La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1295 Culés

1

Said Hamulic ma zostać nowym piłkarzem Widzewa. (łódzki sport).

W Stali pokazał się z bardzo dobrej strony. Potem wyjechał i zupełnie nie dał rady. Ciekawe jak to będzie. @FcPortoFan1999 @Sulimo

1

@Safrani Powrót do Ekstraklasy po dość nieudanej zagranicznej przygodzie.Jak go pamiętam w Stali to był całkiem niezły.Wzmocnienie Widzewa.

1

@Safrani To za pół roku jeszcze wraca Davo, który także po dobrym pół roku odszedł z Wisły Płock do Belgii i tam zginął.
Teraz oczywiście jest oo niezłym sezonie w Deportivo ale w Segunda może już tak dobrze sobie nie radzić i za pół roku/rok Davo podobnie jak teraz Hamulić może tutaj wrócić.

0

@Stinger_ Pewnie jeszcze za parę lat Exposito zechce wrócić xD

0

@FcPortoFan1999 On przynajmniej 5 lat grał w Ekstraklasie na dobrym poziomie, a poprzedni skończył z królem strzelców więc jakieś podstawy by odejść były tym bardziej, że on poszedł za pieniędzmi, a nie awansem sportowym, a Davo i Hamulić po pół roku dobrej gry w polskiej lidze myśleli, że podbiją najlepsze ligi Europy... To w sumie nie miało prawa się wydarzyć.

A wracając do Expostio to nawet Carlitos, który jednak robił większe show wrócił więc i on może - pytanie tylko (zakładając, że się sportowo nie sprawdzi) do kiedy będą mu płacić tak duże pieniądze, że będzie wolał nawet grzać ławkę niż grać.

0

@Stinger_ Erik ma 27 lat, więc 4-5 lat i może powrócić!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?