Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Skoro z trudem przychodzi mu poruszanie po boisku to w ogóle po co na nie wychodzi?
1
@fotohobby jeszcze zostają hamburgerowe pastwiska z messim
1
@th@les laporta mu nie da wielkiej kasy, bo nawet teraz takiej nie zarabia
1
Jamal trenował w łóżku z nikolą.
1
"Lamine podpiera się podczas akcji, a bliżej bramki rywala jest 8 (!) jego kolegów."
Tak wyglądał jego cały mecz. Czemu w takich sytuacjach go się nie zmienia, tylko stoi 100minut na boisku?
Po przerwie powinien wejść Roony i może by dał impuls do rozruszania ataku.
7
Gdyby nie poszedł do PSG to by mógł jeszcze coś zwojować w klubowej piłce.
1
@Filipem jeszcze gorsze jest to, że ci pseudodziennikarzyny są tłumaczeni i postowani tutaj.
1
Jak będzie chciał zwolnić Flicka gruby to wypuści psy dziennikarskie z klatki i zaczną masowo pisać gnioty na niemca.
1
Jak jamalowi się noga powinie to będzie reklamował polskie energetyki przed 30.
Majk Tajson potrafił przebimbać 400mln.
0
Zdjęcie sportu pokazuje idealnie jak wyglądał klasyk w wykonaniu jamala.
3
Jamalek zachowuje się jak 18letni patus z blokowiska, czyli tak jak jego ojciec.
Jakby mu dziadek Courtois w łęb strzelił to by się nakrył zapałkami.
To jest dopiero początek z jamalem będzie tylko gorzej.
2
Sezon się nie zaczął, jamal więcej leży niż gra a ci dają mu top4 XD
Skoro wstawiacie takie gnioty na główną to równie dobrze możecie wstawiać pudelkowe newsy o nikoli i jamalku, pewnie więcej byśmy się wtedy dowiedzieli o jamalu i jego chorobach niż po newsie o złotej piłce w październiku.
0
@Szymemdymek bo kasy za mało dostawał. Wystarczyło mu coś dorzucić.
13
Te tzipki zawsze mają mordy pozakrywane niezależnie czy są faszystami z lewej czy prawej, bo jak ściągnął maski to kryje się pod nimi dziewiczy wąs i twarz nieskalana rozumem.
0
Napiszcie newsa kiedy on nie jest kontuzjowany.
Czemu pseudo fachowcy nie wypychali go z klubu a wypchneli inigo.
Deko ma krew obrony na rękach.
Trzeba było parę eurogąbek dac martinezowi po tym jak kasa z tych kalek się znalazła.
12
Jamal powinien mieć mniej od ferrana, bo ten przynajmniej biegał, a nie co chwile opierał się o kolana. Nie wracał ani do defensywy, ani nie biegł do ataku. Kwitensencja pachołka treningowego.
0
@Eklerek wreszcie gra z chłopakami na swoim poziomie
0
@JanuszKorwinMikke na lewej kłopoty i na prawej kłopoty.
Wystarczy nam jamalek, który cyrki odwala. Drugiego klauna nie potrzebujemy w cyrku.
0
Bardzo dobry ostatni odcinek ćwiąkały. Powiedział prawdę o chłopaczku, który nie potrafi gaci do końca założyć. Pewnie mu spadają na widok madrycioków.
2
Kiedyś odejdzie, a za tego półgłówka przyjdzie 3 innych, ale dobrych piłkarzy.
4
A to hiszpańscy zawodnicy barcy, którzy jeżdżą na reprezentacje i się nie sprzeciwią łysemu też nie stawiają grania dla hipszanii wyżej od barcy?
XD
5
Odpowiadam na pytanie z tytułu.
Magia jamala znajdowała się w łóżku niki nikole dzień wcześniej.
0
Skandal. Wojtek powinien dostać mvp.
2
Jak mają mu tworzyć akcje jak on nawet za atakiem nie biegł i często był na wysokości obrony.
On gra 3-ci rok ile będziemy jeszcze usprawiedliwiać go wiekiem. Jak nie jest gotowy to niech siedzi na ławce albo wraca do drugiej drużyny. Przy okazji niech kontrakt zmieni na taki dla juniora.
Jak był po urazie to czemu grał 100+minut. Jak nie czuje się na siłach to niech zejdzie, bo Runej przez 10 minut dał więcej niż on przez cały mecz.
7
Czemu mvp dostał żółw a nie Szczęsny?
Żółw był łapany na spalonych, nie strzelił karnego. On nawet nie był najlepszy u madryciaków.
27
Jak jamalowi psycha siada przy całym stadionie, który na niego gwiźdże to niech nie klapie dziobem.
Taki Gavi to sobie może pozwolić na gwizdy madrycioków, bo to miód na jego uszy.
0
@MichuZ44 ostatnią akcją to nas pociągnął w dół ;))
2
Może to go nauczy żeby na klepać dziobem.
Najlepiej innych graczy ucisza się na boisku a nie poza nim.
0
Gdyby laporta miał hajs to byśmy mieli transfery pokroju olmo i roque
0
@Luciano99 o jamalku tylko dobrze albo w ogóle. Co?