Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Odpowiadam. Głupi i większość z nich nawet nie wie co się dzieje w klubie.
4
@PuszkinFan takie łąńcuchy mają w genach osoby o podwyższonej melaninie.
0
Jak dobrze pójdzie to wisła płock znów w tym roku spadnie z ligi.
2
Niech dadzą oddadzą nam tego tygryska na 3 spotkania.
Choć nie wiem czy będzie lepszy a ataku niż Roland Makdonald.
1
No no Jamal 4.5 to się zapisze w annałach fcbarcakom.
0
Mecze w bundeslidze to mają jakaś taką lepsza atmosferę.
Lepsza impreza jest na stypie niż na naszych meczach.
0
@Pablozeusz ostatnio czasami nie przegłosowali zakazu sprzedaży kolejnych aktywów klubu? Już chyba im się to nie uda xD
0
@Pablozeusz w tym planie są 2 poważne dziury.
Mam więcej w kieszeni niż nasz klub
Zarządzają klubem dwa dzbany
0
Gdyby jakimś cudem Maksymilian wygrał WDC w tym roku to już by przyklepał tytutał najlepszego kierowcy wszechczasów, a papajczycy zostaliby największymi dzbanami.
0
Papaja rules.
Szkoda, że Oskar nic punktów dziś nie złapie.
0
@Arcybiskup był bardziej zaangażowany w mecz niz nasi kopacze
0
Jakby co najmniej wygrali półfinał LM xD
0
Z takim graniem to my w lidze europy nic nie ugramy
0
Niesamowite jest to jak obsrańców i mekambe pompują karnymi od zeszłego sezonu, a nam wszystko zabierają xD
26
Penalti a favor del Real Madrid
0
CO ONI ROBIĄ. Jajogłowy nie trafia, a digi dongowi nie chce sie doskoczyc
2
Jamal jeszcze tylko 30 minut i lecisz do milfetki, nie ma co tracić sił na boisku.
0
Ryba psuje się od głowy. Nie ma lewego to nic nie działa. Proste.
0
@Faro głowa pewnie miedzy nogami milfetki, a nie na boisku
0
Ale rozkładamy nogi.
0
Co ten vifon robi. Weź przyjmij i podaj, a nie walisz w trybuny
4
Gruby i deko są odpowiedzialni za to co się dzieje. Zamiast zatrzymać Martineza to go puścili za frajer, żeby się budżet zgadzał.
0
@messicocacola jeżeli nie jesteś wstanie sobie wyobrazić czegoś tak prostego to ja tego nie rozumiem.
Piłakrze nie są aż tak głupi, zeby nie mogli się dogadać między sobą po której minucie mają zatrzymać grę i postać.
1
Chciałem tego balde zobaczyc na skrzydle xD
0
No bo piłkarze nie są zbyt bystrzy dogadaliby się, że nagle stają w danej minucie i już.
Na jakiś znak by się umówili.
0
@norbi77 skąd wiesz, że nie zgłaszał? W szatni za ręcznik robiłeś?
1
Czyli my zaczniemu 30 sekund wczesniej, a oni będą stać na boisku jak pachołki?
8
Ciekawe czy barcelona jest zła na ferrana i innych, że grali mając już awans w kieszeni.
Czy tylko jest zła na starego lewandowskiego, który pomógł swojej reprezentacji awansować.
5
@Guillegavira w tym samym kołchozie od 30 lat
1
@LjakRoberciik filk to sam nam pomacha, bo już ma dość tej szopki