Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arden trochę na inżyniera wygląda
0
@Kgorecki2500 i bóg zwany mamona spowodował
2
@cules100pro nie dałby rady.
3
@Przemek2323 ludzie nie mają pojęcia jakie konsekwencje byłby po wyjściu z Unii. Nawet nie są w stanie sobie tego w połowie wyobrazić. Do tej pory z EU wyszła tylko bogata Wielka Brytania, która po wyjściu ma spore problemy. A trzeba zaznaczyć, że oni wychodzili na dobrych dla nich warunkach. My nic takiego nie wywalczymy, bo to nie jest w interesie wielu biedniejszych krajów Unii.
Wyjście z EU to Polska zamknięta kraina, węglem stojąca z ogromnymi cłami. Z bezrobociem na poziomie 30%, z ogromnymi cenami i ogólną biedą.
2
@MesQueUnClub_87 atk mma.
0
@vangoor salon samochodowy
13
Komentarz usunięty
1
J. Felix już strzela.
0
@pluszek no, ale oni się za to wzięli. Prace trwają, więc się chyba nie boją.
0
@pluszek dlaczego nie od sierpnia? Bo nikt nie przepchnie ustawy przez dziesięć dni. Do dego vecato legis. Zabrali się za to. I dobrze.
0
@Matheo23 https://www.kaercher.com/pl/home-garden/srodki-czyszczace-i-pielegnujace/home-garden/urzadzenia-wysokocisnieniowe/czyszczenie-dookola-domu-i-w-ogrodzie/powierzchnie-kamienne/srodek-do-czyszczenia-kamienia-3-w-1-62957650.html
0
@tomek8756 nikt wcześniej mi tak nie dopieprzył jak rządy Morawieckiego. Począwszy od opłat, a na kontrolach skończywszy. W samym 2021 roku miałem więcej różnych kontroli, niż przez całe rządy platformy. Podobnie było w latach wcześniejszych i późniejszych. Teraz się uspokoiło.
1
@Joe_Barbaro Marek Citko
1
@NeroTFP1 spanie w dzień nie dla mnie. Rozregulował bym sobie organizm
1
@NeroTFP1 tak tylko leżeć? Nie wyrobił bym godzinę
3
@domin682 można. Gdyby to było złe, to Bóg inaczej by świat stworzył.
1
@marcin62
Ta odpowiedź mi się najbardziej podoba
1
@MichalZZZ polecam Ci Enotel Lido na Maderze. Będzie tam wszystko czego oczekujesz w wysokim standardzie.
0
@Barcasub nie, ale można było przy tym wiele załatwić jak zrobili to politycy z innych krajów.
0
@Barcasub nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie nadal wiele rzeczy robi się z udziałem środków unijnych. W wielu miejscach Polski się robi.
Co do "Zgadzanie się na rzeczy na które wielu Polaków nie stać", to właśnie między innymi efekt radosnego zachowania posłów i europoslow pis, którzy zrobili taki burdel, że nikt ich nie chciał w niczym poprzeć, więc musieli zgadzać się na wszystko.
A czy mi się to podoba? Mam wywalone.
0
@Xaviball nie. Tylko ci niezadowoleni powinni przyjmować w ramach programu inżynier plus.
0
@Barcasub @Kazragore Wam się wydaje, że działanie polityków w Unii to co widzicie w głównych serwisach informacyjnych. A to nawet nie połowa ich roboty.
Rozejrzyjcie się wkoło. Mało macie rzeczy zrobionych dzięki kasie z Unii? To wszystko wymaga cichych zakulisowych rozmów polityków. A Pani Zajączkowska już nawet dopłaty do publicznej deski klozetowej nie załatwi. @Roobo Unia ma wiele wad i trzeba ją reformować, ale nie zrobi się tego na zasadzie Zajączkowskiej. A jeśli nie Unia, to jakie masz propozycje i czy zdajesz sobie sprawę co oznacza wyjście z tej Unii dla Polaków.
6
@Barca_bwo i właśnie Jaki i kilku innych jest najlepszym przykładem tego co napisałem. Nikt go nie traktował poważnie.
9
Prawa strona widzę wielce zadowolona z wystąpienia Pani Zajączkowskiej. Orka - mówią, świetnie - mówią. A ja to sobie obejrzałem i się zastanawiam z czego tu być zadowolonym? Czy Polska cokolwiek zyskała? Nie. Czy Polakom będzie się żyło lepiej? Nie. Pani Zajączkowska natomiast zamknęła sobie tym wystąpieniem wiele drzwi w UE. Bardzo wiele ważnych drzwi. Ona sama siebie skasowała w tym parlamencie i tak naprawdę polska prawica ma już jednego przedstawiciela mniej. Z nią już nikt poważny nie będzie rozmawiał. Stała się zbędna dla Polski.
Ja wiem, że ona mówiła o rzeczach ważnych. Ale jak mawiał mój wykładowca, "gdy wychodzimy z taniej knajpy, dobrze jest język knajpiany zostawić w środku".
1
@kamiVeB Barcelona próbuje zamienić jesienne mecze domowe na wiosnę
0
@kamiVeB ceny są spoko pytanie tylko, czy ten mecz się na pewno odbędzie.
0
@Szczurini nie jestem pewien, bo przecież klub próbuje załatwić, żeby na jesieni grać wyjazdy.
2
@kamiVeB jeśli pytasz o tanie linie, to z ceną nie trafisz. Dziś będą tańsze, niż za miesiąc, ale mogą być droższe, niż za półtora miesiąca.
0
@Szczurini przede wszystkim weź pod uwagę, że ten mecz wcale nie musi być 20.10
2
No ten nowy Gladiator zapowiada się gracko