nie ma nic do rzeczy. Transfer brakuje kasa. Nawet jeśli odejdą Lenglet, Fati na wypożyczenie i Gundo definitywnie, to jest za mało. Bez porządnego przychodu, rzędu 50-80 mln nie będzie miejsca w FFP na Nico

21

Donald i Kamala

1

@mekston generalnie, to niepotrzebnie wchodziłem w tę bzdure.

2

@marek86 dane to dane, bez względu czego dotyczą.
Dane można podawać w całości z kontekstem, lub bez kontekstu i okrojone. To właśnie ten filmik to jedna wielka manipulacja.

0

@damian16161212 sprawy spadkowej nie było? Jeśli nie było, to nie mogą sprzedać

2

@marek86 ok

Dam Ci dane i odpowiedz mi na pytanie.

Są dwie osoby. X i Y. Osoba X przez cały rok zarobiła milion zlotych. Osoba Y zarobiła milion złotych przez jeden dzień. Obie uczciwie.

Powiedz mi, która osoba jest bardziej zaradna?

1

@damian16161212 50% działki dostaje żona. Drugie 50% dzielone jest na dzieci i na żonę.
@Rastafarnianin

2

@marek86 zadałem Ci wyżej pytanie, więc jak chcesz dalej dyskutować, a nie agitować, to na nie odpowiedz. A nie ciągle zadajesz mi pytania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?