Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@reloaded naciągane 1
1
@RosjaninBut Stary wiem, że wsadzali tam za byle G. Syn mojego kolegi, który miał 19 lat poszedł na 10 miesięcy, bo jechał pijany rowerem w nocy po polnej drodze.
2
@RosjaninBut czyżby robili miejsca dla polityków pis?
2
@Kgorecki2500 @tbas jak to mówią - za darmo, to i ocet słodki.
5
W marcu 2023, po krytycznym raporcie żołnierzy Wojska Polskiego, dotyczącym karabinka "Grot", Mariusz Błaszczak ogłosił, że "Grot" to świetny karabinek i na dowód tego oznajmił, że zamówiła go armia Ukrainy.
Polska Grupa Zbrojeniowa twierdzi teraz, że Błaszczak to kłamca. Żadnego zamówienia nie było.
0
Czyli co? Xavi do grudnia?
0
@Barcasub oczywiście, że możesz. Tylko Cię to przerasta. Coraz lepszy obraz Ciebie tu wychodzi.
0
@Forsyth idę o zakład, że masz.
1
@koksik2700 Niemcy są jakie są, ale litości. Nie zwalajmy wszystkiego na nich, bo to my tu dupy daliśmy. Zachowujemy się jak ten pijak, który przechlał całą wypłatę w parę dni i teraz ma pretensję do wszystkich wkoło, że nie ma za co chleba kupić.
My mieliśmy wszystkie narzędzia do przeprowadzenia transformacji energetycznej we własnych rękach. Od lat każdy z nas się na to składał przy każdym rachunku za prąd. Niestety zamiast te pieniądze inwestować rząd je rozpieprzał na bzdury. Teraz stanęliśmy w miejscu, które można określić - jesteśmy w energetycznej D.
12
@koksik2700 Polacy też wysoko stoją w światowej produkcji pelletu. A moglibyśmy stać wyżej, gdyby wsparł to rząd. To tak jak z wiatrakami. Polska firma Grenevia chciała produkować polskie wiatraki. Prosili rząd Morawieckiego o wsparcie. I tu nie chodziło o pieniądze, tylko o zapewnienia odbioru tych turbin przez jakiś koncern energetyczny. Morawiecki i Sasin nic z tym nie zrobili.
Polska zmarnowała osiem lat i kupę naszych pieniędzy, ale to Niemce złe.
1
@mleczkoo serio.
8
@marcin62 ja tu nie widzę żadnych okoliczności łagodzących, raczej tu widać pijacką fantazję. Chyba, że gość mieszka gdzieś w szałasie, w środku lasu,bez sąsiadów i dostępu do telefonu.
0
@Barcasub ja sobie tu niczego nie tłumaczę. To po prostu widać.
0
@Barcasub no widzisz. Ty ciągle nic nie rozumiesz. Nie Znasz zupełnie pojęć i znaczenia słów, których używasz i czytasz.
0
@Barcasub napisałeś "Bodnar bredzi, że władze objął demokratyczny rząd w końcu. Buahahaha". Jakby nie spojrzeć władzę objął rząd demokratyczny. Wybrany w demokratyczny sposób. Tak samo było gdy pis obejmował władzę.
Ale żeby o tym wiedzieć, to trzeba znać pojęcie słowa demokratyczny.
0
@Barcasub nie pogrążaj się. Dziś każdy skończy podstawówkę, bo takie jest prawo. Ale po niektórych widać, że skończenie o niczym nie świadczy.
Piszesz o rzeczach, o których nie masz pojęcia. Tyle.
0
@draxidox ja wiem, że złożyli wniosek. I nic więcej w tym temacie nie zrobiono.
0
@Barcasub ech... Jest jeszcze gorzej, bo czytać ze zrozumieniem też nie potrafisz. Wyżej Ci napisałem, co sądzę o Polsce jako demokratycznym kraju. Zawołaj mamę, niech przeczyta i Ci jakoś wytłumaczy.
1
@D10SLEO no w zasadzie wnioski były składane do 13 grudnia. Poważnie.
0
@RosjaninBut możliwe, ale przy zakupie ja nie brałem tej marki pod uwagę. A szkoda.
0
@Barcasub czyli jak myślałem. Nie masz pojęcia co to jest demokratyczny rząd lub demokratyczne państwo.
1
@Forsyth i za tym powinni chodzić polski premier i minister obrony już od października. @Dari0G nie jestem fanatykiem Tuska. Nigdy na PO, KO i inne ich twory nie głosowałem
2
@Forsyth no to wystarczy sprawdzić.
Konkurs na uzyskanie środków na produkcję amunicji trwał od 15 października do 13 grudnia 2023 roku. To kto tu zawalił, bo na bank nie Tusk. @Karzel
4
@Forsyth nikt nie bronił Węgrom, Hiszpanom i innym posiadać własne fabryki. Co teraz? Mają się nie zbroić, bo niemieckie fabryki?
1
@FcPortoFan1999 zdobędziemy Klubowe Mistrzostwa Świata
0
@AduŚ07 zgadzam się. Sam jeżdżę mercedesem GLC Coupe z zeszłego roku i mogę tylko powiedzieć, że to przepłacone G. Pierwszy i ostatni Mercedes jakiego kupiłem.
0
@Barcasub no, ale co to ma wspólnego z demokracją, lub jej brakiem? W pierwszym poście wyśmiałeś pojęcie "rząd demokratyczny" i w żaden sposób nie napisałeś dlaczego nie jest demokratyczny. Piszesz o wszystkim, tylko nie o sprawach, które dotyczą wprost demokracji.
3
@Barcasub ale to wszystko nie świadczy o demokracji, czy jej braku. Ja to sobie myślę, że Ty nie za bardzo wiesz co to znaczy demokracja, a już na bank nie wiesz co to jest państwo demokratyczne.
1
@Barcasub prawdziwej demokracji to my nigdy nie mieliśmy w tym kraju i rzadko gdzie ona występuje. Na myśl przychodzi mi Szwajcaria, trochę Skandynawia, i po części USA.
1
@Barcasub w dwunastu. W niektórych już od 0,5 promila. Po wprowadzeniu tego prawa w Finlandii i Estonii liczba złapanych kierowców spadła.