Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tomek8756 gościa, który przez ostatnie 20 lat trenował jeden klub przez chwilę? Pewnie, że nie chcę.
0
@Aragorn33 możliwe, choć politycy Konfy też się starają.
0
@Zoker tak, powinien być przecinek, ale mi tu w telefonie po oznaczeniu to nie wychodzi. Może być tylko spacja, bo bzdury wychodzą. Ten przecinek jednak to mały pikuś przy Twoim "rozchodzi się o...". To jest kaliber "przyszłem, poszłem".
0
@El Plutoninho i "Zoker" jest z Wielkiej litery.
0
@Zoker ja Cię proszę. Jeśli już to "chodzi o wyniki", a nie "rozchodzi o wyniki".
Rozchodzą to się nogi, drogi i nieudane małżeństwa.
0
@jacobFCB nie jest. Jest całkiem dobrym trenerem. Po prostu go tu nie znają.
1
@BORO_12 no to jak z tego wybierać, to dawać tego Rafę. Zna młodych i mentalnie wszystkich podniesie.
1
@Ghostface lepiej po kolei. Gorzej z serialami i filmami. Za dużo tego się narobiło
2
@Sulimo Księga ulicy mówi wyraźnie. Kto piwo bezalkoholowe wypije, ten się zmieni w babę i mu fiutek obgnije.
5
@IronSanHybrid lubię. Ale u mnie to pół obiadu. Musi być do tego schabowy.
Smacznego.
1
@Stasiu84 jestem osobą wierzącą i nie przeszkadza mi zaakceptować fakt, że Kościół to największe zło, jakie dotknęło ten i nie tylko ten kraj. Co do krzyża, to ja go w urzędzie nie potrzebuję. Jest mi obojętne, czy tam wisi, czy nie.
1
@pt9 ja się wstrzymuję, bo nie wiadomo co będzie z Ligą Mistrzów. Jak się wyjaśni co i jak, to wtedy przedłużę, lub podpiszę nową umowę.
8
Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podpisał rozporządzenie, które zakazuje krzyży w urzędzie, a urzędnikom eksponowania symboli religijnych na biurkach.
Dokument zakazuje eksponowania symboli religijnych w przestrzeni urzędów. Oznacza to, że np. krzyż nie będzie mógł znajdować się na ścianie czy biurku. Dozwolone będzie natomiast noszenie symboli w sposób indywidualny (medalik, opaska). Co więcej wszystkie wydarzenia będą miały odtąd charakter świecki. Znikną więc obrzędy modlitw czy święcenia.
0
@KrychaFCB otóż nie powiedział. Ty po prostu nie potrafisz kilku słów zacytować.
0
@KrychaFCB nikt tak nie powiedział.
0
@FcPortoFan1999 mniejszość tak, ale nie aż taka zdecydowana. Z roku na rok coraz więcej ludzi jest zmęczonych tą walką frakcji.
0
@FcPortoFan1999 będą też tacy, którzy będą mieli wywalone. Na przykład ja. Tak samo miałem wywalone na pewien samolot.
8
@Objectivo to może niech zaczną od nie zabierania, lub chociaż mniej zabierania. Wtedy nie będzie trzeba rozdawać aktywnym zawodowo. Wystarczy zmniejszyć podatek, a w zasadzie karę za aktywność zawodową.
0
@Commando najpierw piszesz, że możemy kupować tani węgiel. Takiego już nie ma. Potem, że to my będziemy sprzedawać. Nierealne, bo nasze kopalnie nigdy nie będą w stanie zaspokoić potrzeb kraju. Potem piszesz o Chinach. Może poczytaj o OZE w Chinach. Dowiesz się, że ten kraj niedawno stał się liderem, jeżeli chodzi o transformacje. Tylko w zeszłym roku założyli panele o mocy 200 GW. Oni po prostu startowali zupełnie z innego miejsca.
0
@Commando jedyną kopalnią, która jest w stanie wydobywać duże ilości węgla jest Bogdanka. To ze względu na geologie złoża. W inne kopalnie trzeba by wpompować ciężkie miliardy złotych. O wiele więcej, niż koszt transformacji energetycznej. To jest totalnie nieopłacalne.
1
@ranger3120 każdy UP ma swoje kursy.
0
@Commando banki nie będą finansować czegoś, co musi upaść. A Polska nie jest w stanie przejść na energię weglową, żeby być samowystarczalnym. Nigdy nie byliśmy. Ratował nas tani węgiel ze wschodu, ale to się skończyło.
0
@Commando nasze kopalnie nie są w stanie zapewnić 20% zapotrzebowania tego kraju. To co możesz w tej chwili kupić nie nadaje się do elektrowni.
Japonia korzysta i będzie korzystać tylko z węgla, która sama jest w stanie sobie zapewnić.
0
@Commando tak, będzie pięknie i uroczo. Dopóki mamy od kogo gaz kupować. Jak Skandynawia kurek zakręci, to się zesramy. A, że zakręci to pewniak, bo to zapowiedzieli.
0
@kynio302 mistrz
0
@GeneralXavi aaaa, chyba że tak
0
@GeneralXavi tak się uśmiecha jeszcze przed, czy zaraz po tym wywróceniu stolika?
6
@Aragorn33 gdzie Sarajewo, a gdzie Słowacja?
11
@Kgorecki2500 patriotyzmem się rodziny nie nakarmi.
0
Obejrzyjcie sobie nowy odcinek Ćwiąkały. Nie to, żebym go uważał za alfę i omegę, ale dość dobrze opowiedział o problemie naszej brazylijskiej perły.