0

@BORO_12 wiesz, dopóki kontrakt nie został podpisany....

0

@GeneralXavi ile razy widziałeś Bologne Motty?

0

Kurczę, im więcej patrzę na Bologne, tym bardziej chciałbym Mottę w Barcelonie.

0

W 2023 roku obcokrajowcy kupili w naszym kraju 14 346 mieszkań. Największą popularnością polskie nieruchomości cieszą się wśród Ukraińców. To oni postanowili kupić nad Wisłą ponad 7 tysięcy mieszkań o łącznej powierzchni prawie 390 tys. m kw.

0

@Emhyr tyle teraz to na pewno nie dadzą

5

@A4ron ja tam się nie wstydzę i nigdy wstydzić nie będę.

1

@Kidd a powrót Neymara gdzieś wcisną?

0

@TSWKRK no nie wiem. Znam jednego takiego, co miał zawał podczas kibicowania.

0

@cules100pro a Ty się wstydzisz za kogoś, o kim nawet nie wiesz, że istnieje? Tak samo Barca nie wstydzi się za speców z La Bamby.

0

@IronSanHybrid no, ale ona będzie miała wszystko wytłumaczone

2

@IronSanHybrid znam dwie osoby, które poddały się tym operacjom. U obydwu po 10-15 latach z całą pewnością można powiedzieć sukces, przez duże S. Bogdan schudł łącznie 60 kg, a Maryśka nie wiem, ale też sporo. Trzymają wagę po latach i podobno bez wyrzeczeń.

0

Brak kasy, zupełnie nieprzemyślane ruchy transferowe, trener, który się uczy, uparcie granie 4-3-3, lub jego wariacjami bez defensywnego pomocnika,kiepski sztab medyczny, kiepscy fachowcy od przygotowania fizycznego.

Jest super, jest super...

1

Do jednego ze zdarzeń doszło w woj. podlaskim - pojawiła się informacja, że aktualny wójt razem ze swoim następcą dowożą wyborców do głosowania. Inny z kandydatów podjął interwencję i chciał zatrzymać samochód. Jednak drugi z kandydatów wciąż jechał, przez co jego rywal w wyborach przez kilkanaście metrów jechał na masce auta

1

@tomek8756 Duda tyle samo tam pomógł, co i zaszkodził. Czyli nic. Z resztą adekwatnie do tego kim jest.

1

@jedrek7000 sprawa indywidualna jest to, lekarza radzić się musisz.

0

@FcPortoFan1999 jednych i drugich nie lubię, więc niech będzie remis. ŁKS nic nie zyska, za to Amica straci

0

@FcPortoFan1999 ostra walka o nic

0

@FcPortoFan1999 z partii mem. A te są przynajmniej dwie.

0

@Criss18Barca Bosak i Biedroń. I Biedroń nakryje Bosaka.

0

@sevs kwiecień plecień

0

@Bagsik88 jakie są te Wasze argumenty? Że kiedyś to było? G nie argument. A może to, że Messi gra w lidze, która jest sklasyfikowana niżej, niż polska ekstraklapa? Żyjecie mitem "kiedyś to było".

1

@DonMatteo901 ja wymieniłem jakiś miesiąc temu. I wszytko ok. A co?

0

@Donnie_Darko wszedłeś, spamu nawaliłeś i tyle Twojego. Przy okazji pokazałeś, że nie rozumiesz tego co czytasz.

0

@RoberDzik Oliver Kahn

0

@Albatros na pierwszym roku student psychiatrii dowiaduje się, że osoba, która nie pytana zapewnia, że wszystko z nią dobrze jest zapewne chora.

Nie twierdzę, że z Tobą tak jest.....

0

Rivaldo widziałby Mourinho na stanowisku trenera Barcelony.
A jak jest z Wami?

0

@Bagsik88 mundial był półtora roku temu.
Liga francuska - to nie poziom La Liga.
Miami - niedługo będziesz musiał dorzucić puchar oldboya.

@Visca_barca zaczynasz od Messiego, teraz Lewy. Będziesz o cały skład pytał? Tak się dyskusje w podstawówce prowadzi. Lewy jest fizycznie przygotowany do La Liga. Messi na bank nie jest. Ale gdyby to ode mnie zależało, to ja bym tu Lewego nie sprowadzał patrząc na całokształt.

0

@mekston a według mnie nic by nie wniósł, a jeszcze mógłby wszystko pogorszyć. Ale już nie będę się rozpisywał.
@Visca_barca ja chyba nigdy nic o Lewym nie napisałem, więc nie wiem skąd te pytanie.
@Albatros ja mu w niczym nie umniejszam. Twierdzę jedynie, że to co było nie ma żadnego przełożenia na to, co jest teraz.

0

@Bagsik88 @mekston ja niczego Messiemu nie ujmuję. To był przez bardzo długi czas najlepszy piłkarz na świecie. No, ale był. Już nie jest i już nigdy nie będzie.

0

@mekston no i co z tego? To było lata temu i na chwilę obecną jest zupełnie nieistotne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?