Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Polityka od kuchni
1
@Bobo25 i to jest najlepsze. @MichalZZZ córka ma piłkę w nosie, a z synem podzielamy sympatie klubowe.
2
@MichalZZZ żadnemu z tej czwórki nie kibicuję, a trzech wręcz nie znoszę. Obejrzę jak Arsenal radzi sobie z Fur Deutschland.
0
@Esteban_ na taki pomysł, to oni wpadli, ale kluby się nie zgodziły. Za wczesna pora w tygodniu.
1
Ponoć Legia wywaliła trenera @FcPortoFan1999
16
@arasz1819 jakbym miał taką żonę, to też bym rozbił.
0
@koksik2700 mogłaby powstać komisja, która zajmie się tymi respiratorami, czy maseczkami. Choć uważam, że od tego jest prokuratura.
Komisja do spraw zamykania cmentarzy, lasów itp. jest bez sensu, bo nie będzie z niej żadnych konsekwencji prawnych. Bardzo łatwo się z tego wykpić. @TheCule obecni rządzący nie chcą komisji, bo się boją, tylko dlatego że te wszystkie komisje to igrzyska. Politycznie im się to nie opłaca, bo jedyni, którzy na tym mogliby zyskać to posłowie Konfederosji. Prawnie i tak ta komisja G by zadziałała.
1
@maroon nie wiadomo, czy wygląd tych butelek się nie zmieni. Jeśli nie, to rzeczywiście można sporo odłożyć
0
Według Deadline serial Fallout pojawi się na Amazon dwa dni wcześniej, niż planowano. Polska premiera będzie miała miejsce w nocy z 10 na 11 kwietnia. Amazon wrzuci od razu wszystkie odcinki pierwszego sezonu.
3
@NeroTFP1 to jest tak naprawdę smutne i przerażające zarazem.
0
@maroon plusem jest to, że nie będzie się pełno plastiku walało po rowach i przy rzekach i jeziorach. @Maker0 nie będziesz potrzebował paragonu po wejście w życie tych przepisów.
0
@michal26 stary, ja się nie będę rozpisywał, bo i tak większość nie będzie wiedziała o co chodzi. Poczytaj sobie o przemyśle 4.0, o nowych technologiach i wykorzystaniu tego internetu. To, że możesz sobie kupić buty i opłacić czynsz przez neta jest w tym wszystkim zupełnie nieważne.
1
@michal26 jako, że zawodowo zajmuję się nowymi technologiami, a przede wszystkim przemysłem 4.0, to powiem Ci, że @FcPortoFan1999 ma rację. Jesteśmy strasznie zacofani. Owszem, my mamy prędkość internetu na najwyższym poziomie, ale cała reszta leży i kwiczy.
0
@bartekvisca a może wysokie ceny wódy?
5
@Sulimo ostatnio to nie mają opłacalności na swoich produkcjach. A tak przy okazji, to te filmy produkuje Marvel, nie Disney. Mimo wszystko jest to ważne.
Ja już odpuściłem tych super bohaterów. Obejrzę jeszcze Daedpool, bo to może być śmieszne.
0
@Blanco16 ja podziękuję. Dziś mam polskie pierogi z mięsem.
1
@BorzyKrzys mi? Dlaczego?
10
@BorzyKrzys dla Ciebie może były równie ważne, dla mnie zupełnie nieważne. Co ja miałem sobie sołtysa wybrać, gdy wiem kto nim zostanie? Wójta, gdzie sytuacja taka sama? Jedynie sejmik, ale walić to.
Tu głównie młodzi "zawiedli", ale co się dziwić. Studenci nie mogli głosować w miastach, których się uczą, a nie mieszkają.
0
@Popitek12 na Cristiano
5
Brawo United.
Ależ to będzie ciekawa końcówka sezonu w Anglii. Liczę na Arsenal, choć to nie jest mój ulubiony klub.
1
Procedowany właśnie projekt ustawy, który poddano pierwszemu czytaniu w kanadyjskiej Izbie Gmin (odpowiednik polskiego Sejmu), zakłada karanie osób negujących destrukcyjny wpływ paliw kopalnych na środowisko. Podobnie jak w przypadku używek pokroju alkoholu i papierosów, przepisy przewidują nie tylko zakaz reklamy, ale też wszelkiego rodzaju promocji - w tym zachęt finansowych - namawiających do zakupu benzyny, autogazu czy oleju napędowego.
Procedowana właśnie ustawa C-372 zabrania promowania paliw kopalnych i publicznego umniejszania ich wpływu na środowisko naturalne. Osoby, które nie zastosują się do jej zapisów, mogą zostać ukarane grzywną w wysokości nawet 1 mln dolarów kanadyjskich. Ze stacji benzynowych znikną też wszelkiego rodzaju programy lojalnościowe i promocje
0
@Peciak "jubilat" - osoba obchodząca swój jubileusz, rocznicę jakiegoś wydarzenia, urodzin.
Słownik Języka Polskiego.
22
Dzisiaj swoje 97 urodziny obchodzi żołnierz AK, członek Szarych Szeregów, uczestniczka Powstania Warszawskiego, Pani Wanda Traczyk-Stawska ps. "Pączek", "Atma".
Dużo zdrowia dla jubilatki.
2
@maroon no nie przewidzieli. Tak jak nie przewidzieli, że rynek samochodów spalinowych w UE to 7% PKB. Niemcy i Francuzi już się chcą z tego wycofywać.
2
@draxidox tu tylko porównanie wyglądu. Chciałbym zobaczyć prawdziwe nieopłacone, całościowe testy tych samochodów. Łącznie z testami zderzeniowymi.
0
@bartekvisca już tak jest. Miałem kupę szczęścia, bo zdążyłem dzieciom kupić mieszkania w dużym mieście jeszcze przed tym całym bumem cenowym. 5 lat temu płaciłem 3900 za metr. Teraz minimum 8 tys na tym samym osiedlu.
0
@macio_944 a to wszystko Fur Deutschland.
1
W teorii wygląda to świetnie, ale w praktyce znów wjedzie jakiś Oriol.
1
@Dari0G no właśnie.
25
Ukraiński wywiad wojskowy (HUR) podał w sobotę, że w Rosji doszło do eksplozji rurociągu, którym transportowano paliwo do tankowców w porcie Azow — leżącym nad Donem, niedaleko Morza Azowskiego. HUR podkreślił, że załadunek paliw "wstrzymano na czas nieokreślony".