Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@panczo bez sensu i zupełnie nie w temacie
0
@mientusek1407 samolotem 10 paczek. Drogą lądową dwie paczki.
8
@BorzyKrzys w większości jest to wina rodziców, a nie samych dzieci. Przyzwolenie rodziców bardzo często zaskakuje nawet mnie, ojca dwójki dzieci.
Pamiętam sytuację gdy leżałem w szpitalu. Do somsiada przyszła córka z trójką dzieciaków w wieku 4-7 lat. Wytrzymały w spokoju pięć minut, a potem się zaczęło. Bieganie, skakanie i krzyki. A mamusia uśmiechnięta. W końcu jakiś lekarz wpadł i wywalił towarzystwo.
No chyba nie tak to powinno wyglądać.
Co do wesel. Byliśmy z żoną na wielu takich imprezach i ani razu nie wzięliśmy dzieci. Po prostu uważamy, że widok jakiegoś Stefana leżącego pod stołem, lub z gębą w sałatce nie jest wychowawczy. Ogólnie uważamy, że nasze dzieci do pewnego wieku nie powinny przebywać w miejscach, gdzie się chla alkohol.
A Ty masz dzieci?
Zgodzę się też z @TheNekro94 co do zasady o otwieraniu restauracji, czy innych miejsc tylko dla osób dorosłych, lub prawie dorosłych.
0
@Kgorecki2500 oni już się napomagali. Właśnie dzisiaj prokuratura wszczeła na nowo śledztwo w sprawie Kempy i plecaków. A z tydzień temu inna prokuratura odkurzyła śledztwo w sprawie Zalewskiej i kradzieży darów z PCK. Oni już kupowali maseczki, respiratory od kryminalisty i wiele innych rzeczy.
18
Morderca Łukasz Żak został zatrzymany przez niemiecką policję.
7
@Rastafarnianin wyjątkiem Krystyna Czubówna w filmach przyrodniczych
1
@kanver_ patrząc na to, kto zasiada w tej komisji, to tym razem City może mieć ciężary. Tu nie będzie decydować Fifa, UEFA, tylko komisja złożona z członków ligi
2
@takisobiektos no nie potrafią. Już mi się nie chce prostować cokolwiek.
2
@Kgorecki2500 piję. Gazuję sodastream. Mam filtr wbudowany, więc filtruje
3
@KamQiX a to już jest Twoja interpretacja. Nie wymieniłem wielu innych grup, które są i pomagają. Również lewicowych.
6
@gaucho104 @KamQiX @tristan87 ja nic o kościele nie pisałem. Nic.
3
@Tibu ja nie mam zamiaru nikogo do niczego przekonywać. Odniosłem się tylko i wyłącznie do jednego zdania @FcPortoFan1999@FcPortoFan1999 nic więcej, nic mniej.
Ja doskonale znam historię XX wieku, a w szczególności drugiej wojny światowej. I nie potrzebuje lekcji. Szczególnie od ludzi pokroju @John_Doe
13
Czyli tak.
Pomagają Amerykanie, pomagają Ukraińcy, pomaga ostatnie pokolenie itd.
O chłopcach od Bąkiewicza, narodowcach, rycerzach Maryi, Chrystusa, czy Boboli ani widu, ani słychu.
0
Komentarz usunięty
2
@zenoowity nie. W 1997 też w casual Cimoszewicz chodził.
2
@FcPortoFan1999 NRD też za bordzo nie miało jak pomóc. Do tego byli pod butem ruskich, którym stan wojenny nie był na rękę.
@KB_nueve każdy wie co zrobili Niemcy. Jednak potem nie musieli nam pomagać.
6
@FcPortoFan1999 no widzisz. Powiem Ci, że gdyby nie te Niemcy, to od 1983 wychowywał bym się bez ojca. To ich leki uratowały mojemu tacie życie. Kupa niemowlaków z alergią pokarmową też przeżyła dzięki odpiwiedniemu mleku z Niemiec.
1
@FcPortoFan1999 RFN
8
@FcPortoFan1999 aha i w 1997 podczas powodzi też pomagali. Gdy Polacy rodacy sprzedawali chleb piwidzianom z dzuesieciokrotnym przebiciem, to Niemcy rozdawali w Opolu i Wrocławiu jedzenie za darmo. Do tego dostarczyli kupę sprzętu. I to w czasie, kiedy sami mieli powódź
1
@tristan87 no, aż dziwne, że jeszcze nie podłapali
6
@FcPortoFan1999 podczas stanu wojennego Niemcy wysłali Polsce około 30 mln paczek żywnościowych o wartości pona miliarda ówczesnych marek. Oprócz tego wysłali kupę mleka dla niemowląt, które było w PRL niedostępne. Również masę leków, które nie były do kupienia.
0
@tristan87 bluza nie wiem. Ale zegarek to Grand Seiko. Cena około 17 tys. złotych.
0
@vangoor Ty się naprawdę chcesz kłócić z badaniami i ich wynikami zrobionymi przez najlepszą klinikę medycyny sportowej na świecie?
Niesamowity jesteś.
3
@Kiko bardzo jestem ciekawy jak zegarek zmierzy poziom glukozy, cholesterol, czy kwas moczowy.
Kłuje codziennie i pobiera próbkę krwi?
0
@pt9 zawsze jest ta kropla, która przeleje nawet największą beczkę. Być może te pięć - dziesięć meczów mniej byłoby dobrym rozwiązaniem.
3
@vangoor Ty masz bekę, a nauka podparta badaniami mówi co innego
Według badań przeprowadzonych przez FIFPro w sezonie 2023/24 wśród 1500 piłkarzy, 54 procent badanych musiało zmierzyć się z nadmiernym obciążeniem pracą, które w większości przypadków przekraczało zalecenia lekarskie.
0
@Panpiwkarz musisz mieć tylko nadzieję, że w hotelu nie będzie za dużo rusków. Reszta się sama ułoży. A jak trafisz na przewagę orków, to masz urlop przerąbany.
0
@kubinho1032 przecież ten @Uukasz_93 nie ogarnia rzeczywistości. Albo wrzuca fejki jako prawdę objawioną, swoją drogą to co wcześniej wrzucił i opatrzył komentarzem jest wyjątkowo obrzydliwe, godne najgorszych ludzi. Albo tak jak teraz, próbuje atakować rządzących, wrzucając film, gdzie kobieta mówi zupełnie coś przeciwnego.
Masakra z tym gościem.
0
@SawneyBean odpowiedziałem. Minęły cztery dni i nikt nie zgłosił zaginięcia. Burmistrz zdementował słowa tej baby. Czego chcesz więcej?
Mam żonę i dwoje dzieci. I wiem jedno. Gdyby mi którekolwiek nie wróciło do domu, to bym w D miał cały ten majątek, tylko szybciutko bym zgłaszał policji. No skoro telewizja tam dojechała, to logicznym jest, że można się poruszać.
1
@MeAndSwan krzyczeli mieszkańcy, nie tylko ci od gwiazdek. Ale rolą rządzących jest robić co do nich należy, szczególnie jeśli chodzi o bezpieczeństwo ludzi. Rządzący nie robili co do nich należy, bo patrzyli na słupki wyborcze.