- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1960 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1960 Culés
1
GITD wypowiada wojnę piratom drogowym.
GITD chciałby, aby egzekwowanie grzywien za wykroczenia zarejestrowane przez automatyczne systemy odbywało się na zasadzie kar administracyjnych. Dzięki przejściu na taki model zostałyby ograniczone praktyki piratów drogowych polegające np. nieodpowiadaniu na korespondencję czy nieodbieraniu listów poleconych.
Zastępca głównego inspektora transportu drogowego przekazał WP, że środki z Krajowego Planu Odbudowy mogłyby pozwolić na postawienie 120-160 nowych systemów. W jakich miejscach? "Trwają analizy".
1
@Safrani, byleby Janosik mówił gdzie to jest, a reszta nie jest ważna. Szybko i bezpiecznie
0
@Safrani no wszystko spoko, tylko jak ja odpowiadałem im, bo moi klienci przekraczali, to do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi...więc system jest dwustronnie upośledzony.
0
@michal26 no i właśnie chodzi o nowy system.
0
@Safrani i git. Niech naprawiają
0
@michal26 jeśli masz klientów, którzy jeżdżą Twoimi autami, to nie wiem czy będziesz zadowolony po zmianie na kary podobne do administracyjntch
0
@Safrani jak to ma wyglądać teraz? Przecież ja muszę tylko podać kto wtedy jeździł.
0
@michal26 przy karze administracyjnej nic nie będziesz podawał, tylko zostaniesz ukarany jako właściciel. Będziesz miał 30 dni na zapłatę. W tym czasie możesz ścigać rzeczywistego kierowcę. Jak ten się nie zgodzi płacić, to płacisz Ty i dopiero się odwołujesz.
Kary administracyjne są porąbane, ale niezwykle skuteczne.
0
@Safrani nie żartuj nawet...nie może tak być przecież..
0
@michal26 no przecież tak właśnie działają kary administracyjne. Od bardzo dawna.
Tu jak będzie, zobaczymy.
0
@Safrani kara administracyjna to także zabranie samochodu, ale jak ktoś nie jest właścicielem pojazdu, to nie zabierają auta