Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rhaan ja nie twierdzę, że mu się nie należy. Nie moja sprawa w sumie. Po prostu pewnych rzeczy się nie mówi.
3
@RosjaninBut i to jest dosłownie "Ostatnie Pokolenie". Nie rozmnażą się.
38
@tomek8756 to są ludzie oderwani od rzeczywistości. Taki nie wie, co to znaczy dostać około 2 tys emerytury i z niej opłacić mieszkanie, bo inaczej wywalą. On nie wie, co to znaczy się zastanawiać między kupnem leków, a chleba.
To samo tyczy się polskich polityków.
0
@vangoor w myśl zasady, że złodziej krzyczy najgłośniej "Łap złodzieja" to..... @Kapitan hawk
2
@lucca87 jeśli kosztowałoby tyle samo, to nas nie stać. Musimy sprzedać cztery razy drożej, niż kupić. A i tak nie wiadomo, czy zarejestrują.
1
@Albatros no nie. La Liga to osobna, niezależna spółka z zarządem i radą nadzorczą. Federacja zajmuje się zupełnie czym innym. Z resztą w Polsce jest podobnie.
2
@Jakchcesz Jagiellonia, bo oni chcieli podwyżkę dla Kuleszy.
0
@Albatros ech... A kto jest władzą La Ligi? Z kogo składa się zarząd? Kto głosuje nad wszystkimi zmianami?
1
@Albatros ale to kluby wprowadziły to FFP i tylko kluby mogą to znieść lub zmienić . Tebas tego nie zrobi.
@Bartek1817 dziwne to fakt, ale co ma do tego klub, czy stadion?
1
@dv7wisnia tylko, że słomki papierowe nie wprowadzono przez ocieplenie klimatu, a przez zanieczyszczenia plastikiem ekosystemu.
0
@Bartek1817 hmm... Tylko, że to nie klub jest odpowiedzialny za kamery, tylko realizator. Zarówno za montaż, jak i ich pracę.
2
@Popitek12 @Kinginiesta te nowe Igrzyska Śmierci
1
@GeneralXavi nie wyłapałem żartu. Sorry. Ja Bologne oglądam od jakiegoś czasu i widzę tam piękną pracę trenera. Zarówno przed meczem, jak i w trakcie.
0
@BORO_12 wiesz, dopóki kontrakt nie został podpisany....
0
@GeneralXavi ile razy widziałeś Bologne Motty?
0
Kurczę, im więcej patrzę na Bologne, tym bardziej chciałbym Mottę w Barcelonie.
0
W 2023 roku obcokrajowcy kupili w naszym kraju 14 346 mieszkań. Największą popularnością polskie nieruchomości cieszą się wśród Ukraińców. To oni postanowili kupić nad Wisłą ponad 7 tysięcy mieszkań o łącznej powierzchni prawie 390 tys. m kw.
0
@Emhyr tyle teraz to na pewno nie dadzą
5
@A4ron ja tam się nie wstydzę i nigdy wstydzić nie będę.
1
@Kidd a powrót Neymara gdzieś wcisną?
0
@TSWKRK no nie wiem. Znam jednego takiego, co miał zawał podczas kibicowania.
0
@cules100pro a Ty się wstydzisz za kogoś, o kim nawet nie wiesz, że istnieje? Tak samo Barca nie wstydzi się za speców z La Bamby.
0
@IronSanHybrid no, ale ona będzie miała wszystko wytłumaczone
2
@IronSanHybrid znam dwie osoby, które poddały się tym operacjom. U obydwu po 10-15 latach z całą pewnością można powiedzieć sukces, przez duże S. Bogdan schudł łącznie 60 kg, a Maryśka nie wiem, ale też sporo. Trzymają wagę po latach i podobno bez wyrzeczeń.
0
Brak kasy, zupełnie nieprzemyślane ruchy transferowe, trener, który się uczy, uparcie granie 4-3-3, lub jego wariacjami bez defensywnego pomocnika,kiepski sztab medyczny, kiepscy fachowcy od przygotowania fizycznego.
Jest super, jest super...
1
Do jednego ze zdarzeń doszło w woj. podlaskim - pojawiła się informacja, że aktualny wójt razem ze swoim następcą dowożą wyborców do głosowania. Inny z kandydatów podjął interwencję i chciał zatrzymać samochód. Jednak drugi z kandydatów wciąż jechał, przez co jego rywal w wyborach przez kilkanaście metrów jechał na masce auta
1
@tomek8756 Duda tyle samo tam pomógł, co i zaszkodził. Czyli nic. Z resztą adekwatnie do tego kim jest.
1
@jedrek7000 sprawa indywidualna jest to, lekarza radzić się musisz.
0
@FcPortoFan1999 jednych i drugich nie lubię, więc niech będzie remis. ŁKS nic nie zyska, za to Amica straci
0
@FcPortoFan1999 ostra walka o nic