3

@mmaciass tak, pisałem o tym wczoraj. No niestety, Intel ma swoje problemy i muszą ratować co jest, a nie się rozbudowywać.

0

@esem91 zmęczyłem się tym sezonem

1

@SawneyBean Ty masz w ogóle jakichkolwiek bliskich? Żonę, dzieci, rodziców? Takich bzdur jakie napisałeś, to długo nie przeczytam.

1

@SawneyBean czyli według Ciebie zaginęło sto osób i nikt nic nie zgłasza od kilku dni? Cisza w eterze. Logiczne.

0

@mmaciass nie wiem jak to wygląda.
Generalnie jak szukaliśmy auta dla syna, to osoba, która na autach zęby zjadła poleciła nam ten samochód.

3

We wtorek jedna z radnych ze Stronia Śląskiego na antenie Polsat News stwierdziła, że ma wiedzę o ponad stu osobach zaginionych. Ta wypowiedź bardzo szybko trafiła do internetu.

Dzisiaj rano do sprawy odniosła się policja.

Informujemy, że według stanu na dzień 18 września 2024 r. na godz. 7.00, Biuro Kryminalne Komendy Głównej Policji nie odnotowało informacji o zgłoszeniach dotyczących osób zaginionych na terenach zagrożonych powodzią. Jednocześnie prosimy wszystkie osoby, które nie mają kontaktu z najbliższymi, o zgłaszanie tych informacji do najbliższej jednostki Policji lub pod numerem alarmowym 112 – przekazała Komenda Główna Policji.

Tej radnej za gadanie takich głupot powinno się publicznie łeb ogolić. W sumie wszystkim innym, którzy rozpowszechniają fejkowe informacje również.

1

@DiSBlaDE po prawej jak się z biegiem czasu okazało to mini test na inteligencję.

1

@Kgorecki2500 jesteś pewny?


0

@mmaciass daj spokój, na szukaliśmy się czegoś podobnego dla syna. W końcu doszliśmy do wniosku, że trzeba dołożyć.

Ale ten był mi polecany - MG ZS 1.5 VTi

27

Sześciu pracowników Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji "Wodnik" z Jeleniej Góry uratowało kilkadziesiąt mieszkańców miasta na Dolnym Śląsku i ujęcia wody pitnej. "Dwa dni po kilkanaście godzin stali w ulewie, w lesie, ręcznie wyciągając z Polskiego Potoku i Sopotu wszystko, co niósł żywioł: kamienie, gałęzie, liście, śmieci. Nie poddali się nawet wtedy, gdy wydawało się, że Leśniczówka jest nie do uratowania" - napisał Jerzy Łuźniak.

"Jelenia Góra kłania im się nisko"

15

@lucca87 tak jakby to miało wpływ na cokolwiek.

14

Wczoraj w pracy zrobiliśmy zbiórkę żywności. Nie tylko ludzie z pracy, ale i nasi sąsiedzi i znajomi się dokładali. Właśnie wyjechały na południe dwa nasze busy. Jeden wypakowany wodą mineralną, a drugi żywnością długoterminową i słodyczami. Te słodycze (głównie czekolady i batony) są tam ponoć bardzo potrzebne.

1

@DLFCB ja wiedziałem i widziałem ludzi, którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Ale Ty jesteś pierwszy, który słuchać ze zrozumieniem nie potrafi. Gratuluję.

12

@Khajio ale to nie dziennikarze. To ludzie, których obrażał, publicznie pomawiał i kłamał na ich temat.

0

@Aragorn33 a gdzie te prawe patrole obywatelskie?

3

@tristan87 papjeż, czy jak mu tam.

1

@John_Doe coraz bardziej Mem Don

2

6

Redaktor Warzecha nie lubi tego

Brawo dla strażaków.

2

Czyli to jednak wina Czaskoskiego.

https://zapodaj.net/plik-EFZVqieUIv

2

@misterio ten program to ogólnie był szurowski

4

@Dynak @norbi77 tak,to miał być jakiś tam zabieg pr. Czy wyszedł i jak wyszedł, to zależy kogo zapytać. I w sumie mniejsza o to. Najbardziej chodzi o to, że przypiprzyli się do tego ludzie, którzy dzień wcześniej organizowali wiec w obronie przestępców, a ich człowiek bawił się na dożynkach.
To jest ta belka i to źdźbło....

6

Alicja mówi jak jest i skąd ta powódź. Mądrego aż miło poczytać

https://zapodaj.net/plik-3vB4S7zwQ9

2

@Tasde ale "dzień dobry, szczęść Boże" zawsze zdąży powiedzieć. W jego przypadku to w zupełności wystarczy.

0

@Chada jak dla Ciebie może tak, ale fakty i cyfry mówią zupełnie co innego.

8

@olek10 Dudu bawił się na dożynkach, a Pinokio brał udział w manifestacji w obronie domniemanych przestępców.
No, ale ta zupa....

2

@barcelonaLM wiesz co? Czasami lepiej się zamknąć/nic nie pisać.
Polecam

3

@tristan87 ciężka nocna praca wielu ludzi, oraz wyśmiewanie przez wielu helikoptery z piaskiem dały rezultat.
Świetna wiadomość.

2

@BorzyKrzys problem jest taki, że my jesteśmy narodem wspaniałym, gdy coś się złego dzieje. Gdy jest w miarę spokojnie, to jest dla nas za nudno i zaczynamy żreć się między sobą.

P. S. I żeby ten somsiad złodziej miał gorzej.

0

@ranger3120 Sasin z Suskim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?