Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barcasub no, ale Ty i logika to jak biegun północy i południowy.
4
Bioetanol AEG. Firma z Chełmży zakończy działalność blisko po 80 latach, a pracę stracą wszyscy zatrudnieni w niej pracownicy.
Firma nie wytrzymała radosnej twórczości rządów Morawieckiego.
Sytuacja firmy pogorszyła się w 2022 roku, kiedy Polska otworzyła granice dla produktów rolnych z Ukrainy.
6
Zdanie Flicka jest podzielone. Wczoraj nie widzi Martineza w składzie, dziś stawia go za wzór.
I tak to się czyta te bzdurne media.
0
@ObiwanKenobi a kto oprócz niej startował?
0
@Dari0G nic nie przesądzam na chwilę obecną
0
@RafiVeB okej....
1
Said Hamulic na testach medycznych w Widzewie. Ma być wypożyczenie z opcją kupna z Tuluzy.
2
@mordini123 Braun i jego gaśnica już w pogotowiu
0
Według esport3 Felix Sanchez, trener Al-Sadd próbuje przekonać Gundogana do transferu.
Kur zapiał, takie 30 mln + byłoby fajne z jednej strony. Za rok i tak odejdzie za darmo.
5
@bady48 no prawie jest jednomyślność. Tebasa popiera 38 klubów na 42.
2
@NeroTFP1 mam wszystkie książki Żulczyka, ale nie wszystkie jeszcze czytałem. Bardzo go lubię, ale w pewnym temacie strasznie nie doszacował.
3
@michal26 zupełnie nieprawdopodobne.
1
@mmaciass i tamten i ten. Z resztą w polskim przemyśle bardzo dużo się dzieje na linii spółki - rząd, lub na linii spółki - UE, ale nikt o tym z różnych powodów nie pisze. @Rhaan oczywiście wiesz, że przetargi były ustawione, wiesz które. Nie wie o tym prokuratura, ale pal ją licho, nie wiedzą dziennikarze, ale Ty wiesz. Litości.
2
@Rhaan ciekawe jest to co piszesz, bo firma mojej żony startuje do przetargów rządowych i lokalnych kilka, a nawet kilkanaście razy w roku. Raz przegrają, raz wygrają, ale nigdy nie wiedzą jaki będzie wynik.
1
@mmaciass nie chce mi się Wilka oglądać, bo gość gada głównie pod siebie i dla siebie.
PESA jeśli nie będzie poślizgu, to już za rok wypuści tabor zdolny jechać 300 km/h. NEWAG też zaczął nad tym pracować. I wiem z pierwszej ręki, że rząd z Pesą prowadził wstepne rozmowy.
2
@Yamal_Williams no morzem raczej do nich nie dopłyną. Tam inwazja idzie przez granicę z Mordorem.
1
Said Hamulic ma zostać nowym piłkarzem Widzewa. (łódzki sport).
W Stali pokazał się z bardzo dobrej strony. Potem wyjechał i zupełnie nie dał rady. Ciekawe jak to będzie. @FcPortoFan1999 @Sulimo
0
@D.Villa Laporta zrobił zrzutkę na Się Pomaga
6
Finlandia też ma dość inżynierów
Od poniedziałku w Finlandii zaczęło obowiązywać prawo, które umożliwia straży granicznej zawracanie migrantów z Rosji, którzy ubiegają się o azyl w Finlandii.
Fiński rząd przyjął ustawę 12 lipca. "Za" było 167 polityków w 200-osobowym parlamencie. Jak twierdzi rząd Finlandii, celem ustawy jest ochrona przed "wojną hybrydową", którą prowadzi Rosja.
6
@mientusek1407 jak mawiał Mistrz Yoda:
"ból dupy przez Ciebie przemawia. Maści wnet użyć musisz".
4
@Jakchcesz w otoczeniu panuje optymizm
1
@ShawnC przecież już odczucia są pozytywne.
3
@Kgorecki2500 @daniel32778 w niektórych miasteczkach ludzie nie chcieli burzenia takich pomników. Dużo osób twierdzi, że zwykły szary żołnierz radziecki nie miał nic wspólnego z komunizmem, a krew za nasz kraj przelewał
0
@dafik85 a to nie była kuzynka z Ząbek? Zapłakana?
17
Producenci "1670" planują stworzyć co najmniej 4 sezony serialu z Bartłomiejem Topą w roli głównej. Filmowcy chcą uchwycić wszystkie pory roku w skansenie w Kolbuszowej. Pierwszy sezon przedstawiał zimę drugi zaś przedstawiać ma lato we wsi Adamczycha.
2
@jacobFCB Lexus, ale żadnego bym z tych aut nie kupił.
0
Przeglądam sobie internet i widzę, że Polacy są bardziej rozgorączkowani wyborami w USA, niż Amerykanie.
1
Roman Giertych zaproponował nowe rozwiązanie w sprawie penalizacji aborcji. Wmyśl przygotowanego przez niego projektu, przerwanie ciąży do 12. tygodnia ciąży było ścigane tylko w przypadku, jeśli wniosek taki złoży sama kobieta, która poddała się zabiegowi.
0
@Seledynowy czekam jak będzie cały sezon. Wtedy obejrzę dwa na raz
4
@Hosh fawele Rio > Warszawa Czaskoskiego