Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1 kibole szczęśliwi
1
@Foton no tak to jest, że o tym decydują wyborcy.
1
@Pawlak1992 no to Ci się udało :))
30
Kariera
0
Obejrzałem sobie film - Rafa Marquez: El Kapitan.
Polecam
0
@budel17 wiesz, tam immunitet im szybciej zdejmą, niż w polskim piekiełku. Ale najpierw prokuratura musi zawnioskować
0
@Kazragore no nie, jakby nie szukać, to żaden kraj nie wyśle tam człowieka prawomocnie skazanego
@Tomason nie mieli jak tego zablokować
9
Cieszy mnie, że do Europarlamentu nie pójdzie Kurski, Obatel Rysiek i Róża Thun und coś tam.
Przeraża mnie, że idą tam prawomocnie skazani przestępcy.
Śmieszy mnie, że Lewica tak w ich mniemaniu walcząca o kobiety przegrywa z Konfą jeśli chodzi o głosy kobiet.
1
@Luciano99 taka bajka dla Dodiego
0
@ToWinaSedziego powtarzasz się.
Tylko co z tego wynika?
0
W Rosji polscy obywatele oddali łącznie 56 głosów.
Na Białorusi polscy obywatele oddali łącznie 36 głosów.
Wychodzi na to, że głosowali pracownicy ambasady. Ale procentowo pod propagandę nieźle.
@Xaviball
0
@SeeZeR czekaj, włączam myślenie....
Jeśli mam wybierać między zakazem elektryków, a ruskim mirem wprowadzanym bombami, gwałtami, morderstwami... Kur zapiał, ciężki wybór.
4
Ponoć Braun cztery gaśnice spakował. W tym jedną śniegową.
0
@Saviola88 "niezbyt nieprzekonujące", czyli przekonujące? Czy jakiś inny fikołek językowy miałeś na myśli?
1
@tomek1656 mocne to ultimatum. Albo płacicie mi za grę, albo płacicie za siedzenie na ławce. Franek się nie pozbiera po czymś takim
5
„Sejmik. Święto demokracji, wszyscy głosują... Poza chłopstwem. Oni nie mogą. Często powtarzam moim chłopom — nie głosujesz, nie masz prawa narzekać.”
8
Najpierw Stefan Siara Siarzecki, a teraz Halinka Kiepska.
Smutno.
0
W Lidlu seler naciowy plus wąż gratis. Ciekawe co na o Biedra?
0
@Lucyfffer pogański kraj, pogańskie obyczaje.
1
@Pawlak1992 Chris Evert, Steffi Graf, Monica Seles.
0
@GeneralXavi i tak nie powstrzymało to polityków wszystkich opcji od wypisywania bzdur.
0
Apeluję do @Moderacja o bana dla @Foton za wpis, który przed chwilą wrzucił i chyba usunął.
Jak możesz człowieku być tak do szpiku kości zepsutym? W imię czego piszesz tak straszne rzeczy?
2
@Pawel13sz wolę go niż Zubimendiego, czy Kimmicha
26
Dziś wygrywa Łukaszenka z Putinem.
Nie dość, że polski żołnierz nie żyje, to Polacy obrzucają się gównem.
O to im właśnie chodzi.
0
@Lucerfi znajdą, albo nie znajdą. Mowa trawa.
2
@Lucerfi niech pomyślę. Poprzednikom ruskiej rakiety koń musiał szukać.
5
@MesQueUnClub_87 Ty naprawdę myślisz, że tak łatwo jest znaleźć uśmiechniętą armatę wodną? Albo gumową pałę?
3
@Tasde dwie największe partie w tym kraju bawią się ze sobą w przeciąganie liny z jednoczesnym podkładaniem sobie świni. Bardzo dobrze się przy tym bawią. I tylko ludzie od tej zabawy dostają po D. Większość tego nie zauważa, bo są ślepo zapatrzeni w wodzów. A wodzowie się cieszą.
1
@tristan87 prawie dobrze gada, tylko źle zęby składa.
1
@FCB_dimiC no właśnie, jeśli Ci to do niczego nie jest potrzebne, to odpuść. Szczególnie, że jak dobrze pamiętam, to aż takiej wielkiej różnicy win11 mi nie zrobił.