5

@Mario96w pisowcy? Ci, którzy klepneli te zielone szaleństwo?

9

@NeroTFP1 młody na strzelaninę tylko z mamą.

1

@Kozinho. Dlatego niech idzie na wypożyczenie. Takie Porto wydaje się być bardzo dobrym kierunkiem.

0

Dzisiaj 15 maja, a więc dzień Polskiej Muzyki.

Jaki zespół/piosenkarza/piosenkarkę lubicie najbardziej? Jaki według Was jest najlepszy polski utwór?

U mnie to będzie Dżem i List do M.

0

@Crashynski Mbappe będzie miał dużą większość praw do wizerunku.

0

@maroon każdy, kto potrafi ze zrozumieniem przeczytać zapisy paktu migracyjnego.

0

@Peciak no to akurat jest możliwe. Bardzo typowe w polskiej polityce. Ja jednak najbardziej liczę na to, że ci wszyscy inżynierowie się do Polski nie pchają i wolą inne kierunki.

1

@marcjanna bo w tej chwili mamy kupę Ukraińców i Białorusinow. Ale ten stan nie musi trwać wiecznie.

4

@kamilomes123 najpierw odpowiedz sobie na pytanie do czego Ci ten telefon potrzebny. Bo w większości przypadków jest tak, że ludzie wydają ciężkie pieniądze na telefon i używają go do przeglądania neta.

0

@marcjanna póki co jest raczej korzystny.

3

"Polska nie przyjmie żadnych migrantów z tytułu paktu migracyjnego UE, Polska przyjęła setki tysięcy migrantów w związku z wojną rosyjsko-ukraińską, a także migrantów z Białorusi. Polska będzie beneficjentem paktu migracyjnego"

Donald Tusk.

1

"Meldunki z różnych stolic europejskich były jednoznaczne: Rosja przygotowuje rozmaitego typu ingerencje także w sam proces wyborczy przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. Z naszych i sojuszniczych źródeł wynika, że w największym stopniu zagrożone są Polska, Litwa i Estonia. Odebraliśmy komunikat w związku z wydarzeniami ostatnich kilkudziesięciu godzin, czyli głośnymi pożarami. Na razie nie ma powodu sądzić, że któryś z tych pożarów z weekendu i poniedziałku był skutkiem działań sił zewnętrznych"

Donald Tusk.

1

@Explode bo w Mundo, czy innym Sporcie o tym przeczytałeś?
@AlwaysBlaugrana dopuszczadz do siebie myśl, że oni tam widzą i wiedzą więcej, niż Ty?

7

Szczerze powiedziawszy to ja bardziej się zastanawiam po jaką cholerę oni kupowali tego Brazylijczyja, niż to że Xavi mu nie daje szans. Cały świat widział i nadal widzi, że Barca potrzebuje DP, więc ci wywalają kasę na napastnika z drugiego końca świata.

Widzę teraz jechanie po Xavi, bo chciał. Zapewne nie chciał, tak jak nie chciał Felixa. I to nie jest tak, że Xavi uważa, że Oriol to mistrz na DP jak piszesz @Albatros . Dostał kogo dostał.

5

Pamiętacie Ryszarda Puiga, którego to wszyscy widzieli w składzie oprócz trenerów?
Teraz robi zawrotną karierę w nic nie znaczącej lidze.

1

Polecam Wam świetną książkę o polskim obozie koncentracyjnym.


https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5083026/bereza

1

@Kgorecki2500 elficki też istnieje.

2

Dawno się nic nie paliło, a więc teraz szkoła w Grodzisku

6

@Ojciec5tkidzieci to już druga czwarta rocznica tego wydarzenia w tym roku. Pierwsza była w kwietniu.

1

@pikass14 nawet @Luciano99 tak dymać nie potrafi.

0

@VegetaPolska za góra trzy lata Perez będzie musiał składać nową propozycję kontraktu, bo inaczej dopuści do nieciekawej sytuacji. I tu Żółw znów sobie zaśpiewa za podpis. Także za trzy lata Francuz krzyknie podwyżka, plus stówa za podpis

1

@GeneralXavi Jeśli żyjąc, lub ginąc zdołam Cię ocalić, zrobię to. Masz mój miecz.

0

@Polaco9 o wszystkim decyduje producent. Oczywiście muszą terminy dogadać, bo reżyser, czy aktorzy też mają swój grafik.

1

@AlwaysBlaugrana chciał nie chciał porównujesz. Jest jeszcze gorzej, bo zrownałeś zachowanie w sportowym stresie/emocjach do bicia i gwałtu.

0

@Polaco9 ale to nie ona decyduje, tylko Wróblewski. Przynajmniej on decydował jeśli chodzi o film Zielona Granica.

0

@Tasde 15 milionów netto, do tego jakieś premie w kontrakcie i truskawka na torcie - zachowanie pełnych praw do wizerunku. Na tym zarobi najwięcej.

0

@Gall jemu chcesz coś uświadomić? Z tego co wiem, to on się sam do składu nie wystawia.
Oriol nie jest konkurentem de Jonga. Z resztą Fermin też nie.
@Arden czy Wam się podoba, czy nie - mnie nie), to de Jong w tym oknie nigdzie się nie ruszy. Z wielu względów. A są sprawy w życiu mężczyzny, męża, ojca ważniejsze, niż pierwsza jedenastka.

0

@Arden ech... I tak możemy do rana. Zjada go, czy nie, ale gdy de Jong jest zdrowy, to on gra.
Chodzi o to, że Holender nie ma podstaw pomyśleć i uwierzyć, że będzie grzał ławkę.

0

@Arden ale ja nie piszę o jego formie, czy umiejętnościach, tylko o tym, że jak jest zdrowy, to gra od deski do deski. I on sobie zdaje sprawę, że to się nie zmieni. Barcelona nie ma kadry, żeby sobie na to pozwolić.

0

@Arden Depay po kontuzji przestał być piłkarzem kluczowym, a i przed nie koniecznie nim był. Coutinho też w ostatnim sezonie nie był kluczowy i w zasadzie od początku źle w Barcelonie się czuł.
Nie, Barcelona od dawna nie wypchnęła kluczowego zawodnika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?