3

O cyk i kristensen znów 2 miesiące na L4

0

Delfina wpuszcza XDDDD Niemiec sabotuje potężną katalońską drużynę

0

Uszaty i kristensen.
RUNIEGO I DRO niemcu okrutniku. Daj im pograć jak mamy 2 bramki zaliczki.

5

Niemcu okrutniku wpuść Dro i Runiego

4

Emeryt hattrick, a jeszcze go do kroplówki nie podłączyli jak Jamala.
Bobek ogień.

0

@BonusKiller dziękuje

1

Olmo to poziom Dro, a nie 60mln eurogąbek.

0

@partymaker dro i runi nie maja haków na niemca

1

Wpuście Runiego. Stypa jest i się nie ruszają

4

Olmo xDDDD pls podaj szybciej

0

Jamalowi i Olmo dostali kroplówki z wiagry i już śmigają. Jak Robercik taką dostanie to w następnym meczu będzie hattrick.

0

Pamiętajcie, żeby wygrać trzeba strzelić 1 gola więcej od przeciwnika.
Niech się bawią niech bedzie i 5:4

0

@BonusKiller cos jeszcze?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

okradli robercika z asysty

0

jeszcze dlużej niech z tą piłką lata w polu karnym jamalek

1

30 gol w ten sam sposob stracony xD plan A ciagle nie dziala

1

Olmo i Jamal już dożylna witamina b12, ciekawe kiedy terminatorowi robercikowi dadzą.

0

Koktuzjowany jamal znów w wyjściowym zamiast runi

0

Runi i lewy od 1. Reszta niech odpoczywa, a oni muszą pograć.

2

Nic nie wiem, gram na PlayStation”. Wolę grać w Call of Duty, oglądać anime lub czytać książki historyczne niż zaprzątać sobie głowę plotkami

Już go lubię.

0

@Gacu95 ja lubię i co teraz?

6

Czyli wraca do nas po sezonie. Nikt nie wykupi nosiwody.

3

XD
Każdy mówi, ze lewy to dobry człowiek
Kucharski z bólem dupy lewy to zły człowiek
XD

5

Szkoda, że nie zdobędzie żadnego trofeum, bo gra w przeklętym zespole Krystyny ;)

2

Szkoda, że Jamal nie ma takiego taty.


1

Piłkarze to mało co wiedzą.
Zwykły chłop miał potrafić obrobić pole i to było jego zadanie.
Tak samo piłkarz ma tylko kopać napompowany świński pęcherz.

0

@Hasszz nie jest to samo co było 15 czy 20 lat temu. W leginsach 90% to są paszkwile, którym się bełcun ulewa.
Lata 90 do połowy 2000 to gruba była ta, która teraz jest szczupła.

4

@Eklerek nie wrócą, bo laski średnio są teraz +10kg. One ledwo w te worki na śmieci się mieszczą xD

0

Panie Maksymilianie, NIEEEEE!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?