Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 wiesz, dopóki kontrakt nie został podpisany....
0
@GeneralXavi ile razy widziałeś Bologne Motty?
0
Kurczę, im więcej patrzę na Bologne, tym bardziej chciałbym Mottę w Barcelonie.
0
W 2023 roku obcokrajowcy kupili w naszym kraju 14 346 mieszkań. Największą popularnością polskie nieruchomości cieszą się wśród Ukraińców. To oni postanowili kupić nad Wisłą ponad 7 tysięcy mieszkań o łącznej powierzchni prawie 390 tys. m kw.
0
@Emhyr tyle teraz to na pewno nie dadzą
5
@A4ron ja tam się nie wstydzę i nigdy wstydzić nie będę.
1
@Kidd a powrót Neymara gdzieś wcisną?
0
@TSWKRK no nie wiem. Znam jednego takiego, co miał zawał podczas kibicowania.
0
@cules100pro a Ty się wstydzisz za kogoś, o kim nawet nie wiesz, że istnieje? Tak samo Barca nie wstydzi się za speców z La Bamby.
0
@IronSanHybrid no, ale ona będzie miała wszystko wytłumaczone
2
@IronSanHybrid znam dwie osoby, które poddały się tym operacjom. U obydwu po 10-15 latach z całą pewnością można powiedzieć sukces, przez duże S. Bogdan schudł łącznie 60 kg, a Maryśka nie wiem, ale też sporo. Trzymają wagę po latach i podobno bez wyrzeczeń.
0
Brak kasy, zupełnie nieprzemyślane ruchy transferowe, trener, który się uczy, uparcie granie 4-3-3, lub jego wariacjami bez defensywnego pomocnika,kiepski sztab medyczny, kiepscy fachowcy od przygotowania fizycznego.
Jest super, jest super...
1
Do jednego ze zdarzeń doszło w woj. podlaskim - pojawiła się informacja, że aktualny wójt razem ze swoim następcą dowożą wyborców do głosowania. Inny z kandydatów podjął interwencję i chciał zatrzymać samochód. Jednak drugi z kandydatów wciąż jechał, przez co jego rywal w wyborach przez kilkanaście metrów jechał na masce auta
1
@tomek8756 Duda tyle samo tam pomógł, co i zaszkodził. Czyli nic. Z resztą adekwatnie do tego kim jest.
1
@jedrek7000 sprawa indywidualna jest to, lekarza radzić się musisz.
0
@FcPortoFan1999 jednych i drugich nie lubię, więc niech będzie remis. ŁKS nic nie zyska, za to Amica straci
0
@FcPortoFan1999 ostra walka o nic
0
@FcPortoFan1999 z partii mem. A te są przynajmniej dwie.
0
@Criss18Barca Bosak i Biedroń. I Biedroń nakryje Bosaka.
0
@sevs kwiecień plecień
0
@Bagsik88 jakie są te Wasze argumenty? Że kiedyś to było? G nie argument. A może to, że Messi gra w lidze, która jest sklasyfikowana niżej, niż polska ekstraklapa? Żyjecie mitem "kiedyś to było".
1
@DonMatteo901 ja wymieniłem jakiś miesiąc temu. I wszytko ok. A co?
0
@Donnie_Darko wszedłeś, spamu nawaliłeś i tyle Twojego. Przy okazji pokazałeś, że nie rozumiesz tego co czytasz.
0
@RoberDzik Oliver Kahn
0
@Albatros na pierwszym roku student psychiatrii dowiaduje się, że osoba, która nie pytana zapewnia, że wszystko z nią dobrze jest zapewne chora.
Nie twierdzę, że z Tobą tak jest.....
0
Rivaldo widziałby Mourinho na stanowisku trenera Barcelony.
A jak jest z Wami?
0
@Bagsik88 mundial był półtora roku temu.
Liga francuska - to nie poziom La Liga.
Miami - niedługo będziesz musiał dorzucić puchar oldboya.
@Visca_barca zaczynasz od Messiego, teraz Lewy. Będziesz o cały skład pytał? Tak się dyskusje w podstawówce prowadzi. Lewy jest fizycznie przygotowany do La Liga. Messi na bank nie jest. Ale gdyby to ode mnie zależało, to ja bym tu Lewego nie sprowadzał patrząc na całokształt.
0
@mekston a według mnie nic by nie wniósł, a jeszcze mógłby wszystko pogorszyć. Ale już nie będę się rozpisywał.
@Visca_barca ja chyba nigdy nic o Lewym nie napisałem, więc nie wiem skąd te pytanie.
@Albatros ja mu w niczym nie umniejszam. Twierdzę jedynie, że to co było nie ma żadnego przełożenia na to, co jest teraz.
0
@Bagsik88 @mekston ja niczego Messiemu nie ujmuję. To był przez bardzo długi czas najlepszy piłkarz na świecie. No, ale był. Już nie jest i już nigdy nie będzie.
0
@mekston no i co z tego? To było lata temu i na chwilę obecną jest zupełnie nieistotne.