Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kakusus uuuu zazdrościsz Polakowi rodakowi
2
@maroon i ta konkurencja była. Lotos i Orlen. Byliśmy strategicznie zabezpieczeni. Aż przyszła banda z bogoojczyźnianymi frazesami na ustach i sprzedali za bezcen.
3
@Arden z doświadczenia i autopsji wiem, że im starsze, tym więcej problemów.
0
Wszystko wskazuje na to, że wpuszczenie Saudyjczyków do Polski to nie wsparcie, a poważne problemy dla Orlenu. Zyski z paliw z naszych kieszeni, zamiast zostać w Polsce, zaczną wzbogacać saudyjską rodzinę królewską. Doprowadziła do tego wyprzedaż strategicznego majątku narodowego.
Należąca do Saudów spółka Aramco Fuels Poland chce bezpośrednio wkroczyć na rynek detaliczny. W dodatku może to zrobić bardzo szybko, bo zamiast budować nowe stacje próbuje wypchnąć innych dostawców, w tym Orlen. Koncern zwrócił się już do niezależnych operatorów stacji benzynowych działających w naszym kraju z konkretną propozycją.
Aramco oferuje program “Energia paliw”, który zakłada stworzenie sieci dystrybucji zapewniającej nabywcom łatwiejszy dostęp do ich paliwa, kosztem innych marek. Program przewiduje zakup paliw wyłącznie od Aramco. Na stacji nie mogą być wykorzystywane ani promowane paliwa pochodzące od innych dostawców.
0
@dafik85 póki co, to nawet nie ma zasady 1:1 i nie wiadomo, czy w ogóle będzie. Jeśli będzie, to i tak Barca zwyczajnie może nie mieć tych 50 mln na ten transfer.
0
@arsenallondyn0 ten Goat to tak średnio
0
@pluszek ja Cię nie obrażam, tylko stwierdzam fakty. Nie odróżniasz happeningu od reformy, a jak Ci zwróciłem uwagę, że to nawet ustawa nie jest, to mi wmawiasz, że uznałem to za sukces.
No Stary sorry, ale to Ty masz problem, że nie nauczono Cię czytać.
0
@pluszek i znów kłania się to, że nie rozumiesz tego co czytasz. Wskaż mi proszę, gdzie ja oceniłem ten happening? W którym miejscu napisałem, że to sukces?
3
@pluszek ale to nie jest ustawa, ani tym bardziej reforma. Mylisz pojęcia, co mnie z resztą nie dziwi.
4
Bohater
https://x.com/Avanti_1989/status/1804378785027932496
0
@tristan87 ja to aż się boję myśleć, co Ci ten Tusek zrobił. Nawet nie śmiem pytać. Powiem Ci tylko, że są specjalne telefony zaufania.
2
@Kuba_1 wcale nie dziwi. Dla dużych mediów jest większy i ważniejszy turniej. Dla tych mniejszych mediów są ważniejsze, choć mniejsze turnieje. Choćby Puchar Sołtysa Wsi Gnojno.
4
@Kapitan hawk Niemcy nie chcą, aby w Polsce rodziły się dzieci.
1
@Comentateiro świetny piłkarz. Na Kanadę i w lidze fast food nawet bardzo świetny.
1
@erni1 jestem w trakcie. I powiem Ci, że właśnie tak powinno się pisać biografie.
0
@reloaded chcieli odsunąć złodziei, malwersantow od władzy.
0
@tristan87 tylko dwa słowa.
1
@negreanu już raz to przerabialiśmy, teraz wesołe rządy ZjeP znów nas do tego doprowadziły. W takim wypadku najłatwiej ograniczać wzrost płacy w budżetowce, oraz kroić socjal. Emerytury i renty też mogą nie wzrastać zbyt dynamicznie. Mogą też podnieść podatki.
1
Dzisiaj Andrzej Duda był gościem Bogdana Rymanowskiego.
Rymanowski nie zna angielskiego, zapytał Dudę czy się czuje „kulawą kaczką”, lame duck, czyli ofiarą losu, kuternogą, a dosłownie kaczką, którą trzeba zabić i zjeść, bo sobie w życiu nie poradzi, na to wszystko Duda się zgodził, bo też angielskiego nie zna.
1
@Tomason @koziar @Zoker ja nic nie mówię o ściąganiu ich, bo sam jestem przeciw niekontrolowanemu napływowi. Mi jedynie chodzi o to, że jedno zdjęcie wywołało burzę, a zakatowane 19-dniowe dziecko już nie.
2
Tylko w tym tygodniu w Polsce
Zakatowany noworodek. Uduszona 39 latka,przez władnego męża. Skopany na śmierć piłkarz. Zamordowani przez własnego syna na klatce rodzice.
No, ale to zdjęcie kilku czarnoskórych na przystanku wywołało panikę wśród prawych. A, jeszcze nakrętki.
0
@DonAndres*8 nie chcę. Nie lubię Argentyny
3
@JohnA ja. Dawno dawno temu obstawiłem dwa mecze LM. Postawiłem 10 zł, wygrałem coś koło 30 zł. Więcej nie grałem.
6
Niesamowita historia
0
@Lucerfi coś w tym jest.
0
@SelloutCrowd dlatego Wiech ma rację, że trudno winić tu o cokolwiek Unię. U nas po prostu cały czas chodzi o to, żeby gonić króliczka...
3
@SelloutCrowd tylko patrząc na to, ile Polska kasy rozpieprzyła przez ostatnie 10-15 lat, a szczególnie przez ostatnie 8 lat, zamiast inwestować w energię to my byśmy już żadnego problemu nie mieli.
Tu jest sedno problemu. Kasa, która od nas wszystkich była płacona na transformacje energetyczną została przejedzona.
0
@tristan87 zasadniczo to coś w tym jest. Nie kupisz fajerwerków, to zaoszczędzisz. A jak zaoszczędzisz, to będziesz się uśmiechał.
0
@Lucerfi pewnie, że szkoda. Ale kraj, który jest tak skłócony nie ma prawa istnieć. Z resztą przerabialiśmy to już parę razy.
0
@Lucerfi ja też coraz bardziej myślę, że nikt siedzieć nie pójdzie. I nie żyję w żadnej bańce. Wręcz przeciwnie, coraz bardziej mi obojętne co się w tym kraju wydarzy. A jak w końcu wejdzie tu rusek, aby wszystkich Polaków po swojemu pogodzić, to popatrzę na to z dużej i bezpiecznej odległości.