0

@Filipem bez pedriego nie istnieje, on tylko potrafi dostać piłę od piedriego i od razu odegrać do niego.

2

Jamal był sobą. Jak mówił tak zrobił.
Pełne gacie jak na bernabeu.

0

@Pin0chet barcelona podaje niedokładnie piłkę*

0

Dzis jedny składny atak na bramkę to był stworzony przez kune i ferrana na własną bramkę.

0

Nikt tam nie próbuje nikogo zatrzymać. Digi dong to ładnie przez cały mecz podaje do przeciwników i nie wraca się po stratach ;)))

0

Kurkuma schował jamala do kieszeni.

0

HAHAHA Roland Makdonald xDDDDDD

To jest nasz mistrz ligi mistrzów

1

Co ten digi dong robi i jeszcze się nie cofa.

4

Rzut karny dla madrycioków

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Kolejny rok ciągnął za uszy madrycioków.

14

Galaktyczny atak ma 12 goli mniej niż FC szpital XD
Za nami trudniejszy okres, teraz może byc tylko lepiej.
Jak w tym roku nie zdobędą majstra to tam nie jest problem z trenerem, tylko z pewnymi zawodnikami.

3

@pax ale 5 to ocena wyjściowa, a 5.5 to już wytęp na minimalny plus.
Tam u niego to chyba same minuty są.

1

@Comentateiro nie ważne jak głosują ważne kto liczy głosy.

0

@Kozinho. Ja olmo dałem 2. Przecież go po przerwie nie powinno być na boisku.

20

Olmo 6, Lewy 6.5.
XD

1

@RichardWinters coś jeszcze? Teraz możesz przeprosić i się nie wygłupiać jak zwykle.


2

Kiedy będzie minuta ciszy dla mężczyzn, którzy są ofiarami przemocy przez kobiety?

2

@Greg1991 Mullera w bajernie pewnie w szatni bił, dlatego mu tak ładnie podawał xD

0

@CATALUNYA1308 nawet w 1/3 nie ma statystyk lewego

1

Kto niby przed tą dekadą był lepszy od lewego i kręcił liczby na poziomie lewego?

3

U nas dziś tak powinny wyglądać trybuny. W bundeslidze to jest na każdym meczu atmosferka.
https://imgur.com/a/7MdXxfO

4

PGE zamiast wydawać pieniądze na reklamę, w których liżą sobie jajka to by mogli ceny prądu dać taka jak dla Ukraińców

5

@marcin62 a Lewy to ławkowy emeryt xD

0

Jakby strzelił leżąc i uznaliby tego gola to byłby to najlepszy gol ferrana

1

@PatrychoO tzw earrape

2

Olmo to się nadaje do przyjęcia piłki i podania do tyłu.

11

Ten olmo to się nadaje do Wieczystej a nie do Barcelony.

2

Jest 3:0 może by tak dać odpoczać Jamalowi, który przeszedł zabieg a wpuścić Runiego Bardadżiego?
Może dać szanse pobiegać trochę Bernalowi.

2

Olmo po tym sezonie powinien być pierwszy na liście do sprzedaży. On kompletnie nic nie daje zespołowi i lepiej nie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?