0

@Kapitan hawk warto? Mam pierdyliard lepszych rzeczy do roboty od czytania kibiców Realu.

1

Tusk ma jutro poprzeć budowę CPK.
Ciekawe, czy to tak przed wyborami, czy na serio zaczną robić? A może kolejni po prostu będą gonić króliczka ku uciesze gawiedzi?

https://www.pb.pl/rzad-chce-zbudowac-cpk-szczegoly-wkrotce-1217424

0

@stone80 wystarczyło zapytać, a nie pisać o dupach, czy wodogłowiu.

0

@stone80 problem jest taki, że przeczytałeś mój tekst i zapewne nie zrozumiałeś. Norma. Nie zrozumiałeś, więc sobie wszystko dopowiedziałeś. Oczywiście po swojemu. A jak już sobie dopowiedziałeś do wyskakujesz z dupą i wciskasz mi rzeczy, których nie napisałem i nie zrobiłem (też norma, charakterystyczna dla ludzi ubogich intelektualnie).

Gdybyś zapytał, co mam na myśli, to pewnie bym Ci wytłumaczył, tak jak mi wytłumaczyli wykładowcy Politechniki Śląskiej. Bo ja nie wyskakuje z dupą i nie udaje, że mam wiedzę w jakimś temacie, bo jakiś opłacony celebryta tak mówi, tylko słucham ludzi, którzy mają wiedzę w danym temacie.
Nie zapytałeś, tylko dupa i wciskanie czegoś, co nie istnieje. Sorry, ale to nie jest poziom rozmowy dla mnie.

2

@tristan87 z tego co widzę, to nie lewica, tylko razemki. I nie chodzi im o wizytę Bosaka na mszy, tylko bardziej o to, że Kancelaria Sejmu nie powinna takich newsów podawać.

0

@BorzyKrzys racja. Do tego jak na bruk wejdzie woda to wszystko spłucze.

7

Malediwy właśnie ogłosiły, że wprowadzą zakaz odwiedzania kraju każdemu, kto posiada izraelski paszport, w tym podwójne obywatelstwo.

1

18

@tristan87 Korzenie drzew i krzewów retencjonują wodę opadową, ułatwiając jej infiltrację do gruntu. To zmniejsza presję na kanalizację burzową i pozwala odnowić zasoby wód gruntowych. Można więc stwierdzić, że obecność roślin drzewiastych w mieście chroni nas przed powodzią i wydłuża dostępność wody w okresie suchych miesięcy.

7

Masakra. Trzeba wyciąć więcej drzew i rozlać więcej betonu


5

Dzisiaj Laporta ma dać wywiad dla Barca One. Będzie kłamał o obecnej sytuacji i problemach klubu.

2

@Kozinho. Łatwo po czasie/fakcie oceniać, a akurat wtedy Dembele był bardzo dobrą opcją.

0

@BorzyKrzys to bardzo interesujące jest, co piszesz. Naprawdę czułeś się/byłeś działką? I jak to się skończyło? Leczenie w zakładzie zamkniętym, czy wystarczą wizyty u lekarza? Bardzo to interesujące.

0

@stone80 no właśnie cały ten problem jest taki, że wszystkie te ekspertyzy były robione kilkanaście lat temu. One są zupełnie nieaktualne. Drugi ich problem polega na tym, że nikt ich nie zrobił rzetelnie za granicą. Na chwilę obecną coraz bardziej prawdopodobne zdaje się wynikać to, że CPK nie będzie projektem rentownym.

5

@Jakchcesz łe, to już nie będzie tak smakowało.

2

Turcja postanowiła powalczyć o swoje dziedzictwo narodowe, którym jest kebab, jedno z najpopularniejszych dań tamtejszej kuchni, które pokochali Polacy. Państwo postanowiło prawnie zarejestrować swoją popisową potrawę, a konkretnie nazwę „döner kebab”. Ma to na celu uniemożliwienia nazywania wszelkiego rodzaju „podróbek” właśnie tym mianem. Dlatego też, istnieje realna szansa, że jeśli nazwa dania zostanie objęta ochroną prawną, to dostępne w Polsce „kebaby” będą musiały znaleźć dla siebie nowe określanie.

1

@Explode użył zapewne metafory, choć pewnie dla niektórych zrozumienie tego przekracza ich granice pojmowania.

2

@Xaviball no, ale co się dziwisz? Ludzie mają głosować na takich, dla których ziemia jest płaska, albo takich, którym od 5G rosną włosy między palcami? Albo na takich, którzy krzyczą mieszkanie prawem, nie towarem? Może na kucharzy psów?

6

Sektor przemysłowy w Polsce skurczył się dwudziesty piąty miesiąc z rzędu, a co więcej końca nie widać. Od dwóch lat z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Coraz większe koszty pracownika, coraz większe koszty energii oraz coraz większe zacofanie polskiego przemysłu robi swoje.


0

@tbas to wiadomo

7

@arasz1819 czyli dojdziemy do takiego stanu jak Grecja. Tylko dla nas konserwacje będą większe.

0

@Dari0G tam akurat bardzo łatwo sprawdzić kto ma działki.

3

@BorzyKrzys ciekawe, kiedy wyjdzie, że Wilk, lub ktoś z jego bliskich jakieś działki w tym Baranowie kupił i nie ma co z tym zrobić. Nie mówię, że tak było, ale już mnie nic nie zdziwi w tej płynącej miodem i mlekiem krainie.

1

Jak informuje Chińska Narodowa Administracja Przestrzeni Kosmicznej (CNSA) bezzałogowy pojazd misji Chang’e-6 wylądował pomyślnie na „ciemnej” stronie Księżyca. Nie byłoby w tym nic sensacyjnego gdyby nie fakt, że misja ma za zadanie pobranie i dostarczenie na Ziemię próbek skał księżycowych z jego „ciemnej” strony. To ważne, bo niewidoczna strona Księżyca znacznie różni się od tej, którą widzimy. Różnice w wyglądzie przekładają się na różnice geologiczne. Tematem badań jest poszukiwanie helu-3, świętego Graala przyszłej energetyki jądrowej. Mocarstwa kosmiczne od dawna ostrzą sobie zęby na pozyskiwanie tego „mitycznego” izotopu.

5

@Saviola88 typowe myślenie chłopka roztropka. Skoro sąsiad wyrzucił przyczepę śmieci do lasu, to ja ze dwie taczki też mogę. Niech zgadnę, kolega na Konfe będzie głosował? O ile możesz już głosować?

1

@TR3YWAY hmmm... nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej. I nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej.

3

@KrychaFCB mnie nauczył śmiać się z bólu tyłka takich ludzi jak autor tego twitta.

1

@FcPortoFan1999 ja Cię doskonale rozumiem. Jednak wybieram się jak zawsze. Zbyt dobrze pamiętam czasy, gdy wybory były z góry ustalone i decydowali o wszystkim smutni panowie w zaciszu swoich gabinetów.

2

@FcPortoFan1999 nie wiem, raczej nie.

5

@FcPortoFan1999 szczerze powiedziawszy, to jeszcze nie wiem na kogo będę głosował. Wiem tylko, na kogo na pewno nie zagłosuję. To pis i Konfa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?