La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1960 Culés

3

Nie dość, że wczoraj klub znowu nas skopał na leżąco i jeszcze opluł, to dzisiaj z Marquezem rozjeżdża nas walcem.
Powinni wszelkie środki poświęcić na dobrego trenera ale spoza tego DNA i kręgu Barcelonistów, z jakimś doświadczeniem większym niż klub B. Nawet gdyby miało nie być żadnych transferów do klubu bo mamy kim grać, trzeba tylko potrafić to poukładać.

1

@kuz wszystkie środki to około zero euro.

0

@Safrani Np. cały hajs ze sprzedaży De Jonga. Rozbić na raty, zastawić bęben Laporty, cokolwiek, byle zatrudnić tu fachowca a nie kolejnego "może się uda". I tak znajdzie sie kasa na transfery, więc mogą znaleźć i na trenera.

0

@kuz np. De Jongowi się bardzo w Barcelonie podoba, a jeszcze bardziej jego żonie.

0

@kuz Niech Pepa namawiają, swoje już zarobił, niech schodzi z pensji i wbija odbudowywać zgliszcza Barcelońskie ;-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?