0

@NeroTFP1 kibole szczęśliwi

1

@Foton no tak to jest, że o tym decydują wyborcy.

1

@Pawlak1992 no to Ci się udało :))

30

Kariera

0

Obejrzałem sobie film - Rafa Marquez: El Kapitan.

Polecam

0

@budel17 wiesz, tam immunitet im szybciej zdejmą, niż w polskim piekiełku. Ale najpierw prokuratura musi zawnioskować

0

@Kazragore no nie, jakby nie szukać, to żaden kraj nie wyśle tam człowieka prawomocnie skazanego
@Tomason nie mieli jak tego zablokować

9

Cieszy mnie, że do Europarlamentu nie pójdzie Kurski, Obatel Rysiek i Róża Thun und coś tam.

Przeraża mnie, że idą tam prawomocnie skazani przestępcy.

Śmieszy mnie, że Lewica tak w ich mniemaniu walcząca o kobiety przegrywa z Konfą jeśli chodzi o głosy kobiet.

1

@Luciano99 taka bajka dla Dodiego

0

@ToWinaSedziego powtarzasz się.
Tylko co z tego wynika?

0

W Rosji polscy obywatele oddali łącznie 56 głosów.
Na Białorusi polscy obywatele oddali łącznie 36 głosów.

Wychodzi na to, że głosowali pracownicy ambasady. Ale procentowo pod propagandę nieźle.

@Xaviball

0

@SeeZeR czekaj, włączam myślenie....


Jeśli mam wybierać między zakazem elektryków, a ruskim mirem wprowadzanym bombami, gwałtami, morderstwami... Kur zapiał, ciężki wybór.

4

Ponoć Braun cztery gaśnice spakował. W tym jedną śniegową.

0

@Saviola88 "niezbyt nieprzekonujące", czyli przekonujące? Czy jakiś inny fikołek językowy miałeś na myśli?

1

@tomek1656 mocne to ultimatum. Albo płacicie mi za grę, albo płacicie za siedzenie na ławce. Franek się nie pozbiera po czymś takim

5

„Sejmik. Święto demokracji, wszyscy głosują... Poza chłopstwem. Oni nie mogą. Często powtarzam moim chłopom — nie głosujesz, nie masz prawa narzekać.”

8

Najpierw Stefan Siara Siarzecki, a teraz Halinka Kiepska.
Smutno.

0

W Lidlu seler naciowy plus wąż gratis. Ciekawe co na o Biedra?

0

@Lucyfffer pogański kraj, pogańskie obyczaje.

1

@Pawlak1992 Chris Evert, Steffi Graf, Monica Seles.

0

@GeneralXavi i tak nie powstrzymało to polityków wszystkich opcji od wypisywania bzdur.

0

Apeluję do @Moderacja o bana dla @Foton za wpis, który przed chwilą wrzucił i chyba usunął.

Jak możesz człowieku być tak do szpiku kości zepsutym? W imię czego piszesz tak straszne rzeczy?

2

@Pawel13sz wolę go niż Zubimendiego, czy Kimmicha

26

Dziś wygrywa Łukaszenka z Putinem.
Nie dość, że polski żołnierz nie żyje, to Polacy obrzucają się gównem.
O to im właśnie chodzi.

0

@Lucerfi znajdą, albo nie znajdą. Mowa trawa.

2

@Lucerfi niech pomyślę. Poprzednikom ruskiej rakiety koń musiał szukać.

5

@MesQueUnClub_87 Ty naprawdę myślisz, że tak łatwo jest znaleźć uśmiechniętą armatę wodną? Albo gumową pałę?

3

@Tasde dwie największe partie w tym kraju bawią się ze sobą w przeciąganie liny z jednoczesnym podkładaniem sobie świni. Bardzo dobrze się przy tym bawią. I tylko ludzie od tej zabawy dostają po D. Większość tego nie zauważa, bo są ślepo zapatrzeni w wodzów. A wodzowie się cieszą.

1

@tristan87 prawie dobrze gada, tylko źle zęby składa.

1

@FCB_dimiC no właśnie, jeśli Ci to do niczego nie jest potrzebne, to odpuść. Szczególnie, że jak dobrze pamiętam, to aż takiej wielkiej różnicy win11 mi nie zrobił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?