0

@arasz1819 każdy człowiek ma prawo do podejmowania decyzji i do zmiany zdania.

1

@Przemek2323 @FcPortoFan1999 ja też się w sumie nie mogę doczekać. Lubię sobie pojechać na stadion i meczyk obejrzeć.

0

@arasz1819 chyba nie muszę pisać, że z pisem mi nie po drodze, ale jakbym miał ludzi oceniać po tym, że zmieniają zdanie, to chyba wszyscy byliby pachołkami bez honoru. Mi też się zdarzyło rzucić w robocie papierami, po czym zmieniłem zdanie po kilku dniach.
Życie.

1

@arasz1819 łoj tam. Xavi mówił, że odchodzi, że zostaje, aż go w końcu wywalili.

1

@Kgorecki2500 z tego co wiem, to się właśnie zgłaszają. W dużych ilościach.

1

@marcin62 na tym filmie widać, że ta tradycyjna żona ani mopa, ani obieraczki nie potrafi używać.

0

@tadzik447 to jest myślenie gamoni życiowych. Ja zupełnie inne mam podejście

1

Doskonale pamiętam początki Messiego w dorosłej piłce, a teraz obserwuję początki Yamala. Powiem tak. Yamal zaczynał z wyższego pułapu niż Leo.

0

@mmaciass ja wiem, że Wy prawi lubicie układać komuś życie, ale ja jednak będę komentował i robił co uważam za słuszne, lub co mi się podoba.

0

@mmaciass nie wiem po co mi tu wrzucasz teksty o politykach innych krajów.

Ja na żadnego polityka nie poświęcę 40 minut swojego życia. Za bardzo cenię sobie swój czas. Przez te czterdzieści minut mogę zrobić wiele innych, pożytecznych dla mnie rzeczy.

1

@Kapitan hawk Vamos Uruguay

0

@mmaciass miałbym słuchać 40 minut Gargas i Saryusza Wolskiego? Przecież leczenie kanałowe bez znieczulenia jest przyjemniejsze.

0

@reloaded głównie to wartość marketingowa.

1

@FcPortoFan1999 zarobię. Czy dużo? To pojęcie względne. Tyle samo co w Polsce plus delegacja plus coś tam jeszcze. I nie będę płacił za żarcie i hotel.

9

W poniedziałek, około południa, na parkingu przed galerią handlową w Kluczborku przechodząca kobieta usłyszała płacz małego dziecka. Było ono zamknięte w samochodzie.

W pobliżu nie było nikogo dorosłego, a temperatura była bardzo wysoka, więc kobieta wezwała ochronę obiektu.

Mimo komunikatów ogłaszanych przez pracowników galerii, nikt nie podchodził do zamkniętego auta, w którym był maluch. W tej sytuacji jeden z obecnych na miejscu mężczyzn wybił kluczem szybę w samochodzie, z którego wyjęto rozgrzane dziecko.

Matka pojawiła się po godzinie. Tłumaczyła, że chciała kupić sobie spodnie.

Jak informuje policja, kobieta usłyszy zarzut dotyczący narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Za to przestępstwo może jej grozić od 3 miesięcy do 5 lat więzienia

0

@Herato nie czuję, bo to Euro jest po prostu nudne

6

@RosjaninBut Ty cokolwiek weryfikujesz? Czy po prostu wrzucasz wszystko co Ci coraz to głupsze konto na X pokaże?

0

@FcPortoFan1999 no nie. Będę w tym czasie pracował. Fur Uruguay

0

@FcPortoFan1999 w Urugwaju.

16

@Katalończyk 99 nie oglądam, więc mi wszystko jedno ile tego jest.

0

@FcPortoFan1999 mnie nie będzie w Polsce

3

@NeroTFP1 religia smoleńska przygasa, to czas na religię pisiora cierpiącego

1

@Bykunn to może być jak najbardziej legalne. Kolega @FcPortoFan1999 musi odpowiednie upoważnienie napisać.

1

Najbliższe otoczenie Mateusza Morawieckiego, pełniącego wówczas funkcję premiera, wiedziało o wyprowadzaniu pieniędzy z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych — ustalił Onet. Proceder trwał nawet po przegranych przez PiS wyborach. — Kto nie ryzykuje, ten ma duży kredyt — tak o wyprowadzaniu środków z agencji mówiła podczas jednej z zarejestrowanych przez CBA rozmów Anna Pietrzak, znajoma Morawieckiego z czasów wspólnej pracy w banku i działalności w "Solidarności Walczącej", później jego asystentka i członkini rad nadzorczych kilku państwowych spółek.

4

@NeroTFP1 świetny aktor. Był bardzo blisko głównej roli w Skazanych na Shawshank

1

Czarnek - chłopak wychowany w tradycyjnej rodzinie, czyli przez faceta w sukience. Tu biedak nie wytrzymał ciśnienia.

0

@Arden nie mają. Messi to kosmita, więc się nie liczy.

0

@Kengo mi się bardziej podoba intro z Peaky fukin Blinders

3

@Ghostface ech, nadinterpretujesz. Oczywiście, że robiłem głupoty. Co więcej, nawet teraz, gdy sam jestem ojcem prawie osiemnastolatka może mi się jakaś głupota przytrafić.
Co nie zmienia faktu, że różnica rozwojowa mentalności i intelektualny rozwój jest na dużo większym poziomie u osiemnastolatka, niż u piętnastolatka.

0

@Herato cały czas twierdzę, że to nie on się do kadry powołuje i nie on wystawia do pierwszej jedenastki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?