- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2003 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2003 Culés
5
Zastępca prokuratora generalnego do spraw wojskowych twierdzi w oświadczeniu, że nic nie wiedział o sprawie żołnierzy którzy użyli broni, ale podpisał się pod nadzorem nad sprawą zarzutów prokuratorskich...
Ów prokurator miał zostać zdymisjonowany przez Bodnara, ponieważ to jest kolega Ziobry które wciągnięto na to stanowisko już po wyborach, właśnie po to, żeby nie dało się go zdymisjonować i tak też się stało, bo Duda to zablokował...
Cyrk na kółkach co się w tym kraju dzieje.
0
@Tasde Duda zawsze w formie - czy ten człowiek zrobił coś pozytywnego dla kraju?
3
@Comentateiro nie szalej, nie popisał się nie raz, ale za to wiele razy się podpisał.
3
@Tasde dwie największe partie w tym kraju bawią się ze sobą w przeciąganie liny z jednoczesnym podkładaniem sobie świni. Bardzo dobrze się przy tym bawią. I tylko ludzie od tej zabawy dostają po D. Większość tego nie zauważa, bo są ślepo zapatrzeni w wodzów. A wodzowie się cieszą.
1
@Comentateiro Sprawa dla mnie śmierdzi, bo z tego co podają, to takich incydentów było dużo.
Teraz, na tydzień przed wyborami do mediów trafiła sprawa jednego incydentu sprzed 3 miesięcy, coś co jest zasadniczo efektem pracy Ziobrowskiego popychla, który sam przyłożył rękę do zarzutów prokuratorskich a teraz tłumaczy, że on nic nie wiedział.
Nie znamy szczegółów, ale na obecną chwilę śmierdzi to bardzo mocno PiSowskimi mackami.
0
@Tasde Tak, zwraca też uwagę jak pisiaki w dowolnej sprawie rozpętują piekło, jakby świat się kończył. I zawsze dziwnym przypadkiem ze swoich kretowisk wyskakuje masa użytkowników, którzy pieją jak im pisowcy zagrają.
Zero rozumu i rozwagi, 100% wrzasku i podgrzewania tematu.