Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
O cyk i kristensen znów 2 miesiące na L4
0
Delfina wpuszcza XDDDD Niemiec sabotuje potężną katalońską drużynę
0
Uszaty i kristensen.
RUNIEGO I DRO niemcu okrutniku. Daj im pograć jak mamy 2 bramki zaliczki.
5
Niemcu okrutniku wpuść Dro i Runiego
4
Emeryt hattrick, a jeszcze go do kroplówki nie podłączyli jak Jamala.
Bobek ogień.
0
@BonusKiller dziękuje
1
Olmo to poziom Dro, a nie 60mln eurogąbek.
0
@partymaker dro i runi nie maja haków na niemca
1
Wpuście Runiego. Stypa jest i się nie ruszają
4
Olmo xDDDD pls podaj szybciej
0
Jamalowi i Olmo dostali kroplówki z wiagry i już śmigają. Jak Robercik taką dostanie to w następnym meczu będzie hattrick.
0
Pamiętajcie, żeby wygrać trzeba strzelić 1 gola więcej od przeciwnika.
Niech się bawią niech bedzie i 5:4
0
@BonusKiller cos jeszcze?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
okradli robercika z asysty
0
jeszcze dlużej niech z tą piłką lata w polu karnym jamalek
1
30 gol w ten sam sposob stracony xD plan A ciagle nie dziala
1
Olmo i Jamal już dożylna witamina b12, ciekawe kiedy terminatorowi robercikowi dadzą.
0
Koktuzjowany jamal znów w wyjściowym zamiast runi
0
Runi i lewy od 1. Reszta niech odpoczywa, a oni muszą pograć.
2
Nic nie wiem, gram na PlayStation”. Wolę grać w Call of Duty, oglądać anime lub czytać książki historyczne niż zaprzątać sobie głowę plotkami
Już go lubię.
0
@Gacu95 ja lubię i co teraz?
6
Czyli wraca do nas po sezonie. Nikt nie wykupi nosiwody.
3
XD
Każdy mówi, ze lewy to dobry człowiek
Kucharski z bólem dupy lewy to zły człowiek
XD
5
Szkoda, że nie zdobędzie żadnego trofeum, bo gra w przeklętym zespole Krystyny ;)
2
Szkoda, że Jamal nie ma takiego taty.
1
Piłkarze to mało co wiedzą.
Zwykły chłop miał potrafić obrobić pole i to było jego zadanie.
Tak samo piłkarz ma tylko kopać napompowany świński pęcherz.
0
@Hasszz nie jest to samo co było 15 czy 20 lat temu. W leginsach 90% to są paszkwile, którym się bełcun ulewa.
Lata 90 do połowy 2000 to gruba była ta, która teraz jest szczupła.
4
@Eklerek nie wrócą, bo laski średnio są teraz +10kg. One ledwo w te worki na śmieci się mieszczą xD
0
Panie Maksymilianie, NIEEEEE!