Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 w teorii, jeśli ten nakaz wejdzie w życie, to będą musieli.
0
Prokurator Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze podał w poniedziałek, że wniósł o nakaz aresztowania dla premiera Izraela Benjamina Netanjahu, ministra obrony tego kraju Joawa Galanta oraz trzech przywódców terrorystycznej organizacji palestyńskiej Hamas w związku z trwającą wojną w Strefie Gazy.
Cytowany przez agencję AP Karim Khan przekazał, że jest przekonany, iż Netanjahu, Galant oraz przywódcy Hamasu - Jahja Sinwar, Mohammed Deif i Ismail Hanije - są winni zbrodni wojennych oraz zbrodni przeciwko ludzkości dokonanych w Izraelu oraz w Strefie Gazy.(PAP)
3
@MichalZZZ oczywiście, że tu wiedzą lepiej. Obejrzy taki mecz na streamie, jak mu ktoś linka da, bo przecież samemu ogarnąć to za trudne. Potem przeczyta tłumaczone Mundo i wie już wszystko. Do tego jeszcze dochodzi to, co @ToWinaSedziego napisał wyżej. Powiem tak. Rzeczywiście za to klub mem, wuefista plus wiele innych rzeczy za moich czasów się po mordzie na stadionie dostawało. Bo kibic zawsze był z klubem.
3
@Kgorecki2500 myślę, że nie są. Im mimo wszystko wojna z Iranem nie jest na rękę.
0
@maroon pies to też zwierzę hodowlane. U nas z innym przeznaczeniem.
0
@maroon jeśli Ci sprawi przyjemność zjedzenie psa, to smacznego. Ja osobiście bym nie zjadł. Tak samo koniny. Ale nie zabraniał bym.
0
@vangoor skoro swój pesel mają krowy, owce i kozy, to dlaczego nie może mieć ich pies?
1
@Criss18Barca te badania to przeprowadził Instytut Tomasza Hajty imienia Truskawki na torcie?
Ty lubisz bzdety pisać, czy tak po prostu nie ogarniasz rzeczywistości?
2
@Konfederat urzekła mnie Twoja historia.
3
Policja prowadzi w całej Polsce wielką akcję wymierzoną w kierowców przekraczających prędkość. Dziś patroli można spodziewać się w miejscach, w których nigdy wcześniej ich nie widzieliśmy. Policjanci od bladego świtu zintensyfikowali działania mające na celu ukaranie kierowców nieprzestrzegających limitów prędkości. Pomiary prędkości dokonywane są zarówno statycznie, jak i dynamicznie.
0
@RosjaninBut mnie ta wszystko jedno. I tak wyjadę.
0
@NeroTFP1 odejdzie, ale zostanie. Byle do grudnia.
1
@tbas jeszcze jedna rzecz. Piszesz, że jest żłobek, przedszkole. Masz rację, są. Ale zapraszam do mnie na wieś. Najbliższe przedszkole jest siedem kilometrów stąd. Żłobek, to nawet nie wiem gdzie jest. Mi tam wszystko jedno, ale domyślam się, że dla wielu ludzi żłobek i przedszkole tak daleko to jest problem.
2
@tbas nie ma to nic wspólnego z finansami. Zdrowie żony.
1
@tbas mam dwójkę. Zaraz dorosłe będą.
Gdy pytam dziewczyn i znajomych, dlaczego nie mają dzieci, lub mają tylko jedno to odpowiedzi jest tak dużo, że pół dnia by je wymieniał. Powodów jest wiele i dla każdego jakiś konkretny jest najważniejszy mimo, że dla drugiego może wydawać się totalnie głupi.
Ja wiem, dlaczego nie mamy trójki dzieci.
6
@MesQueUnClub96 oczywiście. W przyszłym sezonie Barca z Xavim na czele po prostu robi to.
1
@tbas no na Białorusi jest tak, że rodzisz dziecko, masz ileś tam macieżyńskiego, a potem wracasz do pracy. A obowiązkiem urzędnika jest zapewnić opiekę nad dzieckiem, gdy pracujesz. Tam nie ma tak, że brak miejsca w żłobku, czy przedszkolu. Pod tym względem Białoruś przypomina Polskę późnego Gierka.
0
@malicinho na pewno masz rację. To jest na bank cholernie złożone.
0
@tbas ale ja nie mówię o socjalach i w Czechach też nie zaczęli dawać. Tam wprowadzono całe rozwiązania systemowe po długich badaniach.
0
@tbas spada, ale nadal mają ją większą niż u nas.
0
@tbas naprawdę Polki tak bardzo różnią się od Czeszek? Przecież jeszcze parę lat temu oba kraje miały podobny poziom narodzin. Tam się za to wzięli i jakoś systematycznie rośnie. U nas tylko gadają i spada.
0
@Saviola88 w Polsce, w ramach programu in vitro, który był stosowany w latach 2013-2016, urodziły się 22 tys. dzieci. Dla porównania program prokreacyjny, który został stworzony przez partię PiS, przyniósł zaledwie 294 ciąże w podobnym okresie.
1
@tbas kobiety są bardziej świadome niż jeszcze całkiem niedawno. Kiedyś było - jest ciąża, jakoś to będzie. Teraz jest - najpierw niech chociaż jakoś niech będzie, a potem ciąża.
0
@tristan87 mało istotny jest wpis tego gościa, bo prawdziwy problem to ta mapa. I tak, rząd może mieć jakiś wpływ na ilość urodzeń, co pokazały Czechy.
0
@Crema Catalunya kara zawieszona, więc jakby jej nie było.
4
Przerażająca jest ta ilość urodzeń
https://x.com/compi1234/status/1791769543758520612
1
@MesQueUnClub96 każdej wody? Tej w kranie, butelkach i akwarium też?
3
@Popitek12 tak, czy nie?
2
Życie to sztuka wyboru
0
@stary_wyga no do zera. I znając to państwo, to zrobią to szybciej, niż Europa.