1

@panczo bez sensu i zupełnie nie w temacie

0

@mientusek1407 samolotem 10 paczek. Drogą lądową dwie paczki.

8

@BorzyKrzys w większości jest to wina rodziców, a nie samych dzieci. Przyzwolenie rodziców bardzo często zaskakuje nawet mnie, ojca dwójki dzieci.
Pamiętam sytuację gdy leżałem w szpitalu. Do somsiada przyszła córka z trójką dzieciaków w wieku 4-7 lat. Wytrzymały w spokoju pięć minut, a potem się zaczęło. Bieganie, skakanie i krzyki. A mamusia uśmiechnięta. W końcu jakiś lekarz wpadł i wywalił towarzystwo.
No chyba nie tak to powinno wyglądać.

Co do wesel. Byliśmy z żoną na wielu takich imprezach i ani razu nie wzięliśmy dzieci. Po prostu uważamy, że widok jakiegoś Stefana leżącego pod stołem, lub z gębą w sałatce nie jest wychowawczy. Ogólnie uważamy, że nasze dzieci do pewnego wieku nie powinny przebywać w miejscach, gdzie się chla alkohol.

A Ty masz dzieci?

Zgodzę się też z @TheNekro94 co do zasady o otwieraniu restauracji, czy innych miejsc tylko dla osób dorosłych, lub prawie dorosłych.

0

@Kgorecki2500 oni już się napomagali. Właśnie dzisiaj prokuratura wszczeła na nowo śledztwo w sprawie Kempy i plecaków. A z tydzień temu inna prokuratura odkurzyła śledztwo w sprawie Zalewskiej i kradzieży darów z PCK. Oni już kupowali maseczki, respiratory od kryminalisty i wiele innych rzeczy.

18

Morderca Łukasz Żak został zatrzymany przez niemiecką policję.

7

@Rastafarnianin wyjątkiem Krystyna Czubówna w filmach przyrodniczych

1

@kanver_ patrząc na to, kto zasiada w tej komisji, to tym razem City może mieć ciężary. Tu nie będzie decydować Fifa, UEFA, tylko komisja złożona z członków ligi

2

@takisobiektos no nie potrafią. Już mi się nie chce prostować cokolwiek.

2

@Kgorecki2500 piję. Gazuję sodastream. Mam filtr wbudowany, więc filtruje

3

@KamQiX a to już jest Twoja interpretacja. Nie wymieniłem wielu innych grup, które są i pomagają. Również lewicowych.

6

@gaucho104 @KamQiX @tristan87 ja nic o kościele nie pisałem. Nic.

3

@Tibu ja nie mam zamiaru nikogo do niczego przekonywać. Odniosłem się tylko i wyłącznie do jednego zdania @FcPortoFan1999@FcPortoFan1999 nic więcej, nic mniej.
Ja doskonale znam historię XX wieku, a w szczególności drugiej wojny światowej. I nie potrzebuje lekcji. Szczególnie od ludzi pokroju @John_Doe

13

Czyli tak.
Pomagają Amerykanie, pomagają Ukraińcy, pomaga ostatnie pokolenie itd.

O chłopcach od Bąkiewicza, narodowcach, rycerzach Maryi, Chrystusa, czy Boboli ani widu, ani słychu.

0

Komentarz usunięty

2

@zenoowity nie. W 1997 też w casual Cimoszewicz chodził.

2

@FcPortoFan1999 NRD też za bordzo nie miało jak pomóc. Do tego byli pod butem ruskich, którym stan wojenny nie był na rękę.
@KB_nueve każdy wie co zrobili Niemcy. Jednak potem nie musieli nam pomagać.

6

@FcPortoFan1999 no widzisz. Powiem Ci, że gdyby nie te Niemcy, to od 1983 wychowywał bym się bez ojca. To ich leki uratowały mojemu tacie życie. Kupa niemowlaków z alergią pokarmową też przeżyła dzięki odpiwiedniemu mleku z Niemiec.

1

8

@FcPortoFan1999 aha i w 1997 podczas powodzi też pomagali. Gdy Polacy rodacy sprzedawali chleb piwidzianom z dzuesieciokrotnym przebiciem, to Niemcy rozdawali w Opolu i Wrocławiu jedzenie za darmo. Do tego dostarczyli kupę sprzętu. I to w czasie, kiedy sami mieli powódź

1

@tristan87 no, aż dziwne, że jeszcze nie podłapali

6

@FcPortoFan1999 podczas stanu wojennego Niemcy wysłali Polsce około 30 mln paczek żywnościowych o wartości pona miliarda ówczesnych marek. Oprócz tego wysłali kupę mleka dla niemowląt, które było w PRL niedostępne. Również masę leków, które nie były do kupienia.

0

@tristan87 bluza nie wiem. Ale zegarek to Grand Seiko. Cena około 17 tys. złotych.

0

@vangoor Ty się naprawdę chcesz kłócić z badaniami i ich wynikami zrobionymi przez najlepszą klinikę medycyny sportowej na świecie?
Niesamowity jesteś.

3

@Kiko bardzo jestem ciekawy jak zegarek zmierzy poziom glukozy, cholesterol, czy kwas moczowy.
Kłuje codziennie i pobiera próbkę krwi?

0

@pt9 zawsze jest ta kropla, która przeleje nawet największą beczkę. Być może te pięć - dziesięć meczów mniej byłoby dobrym rozwiązaniem.

3

@vangoor Ty masz bekę, a nauka podparta badaniami mówi co innego

Według badań przeprowadzonych przez FIFPro w sezonie 2023/24 wśród 1500 piłkarzy, 54 procent badanych musiało zmierzyć się z nadmiernym obciążeniem pracą, które w większości przypadków przekraczało zalecenia lekarskie.

0

@Panpiwkarz musisz mieć tylko nadzieję, że w hotelu nie będzie za dużo rusków. Reszta się sama ułoży. A jak trafisz na przewagę orków, to masz urlop przerąbany.

0

@kubinho1032 przecież ten @Uukasz_93 nie ogarnia rzeczywistości. Albo wrzuca fejki jako prawdę objawioną, swoją drogą to co wcześniej wrzucił i opatrzył komentarzem jest wyjątkowo obrzydliwe, godne najgorszych ludzi. Albo tak jak teraz, próbuje atakować rządzących, wrzucając film, gdzie kobieta mówi zupełnie coś przeciwnego.
Masakra z tym gościem.

0

@SawneyBean odpowiedziałem. Minęły cztery dni i nikt nie zgłosił zaginięcia. Burmistrz zdementował słowa tej baby. Czego chcesz więcej?
Mam żonę i dwoje dzieci. I wiem jedno. Gdyby mi którekolwiek nie wróciło do domu, to bym w D miał cały ten majątek, tylko szybciutko bym zgłaszał policji. No skoro telewizja tam dojechała, to logicznym jest, że można się poruszać.

1

@MeAndSwan krzyczeli mieszkańcy, nie tylko ci od gwiazdek. Ale rolą rządzących jest robić co do nich należy, szczególnie jeśli chodzi o bezpieczeństwo ludzi. Rządzący nie robili co do nich należy, bo patrzyli na słupki wyborcze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?