Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomason ale ja mam w D co robiła opozycja. Ja piszę o stanie faktycznym tego co zrobiono i za ile zrobiono
0
@Tomason rozumiem, że gdyby Ciebie wywalili gdzieś po środku buszu w Afryce, to byś doskonale wiedział gdzie masz się udać. Nie wiedząc gdzie jesteś i nie znając języka. Tak, to w sumie prosta sprawa.
0
@Lucerfi aha
I ja się nie uważam za specjalistę od budowy muru, natomiast na co dzień współpracuję ze specjalistami z różnych gałęzi przemysłu. Ludzie, którzy mieli pojęcie w tej materii już wtedy po głowach się pukali, gdy znali koszt tej budowy.
0
@Lucerfi nieprawidłowości, a raczej złodziejstwo ujawniają praktycznie codziennie. Dojdą i do muru.
Został tam zadźgany człowiek, którego w ogóle nie powinno tam być. Żołnierz wojsk pancernych w żadnym wymiarze nie jest przeszkolony do takich zadań.
I jakiej reakcji się spodziewasz? Mamy zbrojenie na Białoruś wjechać?
0
@Lucerfi jeśli o mnie chodzi, to miałem to w D.
0
@Bobo25 tylko, że u nas ten płot wojsko stawiało. Ludzie, którzy i tak mieliby płacone.
2
@Bobo25 przy budowach czegokolwiek najdroższy jest materiał. Teraz porównaj ten płot, a nasz płot. Ciekawe jest też to, że budowa kilometra rurociagu na dnie Bałtyku była tańsza, niż kilometr naszego płotu.
3
Na tym murze też zapewne oszukali
2
@Dawid66 mógłby, jeszcze jak.
2
@tbas przede wszystkim to nie Onet robił sondaż, a po drugie to autor tego posta resztę sobie wymyślił.
1
@pluszek w ogóle nie czytam onetu, teraz wszedłem, żeby zobaczyć ten sondaż. I okazało się, to, o czym Ci napisałem wyżej.
Podałeś jedną liczbę, której tam nie ma, że to odpowiedź na pytanie którego tam nie ma.
3
@pluszek albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem, albo tu kłamiesz. Jedno czy drugie świadczy, że nie ma co z Tobą rozmawiać.
Tam są zupełnie inne liczby i kilka badań.
1
@maroon Tusk na przykład. I to fizycznie, mimo wykształcenia. Tak poważnie, to nie pracowały tylko miernoty polityczne.
4
@tristan87 oczywiście, że istotna. Ale to trzeba trochę doczytać.
1
Resort sprawiedliwości planuje zmianę prawa ws. rozwodów. Orzekać o zakończeniu małżeństwa oprócz sądów miałby notariusz lub USC.
W sumie dobre rozwiązanie.
1
@tbas tam wcale nie taka bida w tej chwili.
0
@tbas Urugwaj. Naprawdę wspaniałe miejsce do życia.
1
@Faro na przykład Polska
0
@Kgorecki2500 no to powiedz mu, żeby nie łgał.
Co do wiz, to nie wiadomo ile ich rozprowadzono i jeszcze długo nie będzie wiadomo.
0
@Kgorecki2500 no problem jest. Problem to cholera wie ile wiz sprzedanych cholera wie komu. Ale dwóch przywódców nie będzie rozmawiać o jednym radiowozie. A Niemcy tak robią od jesieni 2022.
0
@Kgorecki2500 mnie wcale by to nie zdziwiło, bo i o czym tu gadać? Mieli polskie wizy, które im pis sprzedał, więc ich miejsce jest w Polsce.
0
@MesQueUnClub_87 tu po prostu może nie być wyjścia. Diaz, albo Raphinia na LS.
2
@escarabajo nie, to Kolumbijczyk z Liverpoolu
0
Według Joaquim Piera Barcelona chce ściągnąć Diaza i Guimaresa. Diaz to może nie jest moje marzenie, ale rozumiem dlaczego nie Nico. W każdym razie, lepszy Diaz, niż nikt lub Olmo.
8
@Ojciec5tkidzieci a skąd wniosek, że nie zna historii Serbii? Ot, wymyśliłeś sobie?
1
@MichalZZZ mówił, że bierze roczny urlop
0
@Arcybiskup póki co, to w kraju Tuska nikt nie potrafi prawomocnie skazanego byłego senatora do więzienia zamknąć. A sądy zrobiły co mogły.
0
@tristan87 no, ale jaki wybielacz? Niemcy robią to, do czego zmusza ich prawo międzynarodowe. Między innymi dlatego Tusek nie ma o czym mówić. @vangoor
1
@Lukikiki miesiąc to wcale nie tak dużo. Przecież moja żona ma wtedy święty spokój ode mnie i syna. Stary, dla niej to dobry czas.
2
@vangoor pierwsze podrzucanie miało miejsce już w tamtym roku. Wtedy wszyscy siedzieli cicho, bo to są ludzie, którzy kupowali sobie polskie wizy. Skoro im się te wizy sprzedało, to trzeba się liczyć, że inne kraje będą ich do nas odsyłać.