Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W najlepszym wypadku skończymy z jakimś Roque, który okaże się flopem i będziemy ściągać Bobusia z emerytury xD
0
@BORO_12 kasy to może tan starczy na rashforda i to przy dobrych wiatrach.
1
@MirusAmisz
1/ Nie ma powodu, żeby odchodził.
2/ Nas na niego nie stać.
3/ Wreszcie zodbywa trofea i cieszy się z gry u nas nie wiadomo jakby to było. W Bajernie to ma praktycznie zagwarantowanego majstra co roku.
0
Po podcaście kupiłem ebooka. Książka fizyczna jest w atrakcyjnej cenie jak na dzisiejsze premiery, bo można ją dostać na allegro za 38zł, a zazwyczaj te sportowe ksiażki sa po ~60zł.
11
Żółw czasami kiedyś nie mówił, żeby go nie powoływali na bezsensowne mecze i on będzie grał, tylko w turniejach?
0
@Lanosss @Kessie na wykopie pisali, że nie płaci się u niej za godzinę, tylko za UNIESIENIE XD więc jak dojdziesz w 5 minut to koniec i się zwija XD
11
Moim marzeniem jest, żeby Messi ustał przy piłce i chwilę przed kopnięciem wbiegł Wojtuś ze szlugiem i kopnął ją w trybuny.
0
Kolejny fawelarz. Jednego my już odesłaliśmy do faweli, a drugi ten madrycki też na wylocie.
37
Oby lewy go dojechał. Nawet matka z roksy i gruzini mu nie pomogą.
Drugiego cymbała Rafonixa też powinno dojechać na promowanie tych nielegalnych kasyn.
1
Sprowadzasz najlepszego piłkarza na świecie w danym momencie i zakazujesz mu strzelać goli, bo jesteś bankrutem xD
To samo było z ilością rozegranych spotkań czy tam minut też bajern miał dostać jakąś premie.
Lewemu to powinni postawić pomnik kuli mocy za to, że wytrzymał tyle lat tutaj przechodząc z niemieckiej maszyny i mu jeszcze nie odbiło. No chyba, że te tiktoki na których tańcował można zaliczyć za odklejkę.
0
@Kasy do sztabu trenerskiego to raczej kogoś kto ma głowę, a on głowy nie ma. Dalej w wieku prawie 40 lat podgryza i bije ludzie na boisku.
2
@Mateo46 jakby lewy teraz poszedł grać do 1 ligi i by mu zrobili tam dreamteam za miliard to by tyle w jeden sezon nastrzelał.
7
Ciekawe czy jak lewy będzie odchodził to mu zrobią jakieś pożegnanie czy przemilczą odejście kolejnej legendy.
2
@Rupert_Haubica kiblowym stadionie białasów*. Autokorekta weszła. Madrycki telefon.
4
Ciekawe czy będzie miał pełne gacie jak jamal na kublowym stadionie.
Pewnie kibice barcy serdecznie go pozdrowią.
7
@Mateo46 z czego 103 bramki na pastiwskach XD i 0 turbanowych pucharów
0
@Guillegavira żeby strzelać nie trzeba przyjmować piłki.
Kto oglądał lewego w bajernie czy borussi to by nie powiedział, że to piłkarz ze słabym przyjęciem. Po prostu w barcelonie mało kto potrafi dobrze podawać.
1
Lewy najlepsza główka w historii.
4
Uszatemu dawaliśmy minuty nawet jak grał piach i kolan nie zginał.
Runi może się rozkręcić, ale nawet jak jamalek gra piach to nikt nie pozwoli ściągnąć z boiska złotego dziecka.
0
Wypożyczyć to można wertykulator na wiosne, żeby trawnik ogarnąć.
Statua, tylko na sprzedaż.
4
@FC33 Na meczach krystyny dużo więcej osób nie ma. Tam mało kto nosi jakiekolwiek koszulki, wszyscy chodzą w tych białych prześcieradłach i turbanach.
0
Krytyka czy dobra rada, a może po prostu powiedział prawdę.
Będzie się tak prowadził tak długo jak nie zmieni otoczenia.
Klepie go po pleckach lapcio i tatuś, który mentalnie jest na jego poziomie albo i niżej.
1
Nie było wstydu dziś meczu oglądać.
5
Ale by u nas grał taki Matty Cash
0
Zamiast rzucać race mogli wszyscy się odwrócić i dupę pokazać.
0
Lewy biegnie na lewą zabiera ze sobą obrońców robi miejsce w środku, a potem szybko schodzi do środka.
Najlepsza 9 wszechczasów na emerutyrze.
1
U nas gra drużyna, a u nich pieniądze.
1
@kanver_ "the club will NOT sign a 'top' striker."
Nawet jak Lewy odejdzie, laporta przestanie żreć, a deko zacznie tańczyć na rurze to i tak nie będzie nas stać na topowego napadziora XD
1
@bart_azz on robi kółka bo szuka pedriego xD
0
@Barceloniarz987 az musze wyjsc zobaczyc jego wylew na wczorajsza czerwona dla krystyny