- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1901 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1901 Culés
0
Irytujący jest fakt, że zostało tylko 33 komisje obwodowe (z ponad 31k komisji), a dalej nie ma dotychczasowych wyników. XXIw. Polska liderem bankowości online na świecie, mamy jedne z najszybszych prędkości internetowych na świecie.
A było już dobrze podczas parlamentarnych...
Ja nie wiem. Czemu oni nie zrobią tego raz a dobrze?
0
@michal26 Bo nasz kraj jest zacofany technologicznie XD
0
@michal26 w parlamentarnych było dobrze? Były większe jaja niż teraz, ostateczne wyniki chyba były dopiero we wtorek
1
@barcelonaLM ale na bieżąco wszystko widziałeś. Tutaj ŻADNEJ informacji.
Mimo wszystko tam było znacznie więcej głosów do przeliczenia a ludzie po nocach jeszcze głosowali
4
@FcPortoFan1999 no nie zgodzę się. Po prostu tutaj jesteśmy zacofani, ale technologia w Polsce bardzo jest rozbudowana.
0
@michal26 Bardziej chodziło mi o piłkę nożną XD a tak na serio to i tak szybko to przeliczają,w USA to w takich wyborach Prezydenckich to około tygodnia trzeba czekać na oficjalne wyniki.
1
@FcPortoFan1999 no to tutaj kompletnie się nie spodziewałem hahaha
1
@michal26 jako, że zawodowo zajmuję się nowymi technologiami, a przede wszystkim przemysłem 4.0, to powiem Ci, że @FcPortoFan1999 ma rację. Jesteśmy strasznie zacofani. Owszem, my mamy prędkość internetu na najwyższym poziomie, ale cała reszta leży i kwiczy.
0
@Safrani czyli co na ten przykład leży? Bo ja widzę np. w prywatnych firmach mocny nacisk na cyfryzację, sprzedaż online, itp.
Dzisiaj wszystko możesz praktycznie za pomocą internetu zrobić. Nawet dokumentację urzędową masz online. Profile zaufane, itp.
1
@michal26 to akurat fakt, że można było widzieć wyniki cząstkowe.
0
@michal26 stary, ja się nie będę rozpisywał, bo i tak większość nie będzie wiedziała o co chodzi. Poczytaj sobie o przemyśle 4.0, o nowych technologiach i wykorzystaniu tego internetu. To, że możesz sobie kupić buty i opłacić czynsz przez neta jest w tym wszystkim zupełnie nieważne.