Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lucerfi już widzę, jak ruskie godzą się na zawieszenie broni po to, żeby ukry się zbroily. Już widzę jak ruskie pozwalają się ukrą uzbroić.
Nie. Jedyna droga to ich wykrwawianie
1
@Lucerfi no jak się skończył? Ruscy ogłosili zwycięstwo i uciekli. I za parę lat to samo będzie z Ukrainą. Wystarczy, tak jak napisałeś wyżej, karmić Ukrów łyżeczką.
Nie będzie okupacji Ukrainy.
0
@Lucerfi przecież nikt tego głośno nie powie, ale wszyscy chcą, żeby z Ukrainy zrobił się drugi Afganistan. Każdemu na Zachodzie oraz Chinom jest na rękę, żeby ruscy tam topili wszystkie zasoby przez kolejne lata. A inni będą robić biznes.
1
@bartekvisca światełko w zalewie głupoty.
0
@Lionel_Messi10 ja rozumiem, że to jest Twoja jedenastka i ją szanuję. Ale nie pisz, że się obroni.
Brak takich ludzi jak Lew Jaszyn, Beckenbauer czy Matthaeus czyni każdą jedenenastke nie do obrobienia
1
@Mitch_Atleta zacząłem z ojcem oglądać mistrzostwa świata w 1986 roku. Od tamtej pory nie nawiedzę RFN i Argentyny.
0
W tym Ohio to i tak mają lepiej. Tam chociaż psy i koty, czyli mięso jedzą. A i nas na Podlasiu to kartofle dzikom wyżerają.
0
@korni20 uhh... Tego się oglądać nie da. Korona Królów połączona z Wiedźminem.
0
Wszystko wskazuje na to, że morderca Sebastian M. nie odpowie za zabicie rodziny na autostradzie. Najprawdopodobniej dostał złotą wizę w Emiratach.
2
Diabeł normalnie
1
@KrwawiaceoczyVEB kluby wiele rzeczy powinny, ale nie mogą. Nad klubami jest od cholery innych przepisów. Od związkowe, przez państwowe, po unijne.
0
@IronSanHybrid Niemcy 2017 rok. I nie ma tam Polaków.
0
@Hosh takiego Paulinho przerosła nasza ekstraklasa. A potem....
0
@MESSIah16 pamiętam go bardzo dobrze, a nawet miałem okazje oglądać go na żywo. Czytałem z nim też kilka wywiadów. To nie był piłkarz, któremu zależało na złotych piłkach. Liczyła się Viola i jej kibice.
0
@mientusek1407 jest to możliwe, ale zbyt dużo zmiennych, żeby na pewniaka coś powiedzieć.
0
@Comentateiro o ile ta dynamika się utrzyma. A patrząc na to, co się dzieje w przemyśle, to spodziewać się można, że szybciej wzrośnie bezrobocie, niż ta dynamika utrzyma. Problemy gospodarcze naszego największego partnera handlowego też nie pomagają.
1
@mientusek1407 średnia krajowa jest w Hiszpanii o tysiąc sto złotych wieksza, niż w Polsce.
2
@MESSIah16 przecież on ma 100% racji
0
@MesQueUnClub_87 na czym opierasz wiedzę, że "Sztab medyczny klubu tłumaczy mu, żeby przeszedł operację"? Na hiszpańskich gazetach?
0
@MesQueUnClub_87 nie spotkałem się, żeby jakąkolwiek kontuzja piłkarza trwała 700 dni. Stosuje się zapisy o kontuzjach ponad rocznych.
2
@MesQueUnClub_87 kontrakt piłkarza Legii Warszawa to około stu stron zapisów. W Barcelonie pewnie dwa razy tyle. Tam jest naprawdę wszystko przewidziane. Do tego dochodzi prawo pracy danego kraju, które jest prawem nadrzednym.
Problem polega na tym, że my tak naprawdę nic nie wiemy co się dzieje z de Jongiem. Jestem w stu procentach pewny, że to nie jest tak jak media piszą. Pamiętajmy, że Sport, MD i wiele innych to klakierzy klubu.
0
@maciar ok. Podaj te kominy. Pogadam dzisiaj z kim trzeba
0
Dani Olmo będzie gotowy na mecz z Girona
Esport3
0
@Arden przecież ten gość to jest taka figura w zarządzaniu, że Rosell to mógłby mu co najwyżej buty czyścić. Jego to Barca powinna prosić, żeby tu przyszedł.
0
@MesQueUnClub_87 no to w takim razie coś się u nich zmieniło
2
@MesQueUnClub_87 nie. Przynajmniej jakiś czas temu tak nie było.
5
@Roobo pierwsze kłamstwo - wyrok pięć miesięcy więzienia.
Drugie kłamstwo - wyrok jest.
Wyroku nie ma, dopóki się nie uprawomocnieni.
Zarzucasz @Szklaner ,że nie potrafi czytać ze zrozumieniem, więc doszedłem do wniosku, żeś wielki erudyta. A skoro tak, to jednak kłamiesz.
No chyba, że jednak to Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Nie potrafisz rozróżnić słów pozbawienie od ograniczenie. Nie masz pojęcia o wyrokach sądowych. Czyli mówisz rzeczy i słowa, których nie rozumiesz. Wtedy prof. Bralczyk nazwał by Cię w sensie medycznym i tylko medycznym, że jesteś dotkniety debilizmem.
1
@MesQueUnClub_87 oczywiście. Wszystko załatwicie przez neta, a kartę przywiezie kurier.
0
@maciar stary musisz wiedzieć jedno. Źle dobrany komin może zabić Ciebie i innych domowników. Szukaj rad u specjalistów.
12
@Roobo nie zmienia to faktu, że jesteś kłamcą