Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Filipem bez pedriego nie istnieje, on tylko potrafi dostać piłę od piedriego i od razu odegrać do niego.
2
Jamal był sobą. Jak mówił tak zrobił.
Pełne gacie jak na bernabeu.
0
@Pin0chet barcelona podaje niedokładnie piłkę*
0
Dzis jedny składny atak na bramkę to był stworzony przez kune i ferrana na własną bramkę.
0
Nikt tam nie próbuje nikogo zatrzymać. Digi dong to ładnie przez cały mecz podaje do przeciwników i nie wraca się po stratach ;)))
0
Kurkuma schował jamala do kieszeni.
0
HAHAHA Roland Makdonald xDDDDDD
To jest nasz mistrz ligi mistrzów
1
Co ten digi dong robi i jeszcze się nie cofa.
4
Rzut karny dla madrycioków
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Kolejny rok ciągnął za uszy madrycioków.
14
Galaktyczny atak ma 12 goli mniej niż FC szpital XD
Za nami trudniejszy okres, teraz może byc tylko lepiej.
Jak w tym roku nie zdobędą majstra to tam nie jest problem z trenerem, tylko z pewnymi zawodnikami.
3
@pax ale 5 to ocena wyjściowa, a 5.5 to już wytęp na minimalny plus.
Tam u niego to chyba same minuty są.
1
@Comentateiro nie ważne jak głosują ważne kto liczy głosy.
0
@Kozinho. Ja olmo dałem 2. Przecież go po przerwie nie powinno być na boisku.
20
Olmo 6, Lewy 6.5.
XD
1
@RichardWinters coś jeszcze? Teraz możesz przeprosić i się nie wygłupiać jak zwykle.
2
Kiedy będzie minuta ciszy dla mężczyzn, którzy są ofiarami przemocy przez kobiety?
2
@Greg1991 Mullera w bajernie pewnie w szatni bił, dlatego mu tak ładnie podawał xD
0
@CATALUNYA1308 nawet w 1/3 nie ma statystyk lewego
1
Kto niby przed tą dekadą był lepszy od lewego i kręcił liczby na poziomie lewego?
3
U nas dziś tak powinny wyglądać trybuny. W bundeslidze to jest na każdym meczu atmosferka.
https://imgur.com/a/7MdXxfO
4
PGE zamiast wydawać pieniądze na reklamę, w których liżą sobie jajka to by mogli ceny prądu dać taka jak dla Ukraińców
5
@marcin62 a Lewy to ławkowy emeryt xD
0
Jakby strzelił leżąc i uznaliby tego gola to byłby to najlepszy gol ferrana
1
@PatrychoO tzw earrape
2
Olmo to się nadaje do przyjęcia piłki i podania do tyłu.
11
Ten olmo to się nadaje do Wieczystej a nie do Barcelony.
2
Jest 3:0 może by tak dać odpoczać Jamalowi, który przeszedł zabieg a wpuścić Runiego Bardadżiego?
Może dać szanse pobiegać trochę Bernalowi.
2
Olmo po tym sezonie powinien być pierwszy na liście do sprzedaży. On kompletnie nic nie daje zespołowi i lepiej nie będzie.