0

@vangoor tak, przypomina jako żywo Messiego.

2

@ElTomas no. Ale póki co, to my nawet tego Inigo nie mamy zarejestrowanego na przyszły sezon.

0

@Transu96 świetne są te ich plany w stylu sprzedać tego, kupić tamtego. Szkoda, że nie uwzględniają w nich najważniejszego, czyli sytuacji ekonomicznej i FFP

0

@aspr1me dzisiaj to tam gra twór zrobiony za brudny szmal. Rak futbolu.

1

@Ojciec5tkidzieci no ja to nie piję herbaty.

2

@Deviler Real i Tusk.

0

@kuz np. De Jongowi się bardzo w Barcelonie podoba, a jeszcze bardziej jego żonie.

0

@Kgorecki2500 ciekawe za co teraz będą miejsca na listach rozdawać?

1

@kuz wszystkie środki to około zero euro.

1

@Zoker tylko po co oglądać? Lepiej pisać głupoty.

1

Araujo to w ogóle powinien zostać zwolniony karnie i iść pracować do @Luciano99

0

@Klejnot_Nilu no właśnie, tylko możesz wydać na pensje następnego 1/4 lub 1/3. Do tego dochodzi cały sztab szkoleniowy.

0

@Pawel13sz jak się nie ma miedzi....
Rafa będzie trenował za frytki z majonezem kieleckim, a Flick czy inny De Zerbi swoje chciałby dostać.

6

@szela1899 nie mam tak. I nigdy nie miałem. A przeżyłem gorsze chwile tego klubu.

5

3

@JohnnySilverhand pewnie da radę, ale się nie zdziw, jak umówisz się z Krystyną, a będzie Zdzisio.

0

@Kidd pamiętasz Yaya Toure? To jest taka jego słabsza póki co wersja. Tylko, że Onana jest młody i się może dobrze rozwinąć.

1

@Kidd to taki Jaja Turek dla ubogich. A tak poważnie, to ja bym go w Barcelonie widział, ale to się nie wydarzy, więc nie ma o czym pisać

4

@JohnnySilverhand no widać, że nie oglądają, ale nie przeszkadza im to powtarzać bzdety.

0

@mrboom dane. Co im po zdjęciu?

0

@mrboom oczywiście, że sprawdzają. Tylko to nie jest tak, że każdego.

1

@PatrykBarca bo ja Ci powiem - nie ma co słychać specjalistów od wszystkiego.

10

15 godzin do meczu.

11

@ToWinaSedziego nie. Ewa jest Pajorką.

5

@kanver_ Barca - Arsenal, bo mam bardzo dobre wspomnienia z poprzedniego takiego finału.

0

@Aragorn33 jak mi się uda, to oznaczę, ale przeważnie mam z tym problem. Nie wychodzi to oznaczanie. Robię małpę, piszę nick, ale i tak nie przeważnie oznacza.

3

@mekston mogę to zrobić za jakiś czas. Pewnie w weekend dopiero. Ale czy to ma w ogóle sens?
Konkluzja jest taka, że nie ma w tej chwili dobrej odpowiedzi na pytanie budować, czy nie. Wszystkie badania, które były robione robiono albo pod tezę, albo straciły aktualność, bo transport publiczny i przemysłowy bardzo się zmienił i zmienia.

5

Wczoraj byłem na Politechnice Śląskiej. Po zajęciach, które gościnnie prowadziłem jadłem obiad ze specjalistami od logistyki transportu, infrastruktury lotniczej i kolejowej oraz od zarządzania technikami w transporcie.

Poruszono oczywiście temat CPK. Ileż jest fejków, niedomówień, pominięcia faktów w przestrzeni publicznej to głowa mała. I chodzi tu o dwie strony tego sporu.

0

@bartekvisca to zależy od wielkości samochodu.

0

@BorzyKrzys oj leśny Krzysiu, w tym artykule nie ma ani jednego zdania czego chce oko.press. Ot, po prostu opisana sytuacja w wymiarze sprawiedliwości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?