Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 jeśli masz klientów, którzy jeżdżą Twoimi autami, to nie wiem czy będziesz zadowolony po zmianie na kary podobne do administracyjntch
0
@michal26 no i właśnie chodzi o nowy system.
1
GITD wypowiada wojnę piratom drogowym.
GITD chciałby, aby egzekwowanie grzywien za wykroczenia zarejestrowane przez automatyczne systemy odbywało się na zasadzie kar administracyjnych. Dzięki przejściu na taki model zostałyby ograniczone praktyki piratów drogowych polegające np. nieodpowiadaniu na korespondencję czy nieodbieraniu listów poleconych.
Zastępca głównego inspektora transportu drogowego przekazał WP, że środki z Krajowego Planu Odbudowy mogłyby pozwolić na postawienie 120-160 nowych systemów. W jakich miejscach? "Trwają analizy".
0
@MesQueUnClub96 dopiero będzie od północy.
0
@bartekvisca nie. Bo trawa za krótka, długa lub za mokra, sucha.
1
@Radioactive9705 tak, bo zarobiłem dzięki tej decyzji spore pieniądze
5
Prezydent Warszawy składa życzenia
4
Andrij Szewczenko, prezes ukraińskiego związku piłki nożnej, opowiada się za testowaniem sędziów na wykrywaczu kłamstw!
Chce, aby w trakcie sezonu odbył się jeden lub dwa „niespodziewane” testy, które tylko pomogłyby wyeliminować ewentualną korupcję i ustawianie meczów.
Ciekawe...
[Corriere]
Madrycioki w szoku
1
@fcbarcafan19 około 700 - 800 kalorii na godzinę i traci około 1,5 litra płynu na godzinę.
0
@wojopancer w nosie, żeby nie powiedzieć, że gdzie indziej mam mistrzostwo Messiego. Nawet mu nie kibicowałem w Katarze. Znam wielu kibiców Barcy i Realu, którzy też mają to w nosie. W zasadzie, to raczej większość ludzi ma to w nosie.
0
@VamosVamos Stary, mi jest wszystko jedno kto wygra tę LM, bo i tak już w niej nie ma klubu, którego chociaż trochę bym lubił.
2
Przedwczoraj czytałem tutaj, że Barca i City w finale to pewniak. Dzisiaj czytam, że Real ma już LM w garści. Wychodzi na to, że w finale będzie Borussia z Bayernem.
Fur Deutschland.
0
@vangoor tak, przypomina jako żywo Messiego.
2
@ElTomas no. Ale póki co, to my nawet tego Inigo nie mamy zarejestrowanego na przyszły sezon.
0
@Transu96 świetne są te ich plany w stylu sprzedać tego, kupić tamtego. Szkoda, że nie uwzględniają w nich najważniejszego, czyli sytuacji ekonomicznej i FFP
0
@aspr1me dzisiaj to tam gra twór zrobiony za brudny szmal. Rak futbolu.
1
@Ojciec5tkidzieci no ja to nie piję herbaty.
2
@Deviler Real i Tusk.
0
@kuz np. De Jongowi się bardzo w Barcelonie podoba, a jeszcze bardziej jego żonie.
0
@Kgorecki2500 ciekawe za co teraz będą miejsca na listach rozdawać?
1
@kuz wszystkie środki to około zero euro.
1
@Zoker tylko po co oglądać? Lepiej pisać głupoty.
1
Araujo to w ogóle powinien zostać zwolniony karnie i iść pracować do @Luciano99
0
@Klejnot_Nilu no właśnie, tylko możesz wydać na pensje następnego 1/4 lub 1/3. Do tego dochodzi cały sztab szkoleniowy.
0
@Pawel13sz jak się nie ma miedzi....
Rafa będzie trenował za frytki z majonezem kieleckim, a Flick czy inny De Zerbi swoje chciałby dostać.
6
@szela1899 nie mam tak. I nigdy nie miałem. A przeżyłem gorsze chwile tego klubu.
5
To jest naprawdę straszne
https://x.com/KwintoNatura/status/1780126892936274355
3
@JohnnySilverhand pewnie da radę, ale się nie zdziw, jak umówisz się z Krystyną, a będzie Zdzisio.
0
@Kidd pamiętasz Yaya Toure? To jest taka jego słabsza póki co wersja. Tylko, że Onana jest młody i się może dobrze rozwinąć.
1
@Kidd to taki Jaja Turek dla ubogich. A tak poważnie, to ja bym go w Barcelonie widział, ale to się nie wydarzy, więc nie ma o czym pisać