2

@Toretto tutaj masz maszynę losującą. Pięć razy nie będzie problemu, a raz będzie.

0

@fc20barca dla Ronaldinho?

0

Wizyta

1

@MarioVeB! To jest fejk, nie desperacja. W zasadzie większość plotek transferowych, jakie się teraz czyta w związku z United to wymysły dziennikarzy.

1

@RomanHoffer mi zawsze z knedliczkami i Szwejkiem

7

Na złość babci odmrożę sobie uszy.
Albo
Głupich nie sieją


https://x.com/margeritta2022/status/1767079114458939792

1

@Ls0811 z płyty może być problem. Musisz kupić na steame lub gog.

1

@Jackazz żadnego problemu

0

@FcPortoFan1999 remis najlepszy w takim wypadku. Nawet jeśli gorsza część Manchesteru wygra, to i tak nie będzie końca.

1

@barcanawieki kościół miał zawsze swoje interesy. Najczęściej kosztem innych. Polska też nie jest tu wyjatkiem.

0

@FCB_dimiC kibicuję United, ale z tej trójki chciałbym, żeby to Arsenal majstra zrobił.

0

@FcPortoFan1999 a jeszcze fajniej posiedzieć przy piwie i meczu.

3

@TheNekro94 Małysz i Małysz. A Szurkowski "cudowne dziecko dwóch pedałów", to co?

HoM&M3 to gra wszech czasów. Fakt. Gram do dzisiaj.

4

@MESSIah16 Arthur Schopenhauer - „Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem”.

To tyle na ten temat

12

@vangoor w lipcu będzie miał 17 lat

0

@JaroCoach tu nie chodzi o ocieplenie budynku, okna itp. Chodzi o samą pompę. Tylko na tym się skupiam. Tu źle ustawiona o centymetr w prawo, lewo czy do przodu może zacząć generować problemy. Stary. Chcesz spać spokojnie, nie wchodź w pompę ciepła.

1

@JaroCoach to jest dobre rozwiązanie pod paroma warunkami. Montaż tego musi być perfekcyjny. Inaczej koszty rosną niebotycznie. Kupując gotowy dom nie jesteś w stanie zweryfikować jak to było zrobione. Jeden malutki błąd i przegrałeś. Do tego weź pod uwagę, że ceny prądu pójdą do góry. I to co teoretycznie powinno być opłacalne takie nie będzie.
Koszty samego ogrzewania takiego domu to powiedzmy 3-4 tys rocznie. Ale serwis może Cię wykończyć,bo może okazać się większy.

2

@JaroCoach o pompach ciepła mógłbym Ci pół dnia pisać i nie wyczerpał bym tematu.
W skrócie. Ja drugi raz bym w to nie wchodził.

13

@BORO_12 podobno jednak nie ma

1

@Cochise no ja specjalnie od sześciu czy siedmiu kolejek specjalnie oglądam Bologne i powiem Ci, że jestem pod ogromnym wrażeniem. Dla mnie, to Laporta powinien walczyć o niego jak wściekły byk, jak Tommy Lee Jones w Ściganym.

4

@Cochise ok.
Jeśli o mnie chodzi, to rude mogą być. Mogą być blondynki i brunetki. Warunek jest taki, że włosy u kobiety muszą być długie.

0

@Cochise ruda wrona czarnej nie pokona.

1

@Ojciec5tkidzieci uuuu stary... Aż razi. Chomąto.

1

@SenseiFCB trzeba Messiego tam wysłać. Będzie szczelał.

0

@bartekvisca obawiam się, że z każdym kolejnym pokoleniem jest coraz gorzej.

7

Ciekawe

1

@MarioVeB! By the order of the peaky f blinders

6

1

@GeneralXavi Palmiarnia jest w Łodzi fajna. Gokarty na Smugowej, Neon Golf na Pietrynue

1

@Nazio_87 smalczyk z fasoli? Panie mdłości dostaniesz. Przegryź to chociaż boczkiem z liści buraka i popji wódeczką zero procent.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?