Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pussy Patrol Po prostu wiedzą, że jak ktoś mu zrobi kontuzje to nagle spada zainteresowanie danym meczem i kolejnymi. Przecież ta liga jest tylko oglądana dla messiego i oldboyów.
2
Zobaczcie obrońców przy drugiej bramce. 4 stoi, jeden próbuje odebrać piłkę messiemu no i jeden kryje napastnika od tyłu XDDD
Oni w tej lidze to chyba mają zakaz atakowania messiego i od niego uciekają.
6
To tego, którego na la bambie pchali do barcelony? XDDD
Zawsze śmieszy jak la bambiarze żyją przeszłością i chcą powrotu upadłych gwiazd.
0
Pierwszy raz lewego oceniłem niżej niż redakcja, a ferrana wyżej.
Dla mnie oboj po wyjściowe 5. Odcięci od gry, Lewy tam jeszcze próbował miejsce robić dla innych, sam nic nie dostawał. Ferrana nie było widać.
0
@ViscaelBarca2007 też prawda z tymi awansami. Tak na to nie spojrzałem
7
Chłop chce wszystko zrzucić na ojca. On nie wiedzioł co robi, pani redakur oni mi kazali.
Stary Negreira powie, że ma demencje i nic nie pamięta. No i elo.
Dla mnie to i tak są małe kwoty. 7mln€ przez 18 lat to jest 400tys€ rocznie. Trzeba jego skorumpować i jeszcze wszystkich sędziów. To czym oni ich korumpowali paczką czokoszoków i chipsami?
0
U nas brakuje takich strzelów z daleka. Niezłe dwie petardy
0
Trzeba go schować pod kołderkę i dmuchać na niego, bo może wyjśc na ludzi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
To jest różnica między nim a ter rorystą i ręcznikiem. Mam nadzieję, że ten dwójki już nie zobaczymy w klubie.
1
Mati, tytuł to Ci wyszedł xD
Po wczorajszych zdjęciach z trybun to bym dał jeszcze jeden "odkrywają jak świnie niebo" XD
1
Pokazaliśmy, że my po prostu nie potrafimy grać z 9. Lewemu nikt nie podawał nawet jak był na czystej pozycji, wejście ferrana też nic nie dało.
0
Bez jamalo i jakoś dobrze się grało, bez głupich strat.
3
Na miejscu lewego to ja bym usiadł na środku i tak mu nie podają
0
spokojnie zaraz im pompa zejdzie i będą oddychać rękawami jak polska reprezentacja
1
ale fart xD mam zawał
3
ale świniaki na tych trubynach xD jakby z jednego paśnika wszyscy wyszli
0
Na wuj ten gówniarz nie podaje
1
Wy też macie taki głos słaby w c+?
0
Turbany już się ślinią, żeby zarzucić sidła na takiego kozaka
21
Coś czuję, że to będzie niezły ulepiec i z czasem wyjdą kwiatki. Ciekawe jak szybko zacznie się sypać.
1
Bardzo dobrze. Niech wreszcie zapadnie wyrok w jedną lub drugą stronę.
0
@RoberDzik jeszcze młody. W ekstraklasie byłby juniorem. Ma czas się rozbrykać chłopak.
3
@Coveta Przecież żaden trener nie poda składu na konferencji xD
Takie pytania zawsze są z dupy.
4
@RoberDzik On do prawdziwej piłki wszedł mając 25 lat jak poszedł do bajernu. Mekambe 7 lat wcześniej, Haaland 3 lata wcześniej.
10
Mati jeszcze się zdziwisz. On do 40 będzie pykał, bo nikogo lepszego na razie nie ma na horyzoncie.
0
@Uven jak grasz na stadionie nawet na swoim to przeciez musisz go opłacić. Jak wrócą na camp nou to ktoś musi opłacić to.
1
@yoli Jestem ciekaw co znaczy, że zarabia na siebie. Czy starczy, tylko na pensje piłkarek czy na wszystko. Jak widzę ile przychodzi osób na mecze, bilety często są 1+1 i kosztuja po 10-15 euro to nie wiem czy one są wstanie opłacić wynajęcie stadionu.
12
W przypadku kobiecego futbolu to klauzula wykupu to 2 paczki cipsów i 3 paczki czokoszoków.
Gdybyb to były jakieś duże kwoty to by to napisali i by się tym chwalili.
11
To jest ściek dla takich półgłówków na tabletkach jak Galson.
Jakoś nie widzą przekręconych karnych z ręką w polu karnym.