La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 690 Culés

6

Deco powinien na uju stanąć żeby wypchnąć z klubu takich piłkarzy jak Ferran i spieniężyć jakoś de jonga, mimo że lubię Holendra to uważam że z tą pensją on nie może zostać... Tymczasem te zakute łby wypychają Gundo rękoma i nogami a za chwile na konferencji dowiemy się że Niemiec sam poprosił o transfer. To co się dzieje wokół tego klubu jest naprawdę żenujące. Już wypowiedź Nico daje do zrozumienia jakie to są patałachy, a Laporta to potrafi tylko bajki opowiadać jak to wszyscy do nas walą drzwiami i oknami i na wszystkich nas stać. To okienko w naszym wykonaniu do tej pory jest niesmacznym żartem i nie mówię tutaj o transferach do klubu ale z.... Bo jeśli to miałoby uzdrowić nasza sytuację ekonomiczną to niech naprawdę nie kupują nikogo zamiast ściągać Olmo który mimo że jest bardzo dobrym piłkarzem w moim opinii jest nam zbędny...

konto usunięte

2

@Kinginiesta trzeba sprzedać młodego, perspektywicznego Laportę. Niech najpierw nabierze doświadczenia prowadząc Żabkę.

1

@Kinginiesta nie ma takiego dyrektora sportowego na świecie, który sprzedałby de Jonga.
Słowa Nico okazały się być fejkiem.

1

@Safrani a no jak fejk to przepraszam ale i tak obraz Deco i Lapcia jest taki sam, jak chłopaki z baraków

0

@Kinginiesta ja tu Laporty nie chciałem. Ale bardziej spokojnie do tego podchodzę. Dobrze to niżej opisał @Peciak

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?