1

W najlepszym wypadku skończymy z jakimś Roque, który okaże się flopem i będziemy ściągać Bobusia z emerytury xD

0

@BORO_12 kasy to może tan starczy na rashforda i to przy dobrych wiatrach.

1

@MirusAmisz
1/ Nie ma powodu, żeby odchodził.
2/ Nas na niego nie stać.
3/ Wreszcie zodbywa trofea i cieszy się z gry u nas nie wiadomo jakby to było. W Bajernie to ma praktycznie zagwarantowanego majstra co roku.

0

Po podcaście kupiłem ebooka. Książka fizyczna jest w atrakcyjnej cenie jak na dzisiejsze premiery, bo można ją dostać na allegro za 38zł, a zazwyczaj te sportowe ksiażki sa po ~60zł.

11

Żółw czasami kiedyś nie mówił, żeby go nie powoływali na bezsensowne mecze i on będzie grał, tylko w turniejach?

0

@Lanosss @Kessie na wykopie pisali, że nie płaci się u niej za godzinę, tylko za UNIESIENIE XD więc jak dojdziesz w 5 minut to koniec i się zwija XD

11

Moim marzeniem jest, żeby Messi ustał przy piłce i chwilę przed kopnięciem wbiegł Wojtuś ze szlugiem i kopnął ją w trybuny.

0

Kolejny fawelarz. Jednego my już odesłaliśmy do faweli, a drugi ten madrycki też na wylocie.

37

Oby lewy go dojechał. Nawet matka z roksy i gruzini mu nie pomogą.
Drugiego cymbała Rafonixa też powinno dojechać na promowanie tych nielegalnych kasyn.

1

Sprowadzasz najlepszego piłkarza na świecie w danym momencie i zakazujesz mu strzelać goli, bo jesteś bankrutem xD
To samo było z ilością rozegranych spotkań czy tam minut też bajern miał dostać jakąś premie.
Lewemu to powinni postawić pomnik kuli mocy za to, że wytrzymał tyle lat tutaj przechodząc z niemieckiej maszyny i mu jeszcze nie odbiło. No chyba, że te tiktoki na których tańcował można zaliczyć za odklejkę.

0

@Kasy do sztabu trenerskiego to raczej kogoś kto ma głowę, a on głowy nie ma. Dalej w wieku prawie 40 lat podgryza i bije ludzie na boisku.

2

@Mateo46 jakby lewy teraz poszedł grać do 1 ligi i by mu zrobili tam dreamteam za miliard to by tyle w jeden sezon nastrzelał.

7

Ciekawe czy jak lewy będzie odchodził to mu zrobią jakieś pożegnanie czy przemilczą odejście kolejnej legendy.

2

@Rupert_Haubica kiblowym stadionie białasów*. Autokorekta weszła. Madrycki telefon.

4

Ciekawe czy będzie miał pełne gacie jak jamal na kublowym stadionie.
Pewnie kibice barcy serdecznie go pozdrowią.

7

@Mateo46 z czego 103 bramki na pastiwskach XD i 0 turbanowych pucharów

0

@Guillegavira żeby strzelać nie trzeba przyjmować piłki.
Kto oglądał lewego w bajernie czy borussi to by nie powiedział, że to piłkarz ze słabym przyjęciem. Po prostu w barcelonie mało kto potrafi dobrze podawać.

1

Lewy najlepsza główka w historii.

4

Uszatemu dawaliśmy minuty nawet jak grał piach i kolan nie zginał.
Runi może się rozkręcić, ale nawet jak jamalek gra piach to nikt nie pozwoli ściągnąć z boiska złotego dziecka.

0

Wypożyczyć to można wertykulator na wiosne, żeby trawnik ogarnąć.
Statua, tylko na sprzedaż.

4

@FC33 Na meczach krystyny dużo więcej osób nie ma. Tam mało kto nosi jakiekolwiek koszulki, wszyscy chodzą w tych białych prześcieradłach i turbanach.

0

Krytyka czy dobra rada, a może po prostu powiedział prawdę.
Będzie się tak prowadził tak długo jak nie zmieni otoczenia.
Klepie go po pleckach lapcio i tatuś, który mentalnie jest na jego poziomie albo i niżej.

1

Nie było wstydu dziś meczu oglądać.

5

Ale by u nas grał taki Matty Cash

0

Zamiast rzucać race mogli wszyscy się odwrócić i dupę pokazać.

0

Lewy biegnie na lewą zabiera ze sobą obrońców robi miejsce w środku, a potem szybko schodzi do środka.
Najlepsza 9 wszechczasów na emerutyrze.

1

U nas gra drużyna, a u nich pieniądze.

1

@kanver_ "the club will NOT sign a 'top' striker."
Nawet jak Lewy odejdzie, laporta przestanie żreć, a deko zacznie tańczyć na rurze to i tak nie będzie nas stać na topowego napadziora XD

1

@bart_azz on robi kółka bo szuka pedriego xD

0

@Barceloniarz987 az musze wyjsc zobaczyc jego wylew na wczorajsza czerwona dla krystyny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?