0

@FcPortoFan1999 szkoda tylko, że zarządzanie klubem nie było złote, a gówniane.

1

@FcPortoFan1999 byłem. Nie tylko na tym. Byłem na wszystkich meczach Widzewa, które rozegrał w Europie. Oczywiście mam na myśli lata 90 i trochę dalej. Nawet w Łoweczu w Bułgarii.

0

@FcPortoFan1999 tak. Ale ja to dopiero usłyszałem z tydzień później.

0

Dokładnie dwadzieścia osiem lat temu wszyscy kibice Widzewa Łódź przeżyli jeden z najpiękniejszych wieczorów w historii klubu.
21 sierpnia 1996 roku drużyna z al. Piłsudskiego przegrała na wyjeździe z duńskim Broendby Kopenhaga, ale wystarczyło to, aby awansować do fazy grupowej Ligi Mistrzów!

Pamiętam ten mecz, ten cały wyjazd do Danii, jakby to było z tydzień temu.

0

@NeroTFP1 w styczniu to mu Toljan zrobił taki wjazd na nogi, że nikt na świecie by tego nie wytrzymał. To nie była kontuzja, tylko ostre stłuczenie bo wjeździe rzeźnika. A w październiku to on jakąś chorobę przechodził.

1

@KamQiX @NeroTFP1 gdy się spojrzy na tabelki to tak wychodzi. Gdy się zna fakty, to ocena już jest inna. Powtarzam, on cały zeszły sezon nie miał kontuzji.

1

@tbas od roku zero kontuzji. Powtórzę,zero.

1

@Blanco16 tutaj ludziom się w głowach przewraca, albo żyją w alternatywnej rzeczywistości.
Ja uważam, że za te piniądze Chiesa jest najlepszym rozwiązaniem.

9

@MesQueUnClub_87 różnica jest taka, że teraz pod kagańcem będziesz się uśmiechał.

0

@Danny Gaucho jaka to była kontuzja? Tam mu jeśli dobrze pamiętam Toljan wjechał w nogi i Chiesa musiał odpocząć, bo było silne stłuczenie.

10

@Misiusessi Ty nie piszesz o kibicach, tylko kibolach. A tę patologię trzeba usunąć do samych korzeni. Najlepiej gorącym żelazem.

0

@Rewolucja123 i dokładnie o niczym to nie świadczy. Dembele to nie Chiesa, a Chiesa to nie Dembele.

8

@VeB 1899 Chiesa po wyleczeniu przez rok nie miał kontuzji. Jeśli kwoty podawane przez media są prawdziwe, to taki transfer jest wart ryzyka.

0

Czyżby maseczki miały wrócić?

"Będziemy zalecać noszenie maseczek i zwiększenie uważności, jeśli chodzi o higienę rąk, dezynfekcję powierzchni, żeby zapobiegać rozprzestrzenianiu się COVID-19, grypy i RSV" — powiedział Paweł Grzesiowski.

0

@BARCA1899Messi jedź, śpiewaj. Broni Ci ktoś?

0

@budel17 no i Stano skończy w pierdlu. Brawo Ty

1

@tomek8756 to chyba zaczęli, bo u mnie na śmieciarce jeździ dziewczyna.

1

@Bartek22 no to niech mu Barcelona wypłaci te zaległości, które przesunął, to zaraz pensja zmaleje. Przypomnę, że to klub zgłosił się do niego celem obniżenia pensji, a potem dużego wzrostu.

0

Czyli Mentzen kandydatem Konfy na prezydenta. Hmm...

5

@Derean białą to wymyślono po to, żeby czarnoskórzy też się mogli pobrudzić.

5

@Kgorecki2500 gorzka. Minimum 70%kakao

0

@CZAJUN_119 no i co zrobisz, jak nic nie zrobisz? A skoro nic ni zrobisz, to po co tyle lamentować? Naprawdę nie znudziły Wam się te płacze i pisanie w kółko tego samego?

Kielbachy do góry i.....

7

@ranger3120 dobry z Ciebie księgowy będzie ;)

1

Prawo i Sprawiedliwość nie jest w stanie spłacać wielomilionowego kredytu, który zaciągnęło na kampanie wyborcze.
PiS chce wynegocjować z bankiem PKO BP – którego największym udziałowcem jest Skarb Państwa – taki harmonogram spłat, który zdoła udźwignąć. Ale bank na razie jest nieugięty.

6

@Comentateiro kłamstwo. Nie stać Cię na chleb po wypłacie od @Luciano99

3

Andrzej Sapkowski ukończył pracę nad kolejną książką o Wiedźminie.

Fajnie, lubię Sapkowskiego. Chciałbym też, żeby wrócił też do Trylogii Husyckiej.

3

Serial "Akolita" skasowany po pierwszym sezonie. Nikt się nie spodziewał. Mi się udało wytrzymać jeden odcinek.

@Kgorecki2500

3

@tbas Chiesa od roku nie miał w zasadzie kontuzji, więc naprawdę nie wiem o co Wam wszystkim chodzi z tymi kontuzjami.

3

@MesQueUnClub_87 mam na to inne spojrzenie, ale będę oceniał po skończeniu okienka, a nie w trakcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?