3

Duda zrobił to, czego Tusk chciał, czyli zawetował ustawę, która i tak wejdzie w życie poprzez rozporządzenia. Teraz oczywiście wybuchnie Gburza i przeciwnicy, oraz zwolennicy będą o tym gadać, przy okazji zahaczając o aborcję. I tak to się kręci w tym państwie. Ludzie kłócą się o bzdurne problemy, a politycy robią co chcą.

1

@Tasde pis to stan umysłu, ale tę kładkę można było zrobić lepiej, wcale nie większym kosztem. Nawet powinno się to zrobić lepiej, oddzielając rowerzystów od pieszych.

Czaskoski na Sybir.

3

Czyżby inżynier zmęczony projektowaniem szklanych domów

https://x.com/pjoter79/status/1773590578015445109

5

@Sulimo trzeba było wpisać - eksperci z La bamby

18

Nasz środek w ostatnich meczach bez Pedriego i de Jonga wyglądał lepiej, niż z nimi. O czymś to świadczy. Sprzedałbym Holendra, a Pedriego zostawił, bo to młody chłopak. Kluczowy jednak będzie trener.

0

@Criss18Barca no bo komunizmu w Polsce nigdy nie było.

12

@Emhyr może to i dobrze. Nikt nic nie będzie wymagał, więc może sami dla siebie się zepną i nie przyniosą wstydu.

0

@BORO_12 kogo z realnych opcji byś widział na DP?

3

@JarekS skoro u nich tak fajnie, to po cholerę u nas siedzą? For money?

11

El Nacional - Manchester United zaproponował Barcelonie 90 milionów euro za De Jonga.

Sprzedałbym.

0

Ile meczów klubowych przez ostatnie 10 lat poprowadził Hansi Flick?

0

@BorzyKrzys może Cię to zaskoczy, ale pieski w Kanadzie, USA czy innych krajach też się boją fajerwerka. A ruski piesek był w kosmosie.

0

Komisja Europejska opublikowała "Debt Sustainability Monitor", w którym prognozuje, jak będzie się zwiększało zadłużenie poszczególnych państw w nadchodzących latach. Komisja Europejska przewiduje, że "w ciągu najbliższych 10 lat dług publiczny Polski wzrośnie do prawie 80 proc. PKB".

Świetnie .

6

@Forsyth jakby w końcu politycy zaczęli odpowiadać za niegospodarność, to by takie buble jak to czy patriotyczne ławeczki nie powstawały.

1

@Who_you_mam póki co uchodzi. Do czasu, aż któryś sędzia da mu czerwo. Potem lawina ruszy.

0

Vinicius- nieprzeciętne umiejętności i siano w głowie. A im lepszy, tym głupszy. Nie zdziwię się, jak go w końcu Perez pogoni.

0

@michal26 nie spodziewam się tego bez gruntownej reformy systemu emerytalnego, więc się w ogóle nie spodziewam. Na tę chwilę jestem już w takim wieku, że i tak bym go płacił, bo mi bliżej do emerytury, niż początków.

3

@michal26 bardzo bym się zdziwił, gdyby to zrobili. Póki co liczę tylko na tę składkę zdrowotną i na podatek Belki, bo coś w nim kombinują. Chociaż pewnie tak wykombinują, że mnie to nie będzie dotyczyć.

6

W 2025 roku nie ma miejsca na podwyżkę kwoty wolnej do 60 tys. zł - stwierdził dzisiaj minister finansów Andrzej Domański.

No kto by się spodziewał.

1

@Forsyth @Lucerfi Kuczyński pisze o prognozie, a tu mowa o raporcie NBP. Dwie różne rzeczy.

1

@MesQueUnClub_87 regularnie korzystam z ccleaner w wersji premium i nigdy nie miałem problemu. Czyści najlepiej ze wszystkich programów. Koszt w sumie niewielki.

1

Okazuje się, że Glapinski pisząc sprawozdanie o „zysku NBP wynoszącym 6 miliardów” miał
informacje, że na dzień jego pisania NBP ma stratę wielokrotnie większą niż owe 6 miliardów.
Trybunał stanu powinien być tylko pierwszym etapem tego, co trzeba zrobić z tym hochsztaplerem.

0

@Mixtape mogą. Gdyby to było złe....

1

@Arden trudno powiedzieć co tam ruskim w głowach siedzi. Dopuszczam myśli, że może to być prawda. Tylko co z tej prawdy ma wyniknąć?

0

@RomanHoffer śmierci się nie boję. Zaakceptowałem ją jakiś czas temu. Zawsze bardziej bałem się o bliskich, niż o siebie. Na szczęście doszedłem w życiu do punktu, w którym gdy mnie braknie, to moi bliscy są zabezpieczeni. Raka boję się i się nie boję. Chodzę raz do roku na badania profilaktyczne i liczę, że w razie W zostanie on szybko wykryty. Gdyby jednak tak się nie stało mam przygotowane wyjście awaryjne w postaci eutanazji. Nie zamierzam umierać w cierpieniu miesiącami.
Śmierć jest naturalnym procesem i każdy ją spotka.

2

@Barcasub oczywiście, że się zgadzam. Piszący ten komentarz ma więcej lat niż IQ.

0

@Barcanajlepszyteam nie wiem, na ile rekompensują, wiem, że idą w tym samym kierunku co Europa. Problem jest taki, że Chiny mają trzy razy więcej mieszkańców niż UE i zaczynały z innego pułapu.

0

@maroon czytałeś artykuł, który wkleiłem? Bo mam wrażenie, że ja o niebie, Ty o chlebie.

0

@Barcanajlepszyteam sprawdź ile Chiny wydają na zieloną energię.

0

@maroon nie za bardzo rozumiem co masz na myśli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?