Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 szkoda tylko, że zarządzanie klubem nie było złote, a gówniane.
1
@FcPortoFan1999 byłem. Nie tylko na tym. Byłem na wszystkich meczach Widzewa, które rozegrał w Europie. Oczywiście mam na myśli lata 90 i trochę dalej. Nawet w Łoweczu w Bułgarii.
0
@FcPortoFan1999 tak. Ale ja to dopiero usłyszałem z tydzień później.
0
Dokładnie dwadzieścia osiem lat temu wszyscy kibice Widzewa Łódź przeżyli jeden z najpiękniejszych wieczorów w historii klubu.
21 sierpnia 1996 roku drużyna z al. Piłsudskiego przegrała na wyjeździe z duńskim Broendby Kopenhaga, ale wystarczyło to, aby awansować do fazy grupowej Ligi Mistrzów!
Pamiętam ten mecz, ten cały wyjazd do Danii, jakby to było z tydzień temu.
0
@NeroTFP1 w styczniu to mu Toljan zrobił taki wjazd na nogi, że nikt na świecie by tego nie wytrzymał. To nie była kontuzja, tylko ostre stłuczenie bo wjeździe rzeźnika. A w październiku to on jakąś chorobę przechodził.
1
@KamQiX @NeroTFP1 gdy się spojrzy na tabelki to tak wychodzi. Gdy się zna fakty, to ocena już jest inna. Powtarzam, on cały zeszły sezon nie miał kontuzji.
1
@tbas od roku zero kontuzji. Powtórzę,zero.
1
@Blanco16 tutaj ludziom się w głowach przewraca, albo żyją w alternatywnej rzeczywistości.
Ja uważam, że za te piniądze Chiesa jest najlepszym rozwiązaniem.
9
@MesQueUnClub_87 różnica jest taka, że teraz pod kagańcem będziesz się uśmiechał.
0
@Danny Gaucho jaka to była kontuzja? Tam mu jeśli dobrze pamiętam Toljan wjechał w nogi i Chiesa musiał odpocząć, bo było silne stłuczenie.
10
@Misiusessi Ty nie piszesz o kibicach, tylko kibolach. A tę patologię trzeba usunąć do samych korzeni. Najlepiej gorącym żelazem.
0
@Rewolucja123 i dokładnie o niczym to nie świadczy. Dembele to nie Chiesa, a Chiesa to nie Dembele.
8
@VeB 1899 Chiesa po wyleczeniu przez rok nie miał kontuzji. Jeśli kwoty podawane przez media są prawdziwe, to taki transfer jest wart ryzyka.
0
Czyżby maseczki miały wrócić?
"Będziemy zalecać noszenie maseczek i zwiększenie uważności, jeśli chodzi o higienę rąk, dezynfekcję powierzchni, żeby zapobiegać rozprzestrzenianiu się COVID-19, grypy i RSV" — powiedział Paweł Grzesiowski.
0
@BARCA1899Messi jedź, śpiewaj. Broni Ci ktoś?
0
@budel17 no i Stano skończy w pierdlu. Brawo Ty
1
@tomek8756 to chyba zaczęli, bo u mnie na śmieciarce jeździ dziewczyna.
1
@Bartek22 no to niech mu Barcelona wypłaci te zaległości, które przesunął, to zaraz pensja zmaleje. Przypomnę, że to klub zgłosił się do niego celem obniżenia pensji, a potem dużego wzrostu.
0
Czyli Mentzen kandydatem Konfy na prezydenta. Hmm...
5
@Derean białą to wymyślono po to, żeby czarnoskórzy też się mogli pobrudzić.
5
@Kgorecki2500 gorzka. Minimum 70%kakao
0
@CZAJUN_119 no i co zrobisz, jak nic nie zrobisz? A skoro nic ni zrobisz, to po co tyle lamentować? Naprawdę nie znudziły Wam się te płacze i pisanie w kółko tego samego?
Kielbachy do góry i.....
7
@ranger3120 dobry z Ciebie księgowy będzie ;)
1
Prawo i Sprawiedliwość nie jest w stanie spłacać wielomilionowego kredytu, który zaciągnęło na kampanie wyborcze.
PiS chce wynegocjować z bankiem PKO BP – którego największym udziałowcem jest Skarb Państwa – taki harmonogram spłat, który zdoła udźwignąć. Ale bank na razie jest nieugięty.
6
@Comentateiro kłamstwo. Nie stać Cię na chleb po wypłacie od @Luciano99
0
@Salchent https://media.tenor.com/Tp1fuMiId54AAAAM/sad-crying-cute.gif
3
Andrzej Sapkowski ukończył pracę nad kolejną książką o Wiedźminie.
Fajnie, lubię Sapkowskiego. Chciałbym też, żeby wrócił też do Trylogii Husyckiej.
3
Serial "Akolita" skasowany po pierwszym sezonie. Nikt się nie spodziewał. Mi się udało wytrzymać jeden odcinek.
@Kgorecki2500
3
@tbas Chiesa od roku nie miał w zasadzie kontuzji, więc naprawdę nie wiem o co Wam wszystkim chodzi z tymi kontuzjami.
3
@MesQueUnClub_87 mam na to inne spojrzenie, ale będę oceniał po skończeniu okienka, a nie w trakcie.