Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1 odejdzie, ale zostanie. Byle do grudnia.
1
@tbas jeszcze jedna rzecz. Piszesz, że jest żłobek, przedszkole. Masz rację, są. Ale zapraszam do mnie na wieś. Najbliższe przedszkole jest siedem kilometrów stąd. Żłobek, to nawet nie wiem gdzie jest. Mi tam wszystko jedno, ale domyślam się, że dla wielu ludzi żłobek i przedszkole tak daleko to jest problem.
2
@tbas nie ma to nic wspólnego z finansami. Zdrowie żony.
1
@tbas mam dwójkę. Zaraz dorosłe będą.
Gdy pytam dziewczyn i znajomych, dlaczego nie mają dzieci, lub mają tylko jedno to odpowiedzi jest tak dużo, że pół dnia by je wymieniał. Powodów jest wiele i dla każdego jakiś konkretny jest najważniejszy mimo, że dla drugiego może wydawać się totalnie głupi.
Ja wiem, dlaczego nie mamy trójki dzieci.
6
@MesQueUnClub96 oczywiście. W przyszłym sezonie Barca z Xavim na czele po prostu robi to.
1
@tbas no na Białorusi jest tak, że rodzisz dziecko, masz ileś tam macieżyńskiego, a potem wracasz do pracy. A obowiązkiem urzędnika jest zapewnić opiekę nad dzieckiem, gdy pracujesz. Tam nie ma tak, że brak miejsca w żłobku, czy przedszkolu. Pod tym względem Białoruś przypomina Polskę późnego Gierka.
0
@malicinho na pewno masz rację. To jest na bank cholernie złożone.
0
@tbas ale ja nie mówię o socjalach i w Czechach też nie zaczęli dawać. Tam wprowadzono całe rozwiązania systemowe po długich badaniach.
0
@tbas spada, ale nadal mają ją większą niż u nas.
0
@tbas naprawdę Polki tak bardzo różnią się od Czeszek? Przecież jeszcze parę lat temu oba kraje miały podobny poziom narodzin. Tam się za to wzięli i jakoś systematycznie rośnie. U nas tylko gadają i spada.
0
@Saviola88 w Polsce, w ramach programu in vitro, który był stosowany w latach 2013-2016, urodziły się 22 tys. dzieci. Dla porównania program prokreacyjny, który został stworzony przez partię PiS, przyniósł zaledwie 294 ciąże w podobnym okresie.
1
@tbas kobiety są bardziej świadome niż jeszcze całkiem niedawno. Kiedyś było - jest ciąża, jakoś to będzie. Teraz jest - najpierw niech chociaż jakoś niech będzie, a potem ciąża.
0
@tristan87 mało istotny jest wpis tego gościa, bo prawdziwy problem to ta mapa. I tak, rząd może mieć jakiś wpływ na ilość urodzeń, co pokazały Czechy.
0
@Crema Catalunya kara zawieszona, więc jakby jej nie było.
4
Przerażająca jest ta ilość urodzeń
https://x.com/compi1234/status/1791769543758520612
1
@MesQueUnClub96 każdej wody? Tej w kranie, butelkach i akwarium też?
3
@Popitek12 tak, czy nie?
2
Życie to sztuka wyboru
0
@stary_wyga no do zera. I znając to państwo, to zrobią to szybciej, niż Europa.
0
@ProMILs nie wiesz do czego kolej służy? Kogo i co przewozi?
0
@Faro nie no, skoro dziennikarz tak pisze, to tak jest. Chyba, że inny dziennikarz co innego napisze....
1
@JimMorrisonFCB przecież ich plan zakłada neutralność energetyczną w 2060 roku. Ale specyfika tego kraju jest jaka jest. W tym planie sami założyli, że szczyt emisji co2 przypadnie im na 2030. Potem będzie spadać aż do zera w 2060. Plan powstał w 2021 roku. I póki co są w nim do przodu o rok.
0
Zostanie jak nic
0
I cyk, Xavi do grudnia
28
@MesQueUnClub96 uff... Ja nie dostałem. Czuję się bezpiecznie.
1
@QQL5 nie znam nikogo, kto by czekał dłużej niż 3 tygodnie na dowód. Przeważnie czeka się 12-16 dni. Składaj tego 23 maja i spoko zdążysz.
1
@QQL5 na dowód w tej chwili czeka się dwa, góra trzy tygodnie. Ja nowy dostałem po 10 dniach.
0
Xavi do grudnia?
W sumie, to póki co tylko dziennikarze go zwalniają
2
@RosjaninBut przecież ona nie powiedziała nic nowego. Potwierdziła wszytko to, co było w planie PEP 2040. Czyli coś, co powstało 2 lutego 2021 roku.
1
@MichalZZZ Motta. Ja generalnie celował bym w Motte, jeśli wziąć pod uwagę, że Klopp i Guardiola tu nie przyjdą.