Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@Katalończyk 99 nie oglądam, więc mi wszystko jedno ile tego jest.
0
@FcPortoFan1999 mnie nie będzie w Polsce
3
@NeroTFP1 religia smoleńska przygasa, to czas na religię pisiora cierpiącego
1
@Bykunn to może być jak najbardziej legalne. Kolega @FcPortoFan1999 musi odpowiednie upoważnienie napisać.
1
Najbliższe otoczenie Mateusza Morawieckiego, pełniącego wówczas funkcję premiera, wiedziało o wyprowadzaniu pieniędzy z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych — ustalił Onet. Proceder trwał nawet po przegranych przez PiS wyborach. — Kto nie ryzykuje, ten ma duży kredyt — tak o wyprowadzaniu środków z agencji mówiła podczas jednej z zarejestrowanych przez CBA rozmów Anna Pietrzak, znajoma Morawieckiego z czasów wspólnej pracy w banku i działalności w "Solidarności Walczącej", później jego asystentka i członkini rad nadzorczych kilku państwowych spółek.
4
@NeroTFP1 świetny aktor. Był bardzo blisko głównej roli w Skazanych na Shawshank
1
Czarnek - chłopak wychowany w tradycyjnej rodzinie, czyli przez faceta w sukience. Tu biedak nie wytrzymał ciśnienia.
0
@Arden nie mają. Messi to kosmita, więc się nie liczy.
0
@Kengo mi się bardziej podoba intro z Peaky fukin Blinders
3
@Ghostface ech, nadinterpretujesz. Oczywiście, że robiłem głupoty. Co więcej, nawet teraz, gdy sam jestem ojcem prawie osiemnastolatka może mi się jakaś głupota przytrafić.
Co nie zmienia faktu, że różnica rozwojowa mentalności i intelektualny rozwój jest na dużo większym poziomie u osiemnastolatka, niż u piętnastolatka.
0
@Herato cały czas twierdzę, że to nie on się do kadry powołuje i nie on wystawia do pierwszej jedenastki.
0
@FCB_dimiC Stary, ja też nie widzę nic w tym złego. Ja mam na to wywalone. Po prostu, gdybym był w jego sytuacji, to unikał bym takich tematów.
0
@FCB_dimiC na takie sprawy trzeba patrzeć szerzej. Owszem, on sobie to wszystko wypracował, nic nie ukradł, więc ma. I jest ok. Ale po prostu o pewnych sprawach lepiej nie mówić.
2
@MesQueUnClub96 18@MesQueUnClub96
18 lat, a 15 lat to kolosalna różnica. Powinna być podobna do tej jak różnica między rokiem, a trzema latami, jeśli chodzi o rozwój mentalny i intelektualny.
0
@FcPortoFan1999 nie nie. Niech sobie torturują księdza z udziałem prezesa.
1
@FcPortoFan1999 owszem nie
1
Torturują księdza z udziałem prezesa.
0
@Kuchar mi różni kurierzy przywożą. Czekam maksymalnie 4 dni robocze.
0
Przez pierwsze dwa tygodnie wakacji policja zatrzymała 4122 kierowców po spożyciu alkoholu.
Generalnie jest lepiej niż rok temu, bo w analogicznym okresie zatrzymano wtedy 4450 potencjalnych morderców.
6
To musiało być fascynujące piłkarskie widowisko. @Comentateiro widziałeś na żywo?
3
@FCB_dimiC można. Gdyby to było złe, to Bóg by inaczej świat stworzył.
0
Nie ma informacji o Pedrim. Oby to był lekki uraz. Kuchnia, jeszcze się presezon nie zaczął, a my już dwóch pomocników mamy w szpitalu. Plus Gavi oczywiście, ale to było wiadome.
1
@Popitek12 nie kibicuję piłkarzom. Od kiedy pamiętam kibicuję tym samym klubom i państwom.
14
To jest zdecydowanie najgorsze Euro jakie oglądałem, a oglądam od 1988 roku. Jeszcze się okaże, że turniej wygra drużyna, która nie strzeliła bramki z gry.
22
@kpiarz sprzedać wszystkich, kupić wszystkich.
0
Jeśli obrona Hiszpanów nie odwali baboli, to powinno być dobrze. Ale obawiam się bardzo o Carvajala
0
@RosjaninBut trzeci największy producent na świecie wstrzymał produkcję? Ciekawe.
Już dwa lata temu ostrzegano, że to się wydarzy i nikt z tym nic nie miał ochoty robić.
0
Mbappe na konferencji:
Sytuacja jest pilna. Bardziej niż kiedykolwiek trzeba iść i zagłosować. Nie możemy oddać kraju w ręce tych ludzi. Widzieliśmy wyniki pierwszej tury. Były katastrofalne. Mam nadzieje, że to się jeszcze zmieni i wszyscy się zjednoczą, by zagłosować na właściwą stronę.
2
@NeroTFP1 witaj Mieetek... To ja Ążej Spałacu. Nie strasz nie strasz.... no
15
Aaaa stary ciągnik na karabin zamienię
https://x.com/RM44590/status/1808919842101100745