Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Toretto tutaj masz maszynę losującą. Pięć razy nie będzie problemu, a raz będzie.
0
@fc20barca dla Ronaldinho?
0
Wizyta
1
@MarioVeB! To jest fejk, nie desperacja. W zasadzie większość plotek transferowych, jakie się teraz czyta w związku z United to wymysły dziennikarzy.
1
@RomanHoffer mi zawsze z knedliczkami i Szwejkiem
7
Na złość babci odmrożę sobie uszy.
Albo
Głupich nie sieją
https://x.com/margeritta2022/status/1767079114458939792
1
@Ls0811 z płyty może być problem. Musisz kupić na steame lub gog.
1
@Jackazz żadnego problemu
0
@FcPortoFan1999 remis najlepszy w takim wypadku. Nawet jeśli gorsza część Manchesteru wygra, to i tak nie będzie końca.
1
@barcanawieki kościół miał zawsze swoje interesy. Najczęściej kosztem innych. Polska też nie jest tu wyjatkiem.
0
@FCB_dimiC kibicuję United, ale z tej trójki chciałbym, żeby to Arsenal majstra zrobił.
0
@FcPortoFan1999 a jeszcze fajniej posiedzieć przy piwie i meczu.
3
@TheNekro94 Małysz i Małysz. A Szurkowski "cudowne dziecko dwóch pedałów", to co?
HoM&M3 to gra wszech czasów. Fakt. Gram do dzisiaj.
4
@MESSIah16 Arthur Schopenhauer - „Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem”.
To tyle na ten temat
12
@vangoor w lipcu będzie miał 17 lat
0
@JaroCoach tu nie chodzi o ocieplenie budynku, okna itp. Chodzi o samą pompę. Tylko na tym się skupiam. Tu źle ustawiona o centymetr w prawo, lewo czy do przodu może zacząć generować problemy. Stary. Chcesz spać spokojnie, nie wchodź w pompę ciepła.
1
@JaroCoach to jest dobre rozwiązanie pod paroma warunkami. Montaż tego musi być perfekcyjny. Inaczej koszty rosną niebotycznie. Kupując gotowy dom nie jesteś w stanie zweryfikować jak to było zrobione. Jeden malutki błąd i przegrałeś. Do tego weź pod uwagę, że ceny prądu pójdą do góry. I to co teoretycznie powinno być opłacalne takie nie będzie.
Koszty samego ogrzewania takiego domu to powiedzmy 3-4 tys rocznie. Ale serwis może Cię wykończyć,bo może okazać się większy.
2
@JaroCoach o pompach ciepła mógłbym Ci pół dnia pisać i nie wyczerpał bym tematu.
W skrócie. Ja drugi raz bym w to nie wchodził.
13
@BORO_12 podobno jednak nie ma
1
@Cochise no ja specjalnie od sześciu czy siedmiu kolejek specjalnie oglądam Bologne i powiem Ci, że jestem pod ogromnym wrażeniem. Dla mnie, to Laporta powinien walczyć o niego jak wściekły byk, jak Tommy Lee Jones w Ściganym.
4
@Cochise ok.
Jeśli o mnie chodzi, to rude mogą być. Mogą być blondynki i brunetki. Warunek jest taki, że włosy u kobiety muszą być długie.
0
@Cochise ruda wrona czarnej nie pokona.
1
@Ojciec5tkidzieci uuuu stary... Aż razi. Chomąto.
1
@SenseiFCB trzeba Messiego tam wysłać. Będzie szczelał.
0
@bartekvisca obawiam się, że z każdym kolejnym pokoleniem jest coraz gorzej.
7
Ciekawe
1
@MarioVeB! By the order of the peaky f blinders
6
I co ta Syrenka ma zrobić?
https://x.com/pjoter79/status/1766051084861055081
1
@GeneralXavi Palmiarnia jest w Łodzi fajna. Gokarty na Smugowej, Neon Golf na Pietrynue
1
@Nazio_87 smalczyk z fasoli? Panie mdłości dostaniesz. Przegryź to chociaż boczkiem z liści buraka i popji wódeczką zero procent.