0

@mmaciass panuje optymizm.

A tak serio, to po tym evencie na Polach Mokotowskich trochę entuzjazm opadł. Frekwencja była bardzo mała.

0

@mmaciass no mi się ten film podobał. Jako film. A, że większość film odbiera jako atak, prowokacje i cholera wie jeszcze co, to tylko dla twórców dobrze, bo zarobili.

2

@Coutinho007 będzie 4-2-3-1. Flick wszędzie tak grał.

1

@TR3YWAY lipowy i spadziowy to moje ulubione

0

@TR3YWAY no to jeszcze zależy jaki miód. Tu wielokwiatowy lub rzepakowy około 45-50 zł.

0

@TR3YWAY darmo mam

1

@TR3YWAY "Nieważne jak o tobie mówią, ważne by mówili" - Marilyn Monroe.
Dodaj do tego sposób w jaki Lewandowska zarabia pieniądze, a może, może, po trzykroć może coś Ci zaświta i przestaniesz pisać bzdury.

2

@MichalZZZ jeśli masz sprężynę do udrażniania, to możesz próbować. Jeśli nie, to raczej tylko fachowców wzywać.

1

@MichalZZZ znam. Biorę telefon i dzwonię po kogoś z odpowiednim sprzętem.

0

@cules100pro ubiegły sezon się jeszcze nie skończył. Sprawozdanie między wrześniem, a grudniem.

0

@partymaker tak polecam.

0

Odchodzi Lewandowski i Roberto, a przychodzą Mbappe i Rodri. W zamian nigdy więcej nie możecie czytać postów Dodiego.

Wchodzicie w to?

0

@kanver_ hehe, hehe

On grał wczoraj z Celtą Vigo B

Hehe

3

@koksik2700 czyli nikt nie może zmienić zdania? Ktoś jak kiedyś powiedział nie, to już nigdy nie może powiedzieć tak?
Poza tym z tego co pamiętam, to oni głównie byli przeciw wywaleniu tak wielkiej kasy na zaporę, która będzie chronić granicę tak, jak domek z zapałek chroni przed huraganem. Po czasie okazuje się, że mieli rację.

6

Z ostatniej chwili

0

@RoberDzik Barca, Manchester United, Widzew
Real, Manchester City, Bayern.

2

@Barcasub pałka i amstaff.
Nie chodzę w dresach, więc nie wiem.
Może Casio g-shock

1

@ranger3120 taki pasuje do białej koszuli, koszulki polo, do swetra. Do garnituru już niekoniecznie.

2

@ranger3120 wszystko zależy do czego go nosisz. Czy jest na skórzanym pasku, czy też na złotej bransolecie.
Złoty zegarek na skórzanym pasku bardzo dobrze pasuje do granatowego, grafitowego i szarego garnituru.

0

@Kamil689

0

Znalezione w necie

"Nie wiem jak wyborcom PiS to się spina. Przez 8 lat ich wszechmocny Kaczyński był decyzyjny, trzymał za mordę wszystko i wszystkich, a po utracie władzy bez grama zażenowania jedzie narracją, że nic nie mógł, o niczym nie decydował, a za mordę był trzymany przez Tuska?? Trzepał Pegasusem nawet takich jełopów jak Suski, ale złodziejską bandę Ziobry załatwił dopiero dyktafon podwładnego? Tak dbał o górników, że zasuwali po australijski węgiel do Gdańska, a was wysyłał po chrust do lasu, bo drewno zdążył wywieźć Chińczykom? Tak dbał o rolników, że karmił was chlebem z robaczywej, ukraińskiej pszenicy? Tak dbał o obronność, że ruską rakietę wyniuchał mu koń, aż pod Bydgoszczą?
Wiem, że ludzie nie potrafią liczyć, nie czają czym jest inflacja, ale żeby nie wiedzieć, czym jest nurt rzeki i łykać brednie o Niemcach, którzy zarżnęli nam Odrę? Próchnicę zębów też macie od wciągania cukru dupą? Co wy macie w głowach, żeby w czasach bezpośredniego zagrożenia wojną ze Wschodu, stawiać na lidera, który bredzi o grzybiarzach i wyżeraniu kartofli dzikom? Jedziecie po Tusku, a nie wadzi wam człowiek, który własnemu premierowi pozwala klepać się po plecach ze zwolennikami Putina, „mordercy własnego brata”? ...

3

@Aragorn33 czyli Flick do czerwca.

0

@Sulimo no akurat tak się składa, że wUE to Czesi piją najwięcej na mieszkańca. Polacy nawet na podium nie są

0

@mkord napisał też "chciałbym sobie zrobić przedłużony weekend w jakimś europejskim mieście". Dlatego pytam, o jaki typ i rodzaj miasta chodzi.

0

@Mezocyklon87 nie było tabletki dzień po i działo się to samo.

8

@Kgorecki2500 czyli jak nas zaatakują, to nam pomóżcie. Jak was zaatakują, to sobie pomóżcie.

0

Ciekawe, kiedy politycy zrobią w końcu z tym porządek.

W nocy z piątku na sobotę wybuchł pożar składowiska samochodów w Tomaszowie koło Żagania (Lubuskie). Na miejscu z pożarem walczy 30 strażackich zastępów. Nie ma informacji o poszkodowanych.

0

@VegetaPolska czy tak wyglądał Twój najpiękniejszy sen w życiu?

https://x.com/DarkHumorClips/status/1793363702474826012

0

@mkord ale Ty sobie zdajesz sprawę, że jak chcesz dostać się do jakiegoś miasta celem zwiedzania go, to często musisz lecieć do innego? Zdajesz sobie? Prawda?

0

@mkord 40 minut jazdy autem od Kraśnika jest lotnisko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?