1

@Ojciec5tkidzieci jakimi emocjami ja się kieruję? Osiem lat chyba wystarczy, żeby ocenić ludzi, którzy gdzie tylko mogli to robili przekręty na kasę. Jak ich mam inaczej nazwać, niż gangsterzy.
Od momentu ataku Ruskich na Ukrow wypowiedzi i wpisy konfiarzy też nie pozostawiają złudzeń. Braun, Korwin i wielu innych mówili wprost.

1

@Kinginiesta polecam. Ale to nie jest typowy sztampowy horror.

1

@Kinginiesta jest bardzo dobry.

3

@Peciak pis to zorganizowana grupa przestępcza, a konfa to ruskie pachołki. To jest moje zdanie o nich.

2

@Forsyth przyjdzie moment, że będę krytykował

1

@Forsyth idąc Twoją logiką, to jesteś wielkim zwolennikiem Trumpa. Bo wiesz, papier wszystko przyjmie.

1

@Forsyth dobrze, mogę być dla Ciebie niewiarygodny. Jakoś będę z tym żył. Nie jest moim zadaniem Cię do niczego przekonywać.

1

@Forsyth ja nie mówię o sobie "wyborca Hołownii", tylko napisałem Ci, że na nich głosowałem. Może nie widzisz różnicy, ja widzę i mi to wystarczy. Z resztą, napisałem też Ci z jakiego głównego powodu na nich głosowałem.
Napisałem też Ci, że będę bronił każdego, kto w mojej opinii ma rację. Wyjątkiem są tu ludzie pisu i Konfy.

1

@tristan87 nie, nie od nazwiska.

1

@FcPortoFan1999 hmmm... Dawno dawno temu taką ksywę miałem w podstawówce.

9

@FCB_dimiC no niestety. Dziś też taki jeden @Forsyth stwierdził, że Tusek to mój guru, bo go bronię. Choć ani razu Tuska nie broniłem.

1

@Arden ale tam jest napisane, że maksymalny zwrot to 100 zł.

0

Ciekawy jestem, czy gdyby Ukraińcy postanowili się poddać i oddaliby wszystkie tereny na wschód od Dniepru, to czy Putlerowi by to wystarczyło, czy jednak szedłby dalej?

2

@blaugrana900 jeśli przyjąłeś mandat to już musisz zapłacić.

1

Nosił Wilk razy kilka, ponieśli i Wilka.

0

@JoeBlack no to się już jego pytaj, nie mnie.

0

@Mezocyklon87 tu się z Tobą zgodzę.

0

@Mezocyklon87 wiem, co zrealizował, a czego nie. Ale to co dla jednego jest głupotą, dla drugiego może być ważne. Ja tam jestem zadowolony, że moja córka w przyszłym roku nie będzie musiała uczyć się głupot Czarnka.

1

@Forsyth polityków pisu i Konfy bronić nie będę, bo według mnie trzeba te partie zdelegalizować. To samo z Lewicą. Głosowałem na partię Hołownii. Głównie dlatego, że głosowałem na rodzinę.
Nigdy nie byłem ani prawicowy, ani lewicowy. Zawsze stałem gdzieś po środku i uważam, że jedni i drudzy mogą coś dobrego wnieść.
Nigdy nie broniłem Tuska. Jeśli zabieram głos, który wydaje się obroną jakiegoś polityka, to tylko i wyłącznie dlatego, że uważam iż ma on rację. Albo dlatego, co jest najczęstsze, że jest atakowany przez ludzi, którzy nie mają pojęcia o co chodzi i lecą partyjny przekazem.

1

Można powiedzieć, że Tusk oszukał, bo nie zrealizował stu obietnic w sto dni. Można i mówiący będzie miał rację, a Tusk... no cóż, mógł to rozgrywać inaczej. Mógł powiedzieć, że to 100 konkretów na cztery lata. Wtedy opozycjoninisci nie mieliby teraz w co i za co walić.

Można też do tego podejść tak - obiecywał, ale wyborów nie wygrał. Nie rządzi sam, więc zrozumiałe jest, że nie będzie w stanie spełniać obietnic.

Można też podejść tak - olewam to co mówił, bo dla mnie liczy się to co robi, a nie to co polityk mówi. Szczególnie w kampanii wyborczej. Czekam spokojnie, bo i tak nie mam wyjścia i oceniać ich będę na kolejnych wyborach parlamentarnych. I albo zapracują na mój głos, albo nie.

Ja wybieram w sumie opcje nr 3.

P. S. Nie głosowałem na Tuska.

P. S.2. Fur Deutschland.

1

@Rl9k1nG z pragmatycznego punktu wybieram Barcelonę w finale, bo to są duże pieniądze dla klubu.

1

@SelloutCrowd sami ludzie z zarządów Mercedesa, Toyoty i kilku innych marek przyznali, że pomylili się w decyzjach. Własnych decyzjach, a nie wymuszonych przez Unię.

1

@SelloutCrowd czyli CX - 60 jest sprzedawana bez homologacji? Czyli Mercedes chce wrócić do dużych silników, żeby ich nie sprzedać?

3

@SelloutCrowd tylko to tak naprawdę były decyzje samego BMW. Mercedes też podjął głupie decyzje, z których się wycofuje. Weź Mazdę. W momencie, gdy wszyscy kombinowali jak zmniejszać silniki i faktycznie wprowadzali wyżyłowane małe silniczki Mazda wpuszcza na rynek diesla 3,3. Honda też ma w D i wchodzi z dużymi silnikami.

1

@Azi możliwe, nie sprawdzałem. Ale może gówno ma połysk wtedy.

2

@SelloutCrowd ale ja nie narzekam na kibel, lub jego brak. A Ty na v8 tak.

2

@kuz a to BMW ma takie samochody.

2

@kuz w ostateczności lepiej latem pływać w rzece z papierową slomką, niż gownem Hindusa.

2

@SelloutCrowd a po co Ci taki silnik w kraju, gdzie max wolno Ci jechać 140? No chyba, że mieszkasz w Niemczech. Wtedy kup sobie x5. Fur Deutschland.

1

@TheNekro94 @deeespacito, tu chodzi o jednorazówki, a nie wszystkie e papierosy. I generalnie mają rację. Tego gówna w żaden sposób nie kontrolują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?