La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2895 Culés

1

Procedowany właśnie projekt ustawy, który poddano pierwszemu czytaniu w kanadyjskiej Izbie Gmin (odpowiednik polskiego Sejmu), zakłada karanie osób negujących destrukcyjny wpływ paliw kopalnych na środowisko. Podobnie jak w przypadku używek pokroju alkoholu i papierosów, przepisy przewidują nie tylko zakaz reklamy, ale też wszelkiego rodzaju promocji - w tym zachęt finansowych - namawiających do zakupu benzyny, autogazu czy oleju napędowego.

Procedowana właśnie ustawa C-372 zabrania promowania paliw kopalnych i publicznego umniejszania ich wpływu na środowisko naturalne. Osoby, które nie zastosują się do jej zapisów, mogą zostać ukarane grzywną w wysokości nawet 1 mln dolarów kanadyjskich. Ze stacji benzynowych znikną też wszelkiego rodzaju programy lojalnościowe i promocje


12

@Safrani Świat oszalał. Orwell po prostu.

6

@Safrani ten świat zmierza w złą stronę...

1

@Safrani Zakaz sprzedaży hot-dogow zaraz będzie.

1

@PatrykBarca A jak ktoś powie, że mu smakują, do paki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?