0

@FcPortoFan1999 bywałem na meczach Widzewa w tej Byczynie

0

I na to idą moje podatki.
To ja już wolę dawać na pincet plusy


0

@BORO_12 problem jest zbyt duże ryzyko wypadnięcie z LM. A wtedy finansowo ten klub polegnie.
Ja bym brał Motte.

2

@Linghunter88 ale te pigulki to właśnie zabezpieczenie, czego Wy uparcie nie chcecie zrozumieć.

1

@Blantozaur dzięki.

2

@norbi77 mi się nie chce mu tego tłumaczyć. Skoro nie rozumie prostych zależności, to niech z tym żyje. Co mi tam.

2

@Linghunter88 no to musisz dziecko tak wychować, żeby Ci o tym nie bało się powiedzieć, a przede wszystkim, żeby chciało Ci o tym powiedzieć.

5

@John_Doe ale przecież ten VAT to bardziej Morawiecki na Mikołajki przyniósł. To jest jego plan budżetowy.

2

@AlexDark00 wychowywałem się w czasach, gdy w zasadzie każdy piętnastolatek mógł alko kupić. Niby był zakaz, ale nikt tego nie respektował.
Problem z alkoholem jest taki, że nawet małe spożycie ma niszczące skutki na mózg człowieka, co potwierdzają liczne badania. A tabletka dzień po takiego wpywu nie ma, co potwierdzają różne badania. Zarówno badania, jak i doświadczenie krajów, gdzie ta tabletka jest sprzedawana od lat pokazują, że jest ona bezpieczniejsza od wielu innych leków, które możesz kupić nawet w markecie.

Twój problem jest taki, że piszesz o czymś, czego nie znasz, bo poznać nie chcesz. Niektórzy ludzie tak już mają, że boją się czegoś, czego nie znają. Wtedy albo przypisują takim rzeczom szatańskie działanie, albo robią sobie z tego cuda.

8

@AlexDark00 alkohol to substancja psychoaktywna i uzależniająca.
Problem z Tobą jest taki, że Ty nie masz zielonego pojęcia o czym dyskutujesz.
Wesołych świąt. Ja idę trawę kosić.

5

@AlexDark00 mając dwoje dzieci pewnie trochę rozumiem jak to jest rzeczywiście z tymi decyzjami. A Ty ile dzieci wychowujesz?

6

@AlexDark00 są skutki uboczne takich tabletek jak ketonal, ibuprofen, czy zyrtec, a jednak każdy je może kupić. Są syropy na kaszel, które zawierają twardy narkotyk, a jednak można je kupić.

P. S. Nie będziesz ich brał, nie będziesz miał skutków. Pozwól jednak, żeby inni decydowali za siebie, bo tu o to tak naprawdę chodzi.
A teraz już kończę tę jałową dyskusje, bo i tak za miesiąc każdy będzie mógł te tabletki kupić.

7

@AlexDark00 jeśli weźmie, to nic jej się nie stanie, tak jak nie stało się nikomu w Europie, gdzie tak to funkcjonuje od lat. Lekarz jest tu zbędnym krokiem. Wystarczy farmaceuta.

8

@AlexDark00 pozwól, że moja córka będzie decydowała co ma robić sama, lub z pomocą mnie, czy żony. Nie potrzeba jej Twoich rad, ani Twojego zezwolenia. Ciebie to w ogóle nie dotyczy.

6

@AlexDark00 spirala, czyli miedź jest dla starszych kobiet. Zastrzyk, tabletki, plastry, czy krążek to tak naprawdę to samo, tylko inaczej się podaje. Nie każdy może używać. Na przykład moja żona nie może. Prezerwatywy bywają zawodne.

14

@AlexDark00 jesteś przeciwny ok. W myśl swojego głupiego argumentu nie uprawiaj seksu. Nie kupuj tych tabletek i będziesz żył wtedy w zgodzie ze sobą. Daj jednak innym żyć tak jak chcą. Tobie się krzywda nie stanie, jak moja córka kupi tę tabletkę.

2

@AlexDark00 wbrew pozorom wcale ich nie jest tak dużo, a ten najbardziej popularny wśród młodzieży jest najbardziej zawodny.

9

@AlexDark00 o bardziej głupi argument naprawdę ciężko. Poważnie.

12

@AlexDark00 jako kolejna forma antykoncepcji. Lub gdy inny środek zawiedzie.

11

@AlexDark00 mowa i ustawa o tabletce dzień po, a nie poronnej. O tej nikt nie mówił i nikt nie debatował w Sejmie.

2

Komentarz usunięty

18

@AlexDark00 ale tabletka dzień po to właśnie forma zabezpieczenia przed zajściem w ciążę, a nie zabijanie płodu.

3

@Piernik podniesienie wieku zgody nie spowoduje, że piętnastolatka nie zajdzie w ciążę z piętnastolatkiem.

9

Newcastle to też niezły szpital ma. Tam chyba spece z Barcelony nadgodziny robią.

1

@Kgorecki2500 musisz uciekać do kraju, w którym możesz się starać o status uchodźcy. W żadnym kraju UE obywatel tejże unii nie dostanie takiego statusu. Jak Polska wystąpi do takiego kraju, to delikwenta dostarczą.

1

@Benz na własne oczy widziałem jak zgarniają Ukraińców z budowy. Przyjechali po jednego, a zgarnęli czterech. Podobno (słyszałem od jednego Ukraińca), ci którzy nie są zgarniani, wcześniej komuś zapłacili.

1

@ranger3120 im wcześniej to tak, ale bardziej im dalej, tym lepiej. Z UE Cię zgarną i do tego nie trzeba służb. Chyba, że ogarniesz jakieś obywatelstwo jeszcze.

1

@Comentateiro tu nie chodzi o to, czy mnie dotyczy, czy nie. Takie sprawy nie powinny być debatą publiczną, bo już dawno powinny być załatwione. Niestety, głupi naród to łyka, dlatego te przepychanki trwają i trwać będą. Wygodne dla polityków.

1

@4drian0 i tylko baba miała jaja, żeby chociaż próbować coś zrobić. Piękna ta nasza Wolska.

0

@bielnikk sprytny plan. Tylko czy Kounde ma tu coś do powiedzenia, czy sprzedać jak worek ziemniaków?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?