0

@Lanosss no niekoniecznie. Wszystko zależy od tego jakie miasto i jaki dokładny termin.

0

@cinero1996 ale wolisz bardziej do Kraśnika, czy do Barcelony? Oba to europejskie miasta, a różnica w planowaniu zakupu spora.

0

@arasz1819 Sergim

0

@arasz1819 to co będzie, gdy to powie o Roberto?

1

To się komuś udało.

0

Trening u Flicka

7

@vangoor cześć o Abidalu na poziomie mułu.
Nie pozdrawiam.

0

@Kgorecki2500 jeśli było tak, jak opisują to media, to policjanci musieli powiadomić prokuraturę, bo Wilk popełnił przestępstwo. Jeśli tego nie zrobili, to dyscyplinarka dla nich. A Wilk do paki.

4

@Katalonik97 nie używaj słów, których nie rozumiesz. Gdzie masz hipokryzje w wypowiedziach Xaviego?

2

@chavez w punkt.

0

@Qlimax86 matko i córko, Ty nadal nic nic nie rozumiesz. No nic, trudno.

3

@Who_you_mam z jakiej jumy? Pis w swojej dobroci pozwolił zbierać gałęzie.

2

Analityk analitykiem, ale

Flick do grudnia.

0

@s0nar11 przeczytaj mój post kilka razy. Tak żebyś zrozumiał. Potem przeczytaj post @KamQiX , który jest trochę wyżej. Może zrozumiesz o co mi chodzi.

1

@Qlimax86 kolejny. Mi nie chodzi o wiek, tylko o zestawienie wieku z doświadczeniem. Resztę przeczytaj u @KamQiX post wyżej.

0

@RoberDzik i tylko takie wnioski wyciągnąłeś z mojego wpisu?

0

@daniel32778 dwie różne bajki? A co tam piłka jest kwadratowa? Gra się sześciu na sześciu i gruby na bramce? Żadne tam inne bajki. Okoliczności budowania kadry się zmieniają. W reprezentacji jest łatwiej. Próbujecie układać teorię pod praktykę.

Jest wiele osób. De Zerbi, Tuchel, Motta. Nawet ten Rafa.

0

@tbas ja nikomu wiary nie chcę odbierać. Próbuję jedynie zrozumieć logikę myślenia.
Filck jako żywo przypomina mi Wojtka Fortunę, który miał skok życia. Ale ten skok nie uczynił go gigantem skoków narciarskich.

0

@Barcasub no, najwyżej się zapłaci odszkodowanie. Stać nas.

@daniel32778 są jeszcze inne opcje, niż wybór między dżumą, a cholerą.


16

@xvcWinterSoldier a ja bym wolał, żeby nie było tu ani jednego, ani drugiego.

23

Hansi Flick - facet, który w lutym wejdzie w wiek przedemerytalny, a przez ostatnie 20 lat prowadził klub w 86 meczach. Facet, którego nikt przez 20 lat nie chciał.

Co może pójść nie tak?

0

@Robert1603 to jakiś wyższy poziom januszostwa.

3

@MesQueUnClub_87 teraz pytanie, po co Kowalski i to szary idzie do Żabki?

1

@VEBVEBVEB123 to była praca domowa? Znajdź i przynieś granat?

P. S. Żartuję.
P. S. 2 pewnie strachu niemało było.

7

Granat nasadkowy, pochodzący najprawdopodobniej z czasu II wojny światowej, przyniósł do szkoły we Włodawie siedmiolatek. Wszyscy uczniowie i nauczyciele zostali bezpiecznie ewakuowani, a na miejsce wezwano Samodzielny Pododdział Kontrterrorystyczny Policji w Lublinie. Obecnie trwają czynności związane z neutralizacją granatu.

Takie tam zabawy siedmiolatkow

0

@KrychaFCB te Wiesci24 to takie lustrzane odbicie TV Republika.

A Zero? Niech szczeznie w więzieniu.

0

@Kgorecki2500 Piłsudski wróć, a reszta kury szczać prowadzać.

4

@vangoor tak, o marynarce wojennej też słyszałem. O wielu innych rzeczach też słyszałem. I wiem, że lotnictwo nie spowoduje, że ruski czołg podjedzie pod pałac kultury, jeśli go armia na granicy zatrzyma.

Nie pogrążaj się panie generale.

6

@vangoor specjalisto, to dla Ciebie


2

@Kgorecki2500 no mógłby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?