La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

0


Dziwnie mi sie ten wpis czyta (użytkownika o nicku volnosciowiec).
Sam fakt, że 500zł za 80 parzeń to spora cena dla zwykłej osoby, która herbatę pije tylko wieczorem podczas kolacji jak np. ja.
Ponadto nigdy nie zagłębiałem się, że mozna doszukiwać się niepowtarzalnych doświadczeń podczas ceremonii parzenia herbaty. :D
Wy należycie do koneserów takich płynów i szukacie tych niepowtarzalnych doświadczeń, czy raczej nie?

1

@Ojciec5tkidzieci no ja to nie piję herbaty.

2

@Ojciec5tkidzieci niektórzy robią z tego ceremonię. Chyba nawet tutaj ktoś wstawiał zdjęcie

konto usunięte

0

@Ojciec5tkidzieci 500 zł za herbatę.

10

@Ojciec5tkidzieci Minutka (minetka, hehehe) kojarzy się głównie z taką herbatą, którą trzymasz gdzieś z tyłu w szafce dla nieproszonych gości, albo znajomych, których nie do końca lubisz. To tacy znajomi z grupy, że: "nie zasłużyli na lepszą herbatę."

3

@PatrychoO Ze zdjęć to kojarzę tylko fotke burgera. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Danny Gaucho A to też prawda. :D

5

@Danny Gaucho podobno jest w kuchni zakładowej u @Luciano99

@Kessie bardzo chwali, Mówi, że w Zimbabwe takiej nie mieli

1

@Ojciec5tkidzieci nic nie przebije tej granulowanej co się jadło bez żadnego zalewania wodą xd

0

@Ojciec5tkidzieci Ceremonia przenia herbaty niczym palenia 500zl.

Ale z drugiej strony Minutka to nie herbata. Ona przy jakimś Liptonie smakuje jak woda.

0

@Ojciec5tkidzieci W ogóle te herbaty z torebki to mi się jakoś nie widzą. Ja używam liściastą i tam trzeba chwile poczekać aby pojawił się jakiś kolor, a zalejesz tą torebkę i w kilka sekund już brązowe. I do tego po tych torebkach pojawia się osad na kubku, a po liściastej tego nie ma. Według mnie tam musza jakiś barwnik dodawać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?