Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Duda zrobił to, czego Tusk chciał, czyli zawetował ustawę, która i tak wejdzie w życie poprzez rozporządzenia. Teraz oczywiście wybuchnie Gburza i przeciwnicy, oraz zwolennicy będą o tym gadać, przy okazji zahaczając o aborcję. I tak to się kręci w tym państwie. Ludzie kłócą się o bzdurne problemy, a politycy robią co chcą.
1
@Tasde pis to stan umysłu, ale tę kładkę można było zrobić lepiej, wcale nie większym kosztem. Nawet powinno się to zrobić lepiej, oddzielając rowerzystów od pieszych.
Czaskoski na Sybir.
3
Czyżby inżynier zmęczony projektowaniem szklanych domów
https://x.com/pjoter79/status/1773590578015445109
5
@Sulimo trzeba było wpisać - eksperci z La bamby
18
Nasz środek w ostatnich meczach bez Pedriego i de Jonga wyglądał lepiej, niż z nimi. O czymś to świadczy. Sprzedałbym Holendra, a Pedriego zostawił, bo to młody chłopak. Kluczowy jednak będzie trener.
0
@Criss18Barca no bo komunizmu w Polsce nigdy nie było.
12
@Emhyr może to i dobrze. Nikt nic nie będzie wymagał, więc może sami dla siebie się zepną i nie przyniosą wstydu.
0
@BORO_12 kogo z realnych opcji byś widział na DP?
3
@JarekS skoro u nich tak fajnie, to po cholerę u nas siedzą? For money?
11
El Nacional - Manchester United zaproponował Barcelonie 90 milionów euro za De Jonga.
Sprzedałbym.
0
Ile meczów klubowych przez ostatnie 10 lat poprowadził Hansi Flick?
0
@BorzyKrzys może Cię to zaskoczy, ale pieski w Kanadzie, USA czy innych krajach też się boją fajerwerka. A ruski piesek był w kosmosie.
0
Komisja Europejska opublikowała "Debt Sustainability Monitor", w którym prognozuje, jak będzie się zwiększało zadłużenie poszczególnych państw w nadchodzących latach. Komisja Europejska przewiduje, że "w ciągu najbliższych 10 lat dług publiczny Polski wzrośnie do prawie 80 proc. PKB".
Świetnie .
6
@Forsyth jakby w końcu politycy zaczęli odpowiadać za niegospodarność, to by takie buble jak to czy patriotyczne ławeczki nie powstawały.
1
@Who_you_mam póki co uchodzi. Do czasu, aż któryś sędzia da mu czerwo. Potem lawina ruszy.
0
Vinicius- nieprzeciętne umiejętności i siano w głowie. A im lepszy, tym głupszy. Nie zdziwię się, jak go w końcu Perez pogoni.
0
@michal26 nie spodziewam się tego bez gruntownej reformy systemu emerytalnego, więc się w ogóle nie spodziewam. Na tę chwilę jestem już w takim wieku, że i tak bym go płacił, bo mi bliżej do emerytury, niż początków.
3
@michal26 bardzo bym się zdziwił, gdyby to zrobili. Póki co liczę tylko na tę składkę zdrowotną i na podatek Belki, bo coś w nim kombinują. Chociaż pewnie tak wykombinują, że mnie to nie będzie dotyczyć.
6
W 2025 roku nie ma miejsca na podwyżkę kwoty wolnej do 60 tys. zł - stwierdził dzisiaj minister finansów Andrzej Domański.
No kto by się spodziewał.
1
@Forsyth @Lucerfi Kuczyński pisze o prognozie, a tu mowa o raporcie NBP. Dwie różne rzeczy.
1
@MesQueUnClub_87 regularnie korzystam z ccleaner w wersji premium i nigdy nie miałem problemu. Czyści najlepiej ze wszystkich programów. Koszt w sumie niewielki.
1
Okazuje się, że Glapinski pisząc sprawozdanie o „zysku NBP wynoszącym 6 miliardów” miał
informacje, że na dzień jego pisania NBP ma stratę wielokrotnie większą niż owe 6 miliardów.
Trybunał stanu powinien być tylko pierwszym etapem tego, co trzeba zrobić z tym hochsztaplerem.
0
@Mixtape mogą. Gdyby to było złe....
1
@Arden trudno powiedzieć co tam ruskim w głowach siedzi. Dopuszczam myśli, że może to być prawda. Tylko co z tej prawdy ma wyniknąć?
0
@RomanHoffer śmierci się nie boję. Zaakceptowałem ją jakiś czas temu. Zawsze bardziej bałem się o bliskich, niż o siebie. Na szczęście doszedłem w życiu do punktu, w którym gdy mnie braknie, to moi bliscy są zabezpieczeni. Raka boję się i się nie boję. Chodzę raz do roku na badania profilaktyczne i liczę, że w razie W zostanie on szybko wykryty. Gdyby jednak tak się nie stało mam przygotowane wyjście awaryjne w postaci eutanazji. Nie zamierzam umierać w cierpieniu miesiącami.
Śmierć jest naturalnym procesem i każdy ją spotka.
2
@Barcasub oczywiście, że się zgadzam. Piszący ten komentarz ma więcej lat niż IQ.
0
@Barcanajlepszyteam nie wiem, na ile rekompensują, wiem, że idą w tym samym kierunku co Europa. Problem jest taki, że Chiny mają trzy razy więcej mieszkańców niż UE i zaczynały z innego pułapu.
0
@maroon czytałeś artykuł, który wkleiłem? Bo mam wrażenie, że ja o niebie, Ty o chlebie.
0
@Barcanajlepszyteam sprawdź ile Chiny wydają na zieloną energię.
0
@maroon nie za bardzo rozumiem co masz na myśli.