0

Skandal. Wojtek powinien dostać mvp.

2

Jak mają mu tworzyć akcje jak on nawet za atakiem nie biegł i często był na wysokości obrony.
On gra 3-ci rok ile będziemy jeszcze usprawiedliwiać go wiekiem. Jak nie jest gotowy to niech siedzi na ławce albo wraca do drugiej drużyny. Przy okazji niech kontrakt zmieni na taki dla juniora.
Jak był po urazie to czemu grał 100+minut. Jak nie czuje się na siłach to niech zejdzie, bo Runej przez 10 minut dał więcej niż on przez cały mecz.

7

Czemu mvp dostał żółw a nie Szczęsny?
Żółw był łapany na spalonych, nie strzelił karnego. On nawet nie był najlepszy u madryciaków.

27

Jak jamalowi psycha siada przy całym stadionie, który na niego gwiźdże to niech nie klapie dziobem.
Taki Gavi to sobie może pozwolić na gwizdy madrycioków, bo to miód na jego uszy.

0

@MichuZ44 ostatnią akcją to nas pociągnął w dół ;))

2

Może to go nauczy żeby na klepać dziobem.
Najlepiej innych graczy ucisza się na boisku a nie poza nim.

0

Gdyby laporta miał hajs to byśmy mieli transfery pokroju olmo i roque

0

@Luciano99 o jamalku tylko dobrze albo w ogóle. Co?

0

@Czyhrynski chłop na 10, a i tak u nas dostanie 7-7.5 czyli tyle ile Jamal za średni występ.

0

@MichuZ44 tylko, że Pedri ciągnie ten burdel od 1.5 sezonu.

0

@turhiay Czy flick go ustawi czy flicka ustawi laporta? ;)

0

@Foton bardziej niż ferran i jamal to już nie można było sabotować.

1

Skoro taki Jamal nie zostaje ściągnięty z boiska, to pomyślcie czy jamal w formie, który się spóźnił na trening nie wchodzi od 1 minuty ;))

1

Jeżeli Jamal i Ferran nie dostaną 1 za ten mecz to nie wiem co musi zrobić pupilek Laporty, żeby kibice "docenili" taką postawę w meczu.
Jamal nie powinien wejść na drugą połowę, a bronienie go, że ma kontuzję to jest głupota.
Gdyby był kontuzjowany to by nie rozegrał 100+ minut.

3

Polskie emeryt na wakacjach w Hiszpanii.
https://i.imgur.com/qhJ4DwN.png

0

Powinien być remis, ale naszym się nie chciało.

0

@cchesterr43 mają za dużo meleniny

0

Przeproście Wojtusia, a Jamalek przeproś kibiców.
Gdyby był kontuzjowany to by nie grał ponad 100 minut.

0

@Foton fermin? Co robił ferran.

0

Rudiger pewnie tam maczetę już wyciąga xD

0

Pedri mógł sobie odpocząć, bo mu się należy.

0

Kwintesencja występu jamala xD

1

Madrycioki biegną w 5 do ataku, a my 1-2, bo reszta śpi.

0

Nicki niech się uczy od Wojtusia, żeby być na chillku i zamknąć jadaczkę.

0

Gdybyśmy mieli normalne zmiany to jeszcze byśmy to wygrali.
Tutaj były szanse, ale my mieliśmy nicki i ferrana, którzy tylko przeszkadzali.

0

@adamek20151 i tak dostanie 6-7 od redakcji.

2

Kunde jak biegał z dredami spiętymi na bokach to grał najlepiej.
Musi inaczej tarantule uczesać.

0

Anna Lewandowska jakby weszła na boisko to by więcej niż Nicki.
Ona przynajmniej miała by siłe biegać po boisku. Umiejętnościami piłkarskimi wiele by nie odbiegała od złotego chłopca.

2

Runej przynajmniej próbuje, a nicki nonstop się opiera o kolana xD

0

Jamal sabotażysta i tak dostanie min 6 od redakcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?